Новини

Через пожежу на вітамінному заводі в Європі вже зовсім скоро подорожчають корми для тваринництва

Наприкінці жовтня 2017 року в Німеччині під час запуску заводу BASF в Людвігсхафені відбулась пожежа, через що завод довелося закрити.

В даний час заводи з виробництва вітамінів A та E BASF також закриті для планових, технічних робіт. Компанія зможе перезапустити дані заводи тільки після того, як відновить новий завод в Людвігсхафені, тоді ж вітамін А та Е стануть доступними.

Як раніше заявляв BASF, на відновлення заводів йому знадобиться декілька тижнів. Та сьогодні вже зрозуміло, що відновлення триватиме мінімум 2-3 місяці.

У зв’язку із цим сьогодні виробники зіштовхнулися зі значним подорожчанням вітамінів А та Е.

Закупівельна ціна на вітамін А зросла на 850%, закупівельна ціна на вітамін Е – 340%.

Як результат, очікується здорожчання кормової продукції, що може потягнути за собою підвищення вартості на всю продукцію галузі тваринництва: м’ясо, молоко та яйця.

«Надзвичайна ситуація на заводі з виробництва вітамінів ще більше вплине на їх вартість, зростання якої і так спостерігається протягом останніх двох місяців, воно пов’язане із загальним дефіцитом вітамінів на ринку, – коментує ситуацію керівник бізнес-напряму «Птиця» ГК «АгроВет Атлантик» Олег Осіпенко. – Зокрема, починаючи з вересня 2017 року вітамін А в Україні уже подорожчав з 42 євро до 350-400 євро (станом на 01.12.2017 року), а вітамін Е – 5 євро до 21-22 євро. Усе це призведе до підвищення собівартості кормів для бройлерів на 1,9-2 %, відповідно, до підвищення собівартості 1 кг м’яса бройлерів на 1,7 – 1,9 % та на збільшення собівартості яєць – на 0,8 -1,2 %. Для індиків собівартість кормів збільшиться на 2-2,8 %, а собівартість м’яса збільшиться на 2-2,5 %. Проте як це вплине на ціну реалізації м’яса птиці для споживача – поки що невідомо».


Джерело: АгроВет Атлантик

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Анонси,

На фестиваль в ОТГ: що де буде у липні

Липневий фестивальний путівник підготували у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». 6 липня – свято Івана Купала. Його святкуватимуть у громадах 5 та 6 липня з масовими гуляннями, обрядовими дійствами, піснями і танцями. Вас…

У Козелецькому ЦНАПі консультуватимуть із юридичних питань

22 квітня у приміщенні Козелецького ЦНАПу (Козелець, вул.Соборності, 27) буде здійснюватись прийом громадян спеціалістами Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує надання правової допомоги такій категорії осіб: особи, які перебувають на обліку…

У Городнянській ОТГ вчитимуть управляти власним житлом

У Городнянській ОТГ майже усі мешканці багатоквартирних будинків громади не визначилися з формою управління. Більшість з них займає досить пасивну позицію щодо змін в управлінні будинками та, зокрема, не розуміє доцільність створення ОСББ. Згідно із законодавством власники квартир мають самостійно…

Замість субсидій – «живі гроші» для оплати комуналки

Уже з січня 2019 року в Україні запроваджуватиметься надання пільг і субсидій у грошовій формі. Міністерство соціальної політики України фіналізувало проект відповідної постанови та найближчим часом має намір винести його на розгляд засідання Кабінету Міністрів України. Також до теми:

Кабмін таки погодив кандидата на голову ОДА. Далі – рішення Президента

Телеканал UA:Чернігів отримав відповідь на інформаційний запит до Кабінету Міністрів про розгляду кандидатури Олександра Мисника на посаду голови Чернігівської облдержадміністрації. Про це журналісти «Суспільного» повідомили сьогодні, 16 листопада. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: