Новини

Михайло-Коцюбинське: заява про екологічні наслідки «ДОБРОДІЯ ФУДЗ»

«ДОБРОДІЯ ФУДЗ» у 2017-2018 роках планує виконати реконструкцію частини майнового комплексу з переробки сільськогосподарської продукції, в тому числі власного виробництва, для впровадження енергозберігання та енергоефективних засобів переробки.

Об’єкт реконструкції розміщується в смт Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, 2-6, Михайло-Коцюбинська селищна рада Чернігівського району Чернігівської області. Проектом передбачається:

– реконструкція існуючої чотириповерхової будівлі комбікормів та цеху грануляції з шестиповерховою прибудовою під виробництво та переробку сільськогосподарської продукції, з чотириповерховою прибудовою під побутові приміщення, склад готової продукції з експедицією під виробництво борошна, а також з прибудовою одноповерхового приміщення виробничого цеху;

– технічне переоснащення елеватора з приймальним комплексом по зберіганню зернових культур;

– реконструкція існуючої будівлі вагової під адміністративну будівлю;

– реконструкція платформи вагової;

– реконструкція зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення;

– будівництво зовнішніх мережтеплопостачання ділянки та парової котельні паропродуктивністю 6,5 т/год., яка працює на відходах зернопереробки;

– будівництво приймального відділення для зберігання та транспортування палива для котельні;

– будівництво складу підлогового зберігання зерна.

Плановий обсяг переробки зернових культур 160 тонн на добу, 25000 тонн на рік. Плановий річний обсяг виготовлення борошна 30 т/ добу та 360 т/рік. Плановий режим роботи об’єкта реконструкції 365 днів на рік.

Реконструкція частини майнового комплексу націлена на поліпшення технологічного процесу з очистки, сушки та зберігання зернових культур, підвищення ефективності та продуктивності існуючого виробництва, поліпшення якості зернових культур, зменшення втрат зерна в процесі його зберігання за рахунок підтримання нормативної вологості, працевлаштування кваліфікованих кадрів із місцевого населення.

На стан навколишнього природного середовища при експлуатації об’єкта будуть упливати:

– на повітряне середовище – викиди забруднюючих речовин атмосферного повітря речовинами, що надходитимуть в атмосферу організовано і неорганізовано від процесів переміщення, очищення, сушіння, відпуску зерна і відходів, вироблення теплової енергії та пари шляхом спалювання твердого палива в топках котельного устаткування. Забруднюючі речовини – азоту діоксид, вуглецю оксид, речовини у вигляді твердих суспендованих частинок та парникові гази – метан СН4 , оксид діазоту N2O, діоксид вуглецю С4О2;

– на ґрунт – тверді господарсько-побутові та виробничі відходи;

– на водне середовище: господарсько-побутові стічні води.

Для забезпечення нормативного стану навколишнього середовища передбачається:

– каналізування всіх будівель та споруд із відведенням стічних вод у системи господарсько-побутової каналізації;

– організоване збирання і вивезення на міський полігон твердих господарсько-побутових і виробничих відходів, що не застосовуються в якості кормів;

– зона впливу об’єкта не поширюється на селищну і ландшафтно-рекреаційну території;

– додержання встановлених граничнодопустимих концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі населених місць;

– додержання допустимих еквівалентних рівнів шуму на межі прилеглої житлової та громадської забудов.

На підставі виконаних розрахунків та оцінки впливу запроектованого об’єкта на компоненти навколишнього середовища, за умови дотримання діючих нормативних актів та технологічного процесу, ступінь впливу визначений як незначний. Максимальні очікувані рівні забруднюючих речовин у приземному шарі атмосфери з урахуванням фонових концентрацій у межах установлених граничнодопустимих концентрацій для населених місць.

Адміністрація ТОВ «ДОБРОДІЯ ФУДЗ» зобов’язується забезпечити виконання вимог екологічної безпеки і законодавства України з питань охорони навколишнього середовища в процесі будівництва і експлуатації запроектованого об’єкта.


Джерело: «Наш край» №96-97 від 30.11.2017

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Михайло-Коцюбинська, Оголошення/Вакансії/Анонси,

Скільки грошей дадуть на підтримку ОТГ у 2019-му

Загальний ресурс місцевих бюджетів у 2019 році становитиме 573,1 млрд грн, з яких власні доходи місцевих бюджетів – 292,3 млрд грн, що більше на 41,8 млрд грн, у порівнянні із затвердженими місцевими бюджетами на 2018 рік, або на 16,7%. Так…

Щодо проведення обстеження умов життя домогосподарств

Головне управління статистики у Чернігівській області повідомляє, що з 5 листопада 2018р. в усіх регіонах країни розпочинається відбір домогосподарств для участі в обстеженні умов їхнього життя впродовж 2019 року. Також до теми:

Колишні клуби, дитсадок та інші будівлі – що здає в оренду Остерська ОТГ

Оголошення про намір передати майно в оренду розміщено на сайті Остерської міської ради. Всі вони знаходяться на балансу самї міської ради, а бо на балансі одного зі структурних підрозділів. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: