Новини

У Носівській ОТГ відремонтували найстрашніший інфраструктурний об’єкт

«Боженька змилувався, у селі свято», – так у Володьковій Дівиці, найбільшій у Носівській об’єднаній територіальній громаді, відгукуються люди, дивлячись на відремонтовану дорогу по вул. Шевченка, яка веде до «Полустанку» (зупинка залізничного транспорту).

Треба зазначити, що ця ділянка дороги була однією з найстрашніших у громаді і на її ремонт уже багато років поспіль не було грошей. Асфальтне покриття зносилося настільки, що було схожим на поверхню Марса. Об’їжджаючи здоровенні ями навіть велосипедом треба було витрати багато часу. Селяни дуже скаржилися, адже чимало жителів Володькової Дівиці щодня їдуть до столиці на роботу й оминути цю дорогу, яка веде до зупинки потяга, ніяк не можна.

«Пройдіть хоч би цією вуличною дорогою завдовжки три з половиною кілометри – і ви почуватиметесь на Марсі. Дорога з центра села до полустанку, вулиця Шевченка, – це наш біль. Вона в дуже плачевному стані Фактично, ця дорога не ремонтувалася, бо то коштів не було, можна б ямковий зробити, але, як сказали мені спеціалісти, через сезон його не буде видно, — Олександр Гаврилко, староста  Володькодівицького старостинського округу.

Завдяки коштам, які Носівська ОТГ отримала після об’єднання, 2,1 км дороги по вул. Шевченка вдалося зробити цієї осені. Громаді вона коштувала 3,8 млн грн. За словами голови Носівської ОТГ Володимира Ігнатченка, ще один кілометр дороги по вул. Шевченка робитимуть вже в наступному бюджетному році.

«Кілометр дороги, який залишився, ми підсиплемо і підрівняємо цього року, а капітальний ремонт запланований на наступний рік. І він обов’язково буде зроблений. Я вдячний ніжинським шляхобудівельникам за якісні ремонти доріг по всій Носівській громаді, які вони здійснили цього року», – зазначив Володимир Ігнатченко.


Джерело: Чeline

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Носівська, Староста,

Новий дитячий майданчик у селі Коропської ОТГ

Нещодавно в Риботині завершили облаштування дитячого майданчика. Про це повідомив староста Риботинського старостинського округу Володимир Капиця. Розпочали справу ще торік за допомогою інвесторів та талановитих сільчан, а нещодавно встановили ігровий комплекс із восьми предметів від народного депутата Анатолія Євлахова. Ще…

Село у Козелецькій ОТГ переживає через пожежі на торфовищах

У п`ятницю, 29 березня на власний схід села зібралися мешканці Данівського старостинського округу. Звітувала перед односельцями виконуюча обов’язки старости Ольга Пальчик. Серед присутніх були і представники Козелецької селищної ради – начальник фінансового управління Олена Матющенко, заступник начальника організаційно-кадрового відділу Світлана…

Старости Сосницької громади вчилися працювати у новому статусі та нових умовах

У п’ятницю, 27 липня у Сосницькій селищній раді відбувся семінар на тему «Роль старости в об’єднаній територіальній громаді». Навчання було організоване Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. Також до теми:

Про старостинські округи в ОТГ: запитання та відповіді

У лютому 2017 року в Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі – Закон №280/97-ВР) з’явився новий термін – «старостинський округ». Законодавець визначив його як частину території об’єднаної територіальної громади, утвореної відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: