Восени цього року у Носівській та Борзнянській громадах мають завершитися капітальні ремонти одразу двох спортивних об’єктів Президентської програми «Велике будівництво». Це 400-метровий легкоатлетичний стадіон дитячо-юнацької спортивної школи у Носівці та стадіон «Колос» у Борзні. Хід виконання робіт на обох об’єктах…
Як керувати «рештками» Носівського району

У Носівському районі створено вже 3 об’єднані територіальні громади. А від самого району фактично залишилось 5 сільських рад, які вже найближчим часом мають визначитись до кого їм приєднатись.
Вже у 2016-му створені Мринська та Носівська об’єднані громади. Власне Носівська охопила саме місто та прилеглі села. 11 та 18 грудня відповідно тут обрали голів та депутатів новостворених громад.
У Носівській переміг самовисуванець, підтриманий партією «Наш край» Володимир Ігнатченко. Більшість здобула ця партія і у депутатських змаганнях.
У Мрині головуватиме обранець-самовисуванець Олександр Ругаль, до складу ради увійшли депутати від «Нашого краю» (45%) та Аграрної партії (36%).
Відтак, 80% Носівського району фактично не підпорядковуються місцевій адміністрації та місцевій раді. Більш того, вони переходять на прямі бюджетні відносини з Міністерством фінансів. Отже, Носівська РДА та Носівська районна рада фактично працюють для тих 5-и сільських рад, які поки не увійшли до складу ОТГ.
На диво, днями відбулось призначення голови Носівської РДА. Віктора Міщука, який призначений головою РДА згідно указу Президента, 21 грудня представив губернатор Валерій Куліч.
Як працюватиме місцева виконавча влада, якій фактично нічим управляти? Схожа ситуація у Сновському районі, де усі сільські ради об’єднались у велику ОТГ. Отже потреба у місцевій РДА та районній раді взагалі відпала.
Як керуватимуть очільник РДА та рад? Чи збираються ліквідовуватися? Чи змінять формат роботи?
За матеріалами сайту «Час Чернігівський»