Цього тижня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Смага, начальник управління освіти Валентина Градобик та депутат міської ради Наталія Радченко здійснили робочий візит в позаміський оздоровчий…
Літо – найсприятливіший період для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Під час літньо-оздоровчого періоду у дошкільному навчальному закладі «Колосок, що у Вертіївській ОТГ, проводиться повний комплекс оздоровчо-загартувальних заходів,…