Новини

Тривають ремонти доріг місцевого значення у рамках «Великого будівництва»

У розпалі ремонт доріг та мостів у громадах Чернігівщини за програмою Президента України «Велике будівництво». Пріоритетність під час відбору об’єктів ремонту надається маршрутам шкільних автобусів, медичного транспорту, пасажирських перевезень та дорогам, якими проходять туристичні маршрути. Ось лише деякі з них.

* * *

Нове дорожнє покриття влаштовують на автошляху біля села Патюти у Козелецькій громаді: поточний середній ремонт дороги загального користування місцевого значення О250704 Горбачі – Патюти – Ставиське на ділянці км 0+000 – км 16+200. Протяжність цієї ділянки — 5,3 кілометра.

Загальний обсяг фінансування — майже 27,9 мільйона гривень.

Проєктом передбачено проведення підготовчих робіт, влаштування нового дорожнього покриття, укріплення узбіч, облаштування дороги засобами організації та безпеки дорожнього руху згідно з ДСТУ.

* * *

На завершальному етапі ремонт на ділянці дороги Короп – Атюша – Поліське. Тут триває поточний середній ремонт 5,1 кілометрів автомобільної дороги місцевого значення  О250805 Короп – Атюша  Поліське на ділянці км 0 + 000 – км 25 + 000 .

Облаштування узбіч виконується, коли основна дорога вже готова. Процес складається з: усунення деформованого полотна по всій площі, досипання ґрунту до потрібного рівня, ущільнення готової поверхні. Зміцнення смуги виконується за такою ж схемою, як і облаштування дорожньої основи. Спеціальні укладачі узбіч формують акуратну смугу.

* * *

5,2 кілометрів дороги місцевого значення ремонтується на території Мезинського національного парку: Поточним середнім ремонтом відновлюється ділянка автомобільної дороги місцевого значення О250801 Вишеньки – Радичів – Іваньків – /Т-25-39/.

Обсяг фінансування – 25 425,505 тис. гривень

На сьогодні, в рамках середнього поточного ремонту на вищезазначеній ділянці дороги, виконуються роботи з улаштування верхнього шару покриття з асфальтобетонної суміші.

Відновлена дорога між селами Розльоти та Радичів проходить територією Мезинського національного природного парку, який є справжньою родзинкою заповідних територій Чернігівської області.

default

* * *

Нагадаємо, за амбітними планами цього року на Чернігівщині завершать ремонт 39 доріг державного й місцевого значення та 26 мостів.

* * *

Для стимулювання будівництва доріг останніми роками ухвалено низку законопроєктів авторства депутатів фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді України.

Наприкінці 2019 року ухвалили документ щодо введення середньострокового планування розвитку й утримання автомобільних доріг (№ 1041). Документ передбачає надання субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на фінансування проєктно-вишукувальних, науково-дослідних робіт, обстеження стану доріг.

Ухвалено також законопроєкт № 1047 щодо здійснення габаритно-вагового контролю на дорогах. Тепер за перевантажений автомобіль діють штрафи: за перевищення вагової норми на 5–10 % – 500 неоподатковуваних мінімумів, на 10–20 % – тисяча неоподатковуваних мінімумів, на понад 20 % – 2 тисячі неоподатковуваних мінімумів. Гроші від штрафів ідуть до дорожнього фонду України.

Депутати підтримали й законопроєкт № 3742. Закон врегулює питання щодо запобігання та недопущення руйнування автомобільних доріг загального користування, зокрема вдосконалення здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів.

Джерело: Чернігівська ОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: