Новини

Від «Укрзалізниці» вимагають модернізації мереж по Чернігівській області

Депутати від «Слуги Народу» у Чернігівській обласній раді вимагають від АТ «Укрзалізниця» збільшити обсяги робіт із модернізації мереж по області.

У 2021 році компанія «Укрзалізниця» запланувала реконструкцію тягової підстанції у Чернігівській області: ремонт силового трансформатора у Бахмачі. Це частина ремонтної програми «Укрзалізниці» на цей рік, сума коштів – 1,51 млн грн.

На думку депутата обласної ради Дмитра Іванова, цього недостатньо. Адже через зношеність мереж залізниць Чернігівська область з кожним роком втрачає роль транспортного хабу. Про це він заявив під час обговорення планів розвитку «Укрзалізниці» на наступні роки із Мариною Ворчак, заступником директора департаменту електрифікації та електропостачання.

«До балтійських портів вантажі з регіону йдуть через Рівненську область, це взагалі нонсенс, це підвищує собівартість товарів. Як голова комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики вимагаю від «Укрзалізниці» інвестувати у ремонт інфраструктури по Чернігівській області», – сказав Дмитро Іванов.

Серед найнеобхіднішого – врахування необхідності реконструкції важливих об’єктів електропостачання на підстанціях у Крутах та Носівці.

Окрім того, від компанії «Укрзалізниця» вимагають включити в плани розвитку компанії на 2021-2025 роки та в інвестиційну програму необхідність модернізації об’єктів у Чернігівській області. Найближчим часом депутати спільно з фахівцями опрацюють відповідні пропозиції на направлять до АТ «Укрзалізниця».

Джерело: Фб сторінка обласної організації партії “Слуга Народу”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: