Новини

В Олишівській ОТГ відкрито поліцейську станцію

Минулого тижня запрацювала поліцейська станція в Олишівці Чернігівського району.

– Дуже приємно бачити, що ваша громада розвивається і рухається вперед, – звернувся до присутніх начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський. – Ваш дільничний забезпечуватиме постійну поліцейську присутність у громаді, а його номер телефону буде у абсолютно кожного місцевого мешканця. Завдяки цьому дільничний офіцер оперативно реагуватиме на будь-які виклики, розв’язуватиме як побутові проблеми, так боротиметься зі злочинністю.

Начальник Чернігівського районного управління поліції Олег Калита додав, що поліцейські докладуть максимум зусиль для забезпечення порядку, злагоди в громаді та своєчасне реагування і розв’язання як дрібних, так і вагомих проблем.

– Запуск такого важливого проекту в Олишівці означає, що ця громада дійсно піклується про безпеку та добробут громадян. Хочу завірити, що дільничний офіцер ефективно працюватиме й над попередженням правопорушень, – говорить Олег Калита.

– Довгоочікуване відкриття поліцейської станції – це дійсно одна зі знакових подій в розвитку нашої громади. Безпека є важливою складової добробуту громадян. Я вважаю, що такі проекти сприяють зниженню рівня злочинності не лише в конкретній громаді, а й в країні в цілому, – відзначив голова Олишівської ОТГ Сергій Малець. – Завдяки станції наш дільничний зможе швидше та якісніше реагувати на повідомлення, орієнтуватися на потреби громадян, запобігати та протидіяти злочинності. Тому я дякую всім, хто долучився до втілення цієї програми в життя.

Дільничний офіцер Юрій Положухно працює в Олишівці з 2006 року. Поліцейський постійно комунікує з населенням, тому в громаді його добре знають і довіряють.

– До Олишівської громади входять 6 населених пунктів, де мешкають близько 3 тисяч осіб. У цій громаді я живу, тому досконало знаю стан справ та всі проблемні питання. Передусім займатимуся розкриттям майнових злочинів, працюватиму над попередженням домашнього насильства, продовжу проводити профілактичну роботу з інформування громадян про шахрайські схеми. Я цілодобово на зв’язку з громадянами та селищним головою, адже відтепер за свою роботу передусім звітую перед ними, – пояснює Юрій Положухно.

Як відзначив заступник начальника Управління превентивної діяльності Андрій Зеляк, з початку року на Чернігівщині відкрилися 8 поліцейських станцій.

– Минулого року ми почали впровадження на Чернігівщині проекту «Поліцейський офіцер громади». Нині на пропозицію втілити його в своїй громаді відгукнулися 42 ОТГ з 57-ми. Загалом в області вже працюють 18 поліцейських станцій. Ще 6 станцій мають запрацювати цього літа. Загалом до кінця року ми плануємо запустити поліцейські станції у 25 громадах.

Джерело: сайт Нацполіції в області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Олишівська,

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад.  Запуск ринку землі може бути вигідним і людям, які працюють на землі — фермерам, і громадам. Як це може бути – пояснюємо на…

В Олишівській ОТГ відкрито поліцейську станцію

Минулого тижня запрацювала поліцейська станція в Олишівці Чернігівського району. – Дуже приємно бачити, що ваша громада розвивається і рухається вперед, – звернувся до присутніх начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський. – Ваш дільничний забезпечуватиме постійну поліцейську присутність…

В Олишівській ОТГ ремонтують амбулаторію

Олишівська громада спрямувала на ремонт амбулаторії близько 2,4 млн грн. Про це повідомив голова Олишівської селищної громади Сергій Малець. «На реалізацію проєкту наразі витрачено 2,358 млн грн. Провели капітальний ремонт даху, замінили всі дерев’яні вікна на металопластикові, провели повну модернізацію…

Земля – у комунальну власність громад

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад. Як відбувається цей процес, які є складнощі – коментують голови громад, обрані від «Слуги Народу». Сергій Малець, голова Олишівської селищної громади: «Нарешті без…

Новообрані голови громад та керівники фракцій у місцевих радах Чернігівщини від «Слуг Народу» навчались онлайн

«Слуга Народу» організувала онлайн-навчання для понад 500 новообраних голів громад та місцевих депутатів-керівників фракцій у обласних, районних радах та радах громад. Центральна студія, з якої здійснювалась трансляція заходу, діяла протягом дня для всіх онлайн-учасників із 23 регіонів України. Про це…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: