Новини

Як підвищити ефективність роботи комунальних підприємств

У Чернігівській обласній раді проаналізували діяльність комунальних підприємств у кварталі 2021 року. До обговорення фінансово-економічних результатів та планів роботи долучився голова постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитро Іванов.

Як свідчить аналіз фінансово-господарської документації, сумарний дохід комунальних підприємств обласної ради за 1 квартал становить 57,6 млн грн., що на 5,5 млн грн. більше, ніж у аналогічному періоді 2020 року, до того ж, це плюс 10% до фінансових планів. Водночас, 6 підприємств спрацювали зі збитками.

Всього обласний бюджет отримав майже 2 млн грн. податків. Додатково дочірні підприємства КП «Чернігівоблагроліс» сплатили 3,5 млн грн рентної плати до місцевих та державного бюджету. Також    обласний бюджет отримав 717 тис. грн. від оренди цілісних майнових комплексів.

Про необхідність активніше працювати із громадами і підтримувати одне одного наголосив керівникам комунальних підприємств Дмитро Іванов, голова фракції «Слуги Народу».

 «По-перше, важливо налагодити співпрацю комунальних підприємств одне з одним, з підприємствами державного сектору: мова про замовлення товарів, послуг чи підрядів.  По-друге, потрібні ділові відносини із місцевим самоврядування, із головами громад, адже там є бюджети, а значить і можливість для роботи комунальних підприємств. Також, якщо ми розглядаємо комунальні підприємства як джерело доходу обласного бюджету, варто вкладати кошти у капітальні інвестиції. Так, за 1 квартал ц.р. на капітальні інвестиції спрямовано 1,57 млн грн. Це менше, ніж за відповідний період 2020 року», – наголосив Дмитро Іванов.

Довідково

Управлінню комунального майна обласної ради підпорядковано 12 комунальних підприємств та 1 заклад, 8 перебувають у стані припинення своєї діяльності шляхом ліквідації або реорганізації. Із підприємств, які мають збитки, 2 вже почали процес ліквідації, відповідно до рішення обласної ради від 23 квітня ц.р.: «Інформаційно-аналітичного центру» та «Центру реабілітації, оздоровлення та трудотерапії».

За повідомленням Чернігівської обласної організації партії “Слуга Народу”

Promoted

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: