Новини

У Плисківській громаді запрацювала перша поліцейська станція

Минулого тижня, 18 лютого, в рамках програми «Поліцейський офіцер громади» в селі Плиски відкрили поліцейську станцію. Відтепер у населеному пункті працюватиме правоохоронець, який займатиметься вирішенням безпекових питань саме Плисківської територіальної громади.

Поліцейським Плисківської громади було призначено старшого лейтенанта Володимира Архипенка. Для нього громада виділила квартиру оснащену меблями, холодильник, мікрохвильову піч, машину, орг техніку та офісне приміщення в якому, безпосередньо, і знаходиться поліцейська станція.

Відкривали ж станцію Плисківський сільський голова Марина Вірко та начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський. Завдяки станції офіцер станції зможе швидко та якісно реагувати на повідомлення громадян, орієнтуватися на їх потреби, запобігати та протидіяти злочинності.

Володимир Нідзельський наголосив про активізацію роботи поліції над розкриттям шахрайств та масштабну інформаційну кампанію щодо попередження цих злочинів. Тому закликав розповісти кожному мешканцю нашої громади про найпоширеніші шахрайські схеми та способи вберегтися від них.

«Впевнена, що дільничний офіцер громади допоможе забезпечити спокій, порядок та законність у нашій громаді. Поліцейський постійно комунікуватиме не лише з населенням, а зі старостами по старостинських округах, депутатським корпусом та виконавчим комітетом, а також щотижня ми разом обговорюватимемо стан справ на нараді, а потім будемо аналізувати стан вирішення різної проблематики», – говорить Марина Вірко.

Джерело: Громади Чернігівщини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Плисківська,

У Плисківській ОТГ відкрили ЦНАП

Влітку 2019 року Плисківська сільська рада взяла участь у грантовому конкурсі в рамках проєкту U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні» і стала фіналістом для отримання допомоги зі створення центру надання адміністративних послуг. За фінансової підтримки проекту U-LEAD сільська…

Про фірмову страву Плисківської громади

Недавно Плисковская территориальная община засветилась в проекте «Гастронаследие Украины: традиции гостеприимства и культура приготовления блюд». Дал старт проекту в прошлом году Украинский центр культурных исследований. Был объявлен отбор. Наши земляки представили фирменное блюдо общины — «бабку». На днях в режиме…

У Плисківській ОТГ ремонтують аварійний міст: як об’їхати

У селі Велика Загорівка Плисківської ОТГ на дорозі Т-25-24 Борзна-Ічня Прилуки (км 11+419) розпочато протиаварійні роботи на мосту через струмок. Збудована переправа була в 1965 році із залізобетону. Довжина мосту – 18 метрів. Міст в аварійному стані. Із 26 березня…

У Плисківській громаді запрацювала перша поліцейська станція

Минулого тижня, 18 лютого, в рамках програми «Поліцейський офіцер громади» в селі Плиски відкрили поліцейську станцію. Відтепер у населеному пункті працюватиме правоохоронець, який займатиметься вирішенням безпекових питань саме Плисківської територіальної громади. Поліцейським Плисківської громади було призначено старшого лейтенанта Володимира Архипенка….

Борзнянську районну лікарню співфінансуватимуть чотири громади

Територіальні громади колишнього Борзнянського району братимуть участь у спільному фінансуванні центральної районної лікарні. Відповідні рішення прийняли депутати Борзнянської, Височанської, Комарівської та Плисківської об’єднаних територіальних громад. Таким чином вони долучаться коштами своїх бюджетів до співфінансування видатків на утримання КНП «Борзнянська ЦРЛ»….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: