Новини

У Кіптівській громаді підтримують розвиток сільських бібліотек і туризму

У Кіптівській громаді підтримують розвиток місцевих бібліотек і вбачають перспективи в сільському туризмі. Під час чергової сесії сільської ради депутати затвердили Програму розвитку сучасної бібліотеки, бібліотечної справи та сільського туризму Кіптівської сільської ради на 2021-2023 роки.

Також депутати підтримали внесення змін до Положення про Кіптівську публічну центральну бібліотеку з філіями в селах Борсуків, Вовчок, Кіпті, Новий Шлях, Олбин, Підлісне Кіптівської сільської ради.

За словами керівниці відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Кіптівської сільської ради Ірини Дубик, яку нещодавно нагороджено грамотою Верховної Ради України та медаллю «За заслуги перед Українським народом», у громаді оцінили сучасний стан бібліотечної системи і вирішили кардинально та якісно її змінювати.

«Ми прагнемо перейти до розуміння бібліотеки як сучасного публічного простору для місцевих жителів різного віку – від молоді до старших наших земляків. Тому маємо намір, і це передбачено програмою, комп’ютеризувати бібліотеки, наповнити їх діяльність цікавим змістом, аби сільські жителі мали хороші можливість для різноманітного дозвілля, а не лише отримати чи віддати книги, як це було десятиліттями», – пояснила Ірина Дубик.

Вона розповіла, що в громаді планують більш детально зайнятися і сільським туризмом.

«Ми сформували команду, плануємо найближчим часом пройти навчання та втілювати конкретні дії задля розвитку сільського туризму в Кіптівській громаді», – наголосила вона.

Джерело: сайт Кіптівської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Кіптівська,

У Кіптівській громаді підтримують розвиток сільських бібліотек і туризму

У Кіптівській громаді підтримують розвиток місцевих бібліотек і вбачають перспективи в сільському туризмі. Під час чергової сесії сільської ради депутати затвердили Програму розвитку сучасної бібліотеки, бібліотечної справи та сільського туризму Кіптівської сільської ради на 2021-2023 роки. Також депутати підтримали внесення…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: