Новини

Як поліпшити роботу регіональної митниці

Стартує проєкт «Громадська оцінка роботи Північної митниці Держмитслужби у Чернігівській області», який допоможе дослідити роботу підрозділів регіональної митниці, а також напрацювати рекомендації для поліпшення її роботи.

Як відомо, у вересні 2020 року Кабінет Міністрів затвердив роботу Державної митної служби у форматі єдиної юридичної особи. Також було запущено тестування співробітників митниці на благонадійність. Одночасно запущено ліквідацію юридичних осіб територіальних органів Державної податкової та Державної митної служб. Реорганізації підлягає і Північна митниця Держмитслужби.

«Виходячи із задекларованих реформою принципів, важливо в цей момент отримати зворотній зв’язок від працівників митниці, суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) та всіх учасників процесу, що і заплановано у проєкті», – каже керівник проєкту Дмитро Гапоненко.

У рамках проєкту буде проведено глибинні інтерв’ю з суб’єктами ЗЕД у Чернігівській області, представниками митних органів, правоохоронних органів, торгово-промислової палати, митними брокерами.

Результати опитування будуть обговоренні з експертами, у тому числі публічно під час круглого столу.

Реалізація проєкту дозволить розробити рекомендації і основні напрями, що можуть бути покладені в основу подальшого реформування митниці з метою оптимізації її роботи і налагодження сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні.

Тривалість проєкту: січень-квітень 2021 року. Проєкт фінансується Європейським Союзом».

Громадська організація «Асоціація регіональних ЗМІ» є членом «Громадської ініціативи «За прозору та чесну митницю». Ініціатива спрямована на моніторинг впровадження митної реформи та сприяння діалогу між владою, бізнесом та іншими зацікавленими сторонами стосовно здійснення інституційної реформи митниці.

* * *

Матеріал підготовлено в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «АРЗМІ” і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.

Джерело: АРЗМІ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

Стартувало голосування у конкурс «Наша громада»: встигніть до 31 травня

Як ми вже повідомляли, 29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запустили конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Головна його мета – підтримати активні та дієві…

Громади Чернігівщини хочуть більший відсоток податків

На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету знаходяться розроблені Асоціацією міст України спільно з групою народних депутатів законопроекти  №5066 та №5066-1, що пропонують збільшити частку зарахування ПДФО до бюджетів громад із 60 до 65 відсотків. АМУ зазначає,…

Податкова розповіла, на які податки може розраховувати громада

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що відповідно до пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу, сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, в межах своїх повноважень…

Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії Землі та причина найбільших трагедій ХХ століття

У війні взяли участь 80 % людства, бойові дії велися у 2/3 існуючих на той момент держав. Війна розпочалася 1 вересня 1939 року із вторгнення військ нацистської Німеччини до Польщі, а завершилася 2 вересня 1945-го беззастережною капітуляцією Японії. Під час…

Дмитро Іванов очолив Наглядову раду Агенції регіонального розвитку Чернігівської області

Агенція регіонального розвитку (АРР) – один із каталізаторів соціально-економічного розвитку області. Серед засновників АРР – Чернігівська обласна рада, яку представляє депутат від «Слуги Народу» Дмитро Іванов, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: