Новини

Як поліпшити роботу регіональної митниці

Стартує проєкт «Громадська оцінка роботи Північної митниці Держмитслужби у Чернігівській області», який допоможе дослідити роботу підрозділів регіональної митниці, а також напрацювати рекомендації для поліпшення її роботи.

Як відомо, у вересні 2020 року Кабінет Міністрів затвердив роботу Державної митної служби у форматі єдиної юридичної особи. Також було запущено тестування співробітників митниці на благонадійність. Одночасно запущено ліквідацію юридичних осіб територіальних органів Державної податкової та Державної митної служб. Реорганізації підлягає і Північна митниця Держмитслужби.

«Виходячи із задекларованих реформою принципів, важливо в цей момент отримати зворотній зв’язок від працівників митниці, суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) та всіх учасників процесу, що і заплановано у проєкті», – каже керівник проєкту Дмитро Гапоненко.

У рамках проєкту буде проведено глибинні інтерв’ю з суб’єктами ЗЕД у Чернігівській області, представниками митних органів, правоохоронних органів, торгово-промислової палати, митними брокерами.

Результати опитування будуть обговоренні з експертами, у тому числі публічно під час круглого столу.

Реалізація проєкту дозволить розробити рекомендації і основні напрями, що можуть бути покладені в основу подальшого реформування митниці з метою оптимізації її роботи і налагодження сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні.

Тривалість проєкту: січень-квітень 2021 року. Проєкт фінансується Європейським Союзом».

Громадська організація «Асоціація регіональних ЗМІ» є членом «Громадської ініціативи «За прозору та чесну митницю». Ініціатива спрямована на моніторинг впровадження митної реформи та сприяння діалогу між владою, бізнесом та іншими зацікавленими сторонами стосовно здійснення інституційної реформи митниці.

* * *

Матеріал підготовлено в рамках проєкту Підтримка «Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «АРЗМІ” і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.

Джерело: АРЗМІ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: