Новини

У Корюківці з 1 січня відкривається ЦНАП. Де він буде і як працюватиме

На першій сесії Корюківської міської ради восьмого скликання депутати створили відділ, який діятиме постійно та надаватиме мешканцям Корюківської ОТГ адміністративні послуги. Він називається Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Де розташовуватиметься

З 1 січня нового року в Корюківці починає роботу ЦНАП. Він працюватиме відповідно до ухваленого на сесії Положення.

У цій будівлі буде ЦНАП

Перший заступник корюківського міського голови Олександр Савченко розповів, що працюватиме він у приміщенні, де зараз міститься управління соціального захисту Корюківської райдержадміністрації (біля щоденного ринку).

У Центрі працюватиме щонайменше вісім людей. Нині на вакантні посади оголошені конкурси

Ця двоповерхова будівля належить Корюківській громаді, а управління соцзахисту його бере в оренду. Відтепер міськрада на першому поверсі частину кімнат і вестибюль забирає для потреб свого нового відділу.

Чим займатиметься

На сьогодні частину послуг населенню надають працівники міськради прямо в адміністративному приміщенні. Люди там отримують різні довідки, оформлюють реєстрацію проживання (прописку і виписку) тощо.

Для одного з державних реєстраторів міськради виділили кабінет у приміщенні районної ради.

В управління соцзахисту населення громадяни звертаються за довідками, оформляють там документи на субсидію, різні пільги. Проте, з нового року управлінням соцзахисту заборонено приймати заяви та документи від населення.

Безпосередню роботу з населенням держава переклала на плечі органів місцевого самоврядування. Саме тому питання створення ЦНАПу Корюківці постало гостро

З відкриттям Центру надання адміністративних послуг, усі послуги надаватимуться в одному місці працівниками новоствореного Центру. Перелік цих послуг досить великий, з ним можна ознайомитись на сайті Корюківської міськради або безпосередньо на місці.

Наразі триває ремонт у холі та трьох кімнатах, де розмістяться працівники новоствореної установи. Замовили меблі, комп’ютери та іншу техніку.

Функції управління соцзахисту

Начальник управління соцзахисту Світлана Самсон розповіла, що двадцять її співробітників більше не прийматимуть громадян і не братимуть у них заяви. Цим тепер займатиметься ЦНАП.

А її працівники потім забиратимуть у Центрі заяви та далі робитимуть необхідні дії по призначенню пільг. Світлана Іванівна каже, що роботи в них не поменшає. Щоб призначити субсидію чи іншу допомогу від держави, необхідно зібрати багато довідок, зробити десятки запитів, усе перевірити, порахувати.

Проте, після створення ЦНАПу людям буде набагато зручніше. Адже тепер вони не ходитимуть до кількох установ по довідки, а отримуватимуть усі послуги в одному місці.

Як працюватиме ЦНАП

У Центрі надання адміністративних послуг буде три сектори.

Сектор державної реєстрації надаватиме послуги фізичним та юридичним особам.

Сектор реєстрації місця проживання проводитиме приписку, виписку, реєстрацію новонароджених, видаватиме довідки про склад сім’ї тощо.

У секторі адміністративних послуг прийматимуться заяви на призначення субсидій, пільг, допомог.

Депутати затвердили графік роботи ЦНАПу. Він працюватиме щоденно, крім неділі. У понеділок, вівторок, середу і п’ятницю — з 8.00 до 17.00, у четвер — з 8.00 до 20.00, у суботу — з 9.00 до 13.00.

Матеріал публікується відповідно до договору про висвітлення діяльності Корюківської міської ради.

Джерело: сайт Сусіди.city

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Корюківська,

У Корюківській ОТГ нові правила благоустрою

На засіданні сьомої сесії, 8 липня, депутати міської ради затвердили оновлені ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ, що діятимуть на території населених пунктів Корюківської міської територіальної громади. Правила стосуються забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях….

Корюківська ОТГ: нові правила благоустрою, місцеві податки і збори

На засіданні сесії Корюківської міської ради 8 липня депутати підтримала думку громадськості і затвердили медичну послугу як пріоритетну для розвитку в громаді, яку обрали в рамках опитування у співпраці з програмою ДОБРЕ. Як відомо, у громаді триває робота над розробкою…

У Корюківській ОТГ закрили 2 школи

Рішення про припинення діяльності двох малокомплектних закладів освіти корюківські депутати ухвалили в четвер, 8 липня. На черговій сесії Корюківської міськради депутати за годину розглянули шістдесят питань. Їх заздалегідь обговорили на засіданнях постійних комісій, тому на сесійному – лише голосували. Сімнадцятим…

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад.  Запуск ринку землі може бути вигідним і людям, які працюють на землі — фермерам, і громадам. Як це може бути – пояснюємо на…

Земля – у комунальну власність громад

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад. Як відбувається цей процес, які є складнощі – коментують голови громад, обрані від «Слуги Народу». Сергій Малець, голова Олишівської селищної громади: «Нарешті без…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: