Новини

У Корюківці з 1 січня відкривається ЦНАП. Де він буде і як працюватиме

На першій сесії Корюківської міської ради восьмого скликання депутати створили відділ, який діятиме постійно та надаватиме мешканцям Корюківської ОТГ адміністративні послуги. Він називається Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Де розташовуватиметься

З 1 січня нового року в Корюківці починає роботу ЦНАП. Він працюватиме відповідно до ухваленого на сесії Положення.

У цій будівлі буде ЦНАП

Перший заступник корюківського міського голови Олександр Савченко розповів, що працюватиме він у приміщенні, де зараз міститься управління соціального захисту Корюківської райдержадміністрації (біля щоденного ринку).

У Центрі працюватиме щонайменше вісім людей. Нині на вакантні посади оголошені конкурси

Ця двоповерхова будівля належить Корюківській громаді, а управління соцзахисту його бере в оренду. Відтепер міськрада на першому поверсі частину кімнат і вестибюль забирає для потреб свого нового відділу.

Чим займатиметься

На сьогодні частину послуг населенню надають працівники міськради прямо в адміністративному приміщенні. Люди там отримують різні довідки, оформлюють реєстрацію проживання (прописку і виписку) тощо.

Для одного з державних реєстраторів міськради виділили кабінет у приміщенні районної ради.

В управління соцзахисту населення громадяни звертаються за довідками, оформляють там документи на субсидію, різні пільги. Проте, з нового року управлінням соцзахисту заборонено приймати заяви та документи від населення.

Безпосередню роботу з населенням держава переклала на плечі органів місцевого самоврядування. Саме тому питання створення ЦНАПу Корюківці постало гостро

З відкриттям Центру надання адміністративних послуг, усі послуги надаватимуться в одному місці працівниками новоствореного Центру. Перелік цих послуг досить великий, з ним можна ознайомитись на сайті Корюківської міськради або безпосередньо на місці.

Наразі триває ремонт у холі та трьох кімнатах, де розмістяться працівники новоствореної установи. Замовили меблі, комп’ютери та іншу техніку.

Функції управління соцзахисту

Начальник управління соцзахисту Світлана Самсон розповіла, що двадцять її співробітників більше не прийматимуть громадян і не братимуть у них заяви. Цим тепер займатиметься ЦНАП.

А її працівники потім забиратимуть у Центрі заяви та далі робитимуть необхідні дії по призначенню пільг. Світлана Іванівна каже, що роботи в них не поменшає. Щоб призначити субсидію чи іншу допомогу від держави, необхідно зібрати багато довідок, зробити десятки запитів, усе перевірити, порахувати.

Проте, після створення ЦНАПу людям буде набагато зручніше. Адже тепер вони не ходитимуть до кількох установ по довідки, а отримуватимуть усі послуги в одному місці.

Як працюватиме ЦНАП

У Центрі надання адміністративних послуг буде три сектори.

Сектор державної реєстрації надаватиме послуги фізичним та юридичним особам.

Сектор реєстрації місця проживання проводитиме приписку, виписку, реєстрацію новонароджених, видаватиме довідки про склад сім’ї тощо.

У секторі адміністративних послуг прийматимуться заяви на призначення субсидій, пільг, допомог.

Депутати затвердили графік роботи ЦНАПу. Він працюватиме щоденно, крім неділі. У понеділок, вівторок, середу і п’ятницю — з 8.00 до 17.00, у четвер — з 8.00 до 20.00, у суботу — з 9.00 до 13.00.

Матеріал публікується відповідно до договору про висвітлення діяльності Корюківської міської ради.

Джерело: сайт Сусіди.city

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Корюківська,

Станция переливания крови в Корюковке пока работает: помог горсовет

Корюковский филиал Областной станции переливания крови оказался под угрозой закрытия. — Он — единственный на Черниговщине, но мы вынуждены были рассматривать крайне непопулярный вариант о прекращении его работы. Из-за финансовых проблем, говорит генеральный директор станции Лилия Бузницкая. В Корюковской центральной райбольнице…

У громаді на Чернігівщині створено ще один дитячий будинок сімейного типу

У Корюківському районі створено ще один дитячий будинок сімейного типу. Родина, де виховувалось четверо дітей, які залишились без батьківської опіки, стала новою домівкою ще для двох дітлахів. Слід зазначити, що на сьогодні в області нараховується 34 дитячі будинки сімейного типу…

У Корюківці реалізують проєкт для підприємців

За рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу в рамках Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики України («секторалка»), в Чернігівській області реалізується ряд проєктів. Одним з них є спільний проєкт обласної Агенції регіонального розвитку та міських рад Корюківки,…

Громадський бюджет у Корюківській громаді: подані 11 проєктів

11 травня завершився прийом заявок на участь у міській програмі громадського бюджетування. Цього року бажаючих втілити в життя власні ідеї з розвитку громади виявилося 11: 5 з сіл та 6 з Корюківки. Деякі з проєктів подані вже не вперше. Тож…

Стартувало голосування у конкурс «Наша громада»: встигніть до 31 травня

Як ми вже повідомляли, 29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запустили конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Головна його мета – підтримати активні та дієві…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: