Новини

У Корюківці з 1 січня відкривається ЦНАП. Де він буде і як працюватиме

На першій сесії Корюківської міської ради восьмого скликання депутати створили відділ, який діятиме постійно та надаватиме мешканцям Корюківської ОТГ адміністративні послуги. Він називається Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Де розташовуватиметься

З 1 січня нового року в Корюківці починає роботу ЦНАП. Він працюватиме відповідно до ухваленого на сесії Положення.

У цій будівлі буде ЦНАП

Перший заступник корюківського міського голови Олександр Савченко розповів, що працюватиме він у приміщенні, де зараз міститься управління соціального захисту Корюківської райдержадміністрації (біля щоденного ринку).

У Центрі працюватиме щонайменше вісім людей. Нині на вакантні посади оголошені конкурси

Ця двоповерхова будівля належить Корюківській громаді, а управління соцзахисту його бере в оренду. Відтепер міськрада на першому поверсі частину кімнат і вестибюль забирає для потреб свого нового відділу.

Чим займатиметься

На сьогодні частину послуг населенню надають працівники міськради прямо в адміністративному приміщенні. Люди там отримують різні довідки, оформлюють реєстрацію проживання (прописку і виписку) тощо.

Для одного з державних реєстраторів міськради виділили кабінет у приміщенні районної ради.

В управління соцзахисту населення громадяни звертаються за довідками, оформляють там документи на субсидію, різні пільги. Проте, з нового року управлінням соцзахисту заборонено приймати заяви та документи від населення.

Безпосередню роботу з населенням держава переклала на плечі органів місцевого самоврядування. Саме тому питання створення ЦНАПу Корюківці постало гостро

З відкриттям Центру надання адміністративних послуг, усі послуги надаватимуться в одному місці працівниками новоствореного Центру. Перелік цих послуг досить великий, з ним можна ознайомитись на сайті Корюківської міськради або безпосередньо на місці.

Наразі триває ремонт у холі та трьох кімнатах, де розмістяться працівники новоствореної установи. Замовили меблі, комп’ютери та іншу техніку.

Функції управління соцзахисту

Начальник управління соцзахисту Світлана Самсон розповіла, що двадцять її співробітників більше не прийматимуть громадян і не братимуть у них заяви. Цим тепер займатиметься ЦНАП.

А її працівники потім забиратимуть у Центрі заяви та далі робитимуть необхідні дії по призначенню пільг. Світлана Іванівна каже, що роботи в них не поменшає. Щоб призначити субсидію чи іншу допомогу від держави, необхідно зібрати багато довідок, зробити десятки запитів, усе перевірити, порахувати.

Проте, після створення ЦНАПу людям буде набагато зручніше. Адже тепер вони не ходитимуть до кількох установ по довідки, а отримуватимуть усі послуги в одному місці.

Як працюватиме ЦНАП

У Центрі надання адміністративних послуг буде три сектори.

Сектор державної реєстрації надаватиме послуги фізичним та юридичним особам.

Сектор реєстрації місця проживання проводитиме приписку, виписку, реєстрацію новонароджених, видаватиме довідки про склад сім’ї тощо.

У секторі адміністративних послуг прийматимуться заяви на призначення субсидій, пільг, допомог.

Депутати затвердили графік роботи ЦНАПу. Він працюватиме щоденно, крім неділі. У понеділок, вівторок, середу і п’ятницю — з 8.00 до 17.00, у четвер — з 8.00 до 20.00, у суботу — з 9.00 до 13.00.

Матеріал публікується відповідно до договору про висвітлення діяльності Корюківської міської ради.

Джерело: сайт Сусіди.city

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Корюківська,

У Корюківській громаді у 2020 році реалізували 2 масштабні проєкти

За інформацією державної казначейської служби щодо використання коштів державного фонду регіонального розвитку станом на 1 січня 2021 року в середньому рівень використання коштів в Україні 89,5%. Чернігівська область на реалізацію проєктів за рахунок ДФРР отримала 92,7 млн грн. Станом на 1 січня 2021 року…

У Корюківці з 1 січня відкривається ЦНАП. Де він буде і як працюватиме

На першій сесії Корюківської міської ради восьмого скликання депутати створили відділ, який діятиме постійно та надаватиме мешканцям Корюківської ОТГ адміністративні послуги. Він називається Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Де розташовуватиметься З 1 січня нового року в Корюківці починає роботу ЦНАП….

У десяти громадах Чернігівщини буде DOBRE

Ще 25 територіальних громад із Запорізької, Чернігівської та Чернівецької областей стали партнерами Програми USAID DOBRE – список переможців відбору оголосили в Українському кризовому медіа-центрі 22 грудня. Програма USAID DOBRE працює в Україні із 2016 році. Донедавна програма мала 75 громад-партнерів…

Новообрані голови громад та керівники фракцій у місцевих радах Чернігівщини від «Слуг Народу» навчались онлайн

«Слуга Народу» організувала онлайн-навчання для понад 500 новообраних голів громад та місцевих депутатів-керівників фракцій у обласних, районних радах та радах громад. Центральна студія, з якої здійснювалась трансляція заходу, діяла протягом дня для всіх онлайн-учасників із 23 регіонів України. Про це…

Перша сесія Корюківської міськради

Установча сесія Корюківської міськради відбулася 2 грудня в приміщенні районної ради. За годину розглянули понад десять питань. Голосували, в основному, одноголосно. Депутатський склад У великому залі Корюківської райради міські депутати зібралися на свою першу сесію восьмого скликання, щоб зберігати дистанцію….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: