Новини

Програма “Двигуни громади” для об’єднаних територіальних громад

Агенція трансформацій «М.CLASS» оголошує перший набір об’єднаних територіальних громад України для участі у програмі «Двигуни громади», яка передбачає розбудову відділів розвитку для ОТГ.

До участі у програмі запрошуються об’єднані територіальні громади із усіх регіонів України, які мають потребу у створенні або суттєвому зміцненні потенціалу вже існуючих структурних підрозділів, які відповідають за розвиток громади.  

Програма буде особливо цінною для новообраних голів та депутатів ОТГ.

В рамках першого відбору буде відібрано до 10-ти пілотних громад.

Заявки на участь у програмі приймаються до  30 листопада 2020р. за посиланням 

Запитання щодо участі у програмі необхідно надсилати на електронну пошту agency.m.class@gmail.com .

Відділи розвитку – це один або декілька структурних підрозділів ОТГ, які відповідають  за розробку та реалізацію місцевих політик, проєктів, програм та інших заходів, спрямованих на підвищення соціально-економічних стандартів у громаді, створення умов для підвищення надходжень до місцевих бюджетів та розвиток людського потенціалу.

Програмою пропонується:

Організація роботи відділів розвитку відповідно до місцевих потреб та пріоритетів розвитку. Розробка положень та внутрішньої документації, планування роботи, створення дорожніх карт розвитку пріоритетних напрямків. Визначення індикаторів успішності та процесу моніторингу якості роботи відділів.

Підготовка персоналу для роботи у відділах розвитку ОТГ. Потреба у навчанні підбирається для кожної громади індивідуально, відповідно до рівня підготовки персоналу, місцевих умов та пріоритетів розвитку. 

Консультування персоналу відділів розвитку з поточних питань відповідно до потреби. Допомога в організації процесу стратегічного планування, розробці місцевих програм, написанні проєктних заявок до внутрішніх та міжнародних програм технічної допомоги, запровадження інструментів участі громадськості, розробка інвестиційних проєктів, інша консультаційна підтримка. Супровід менеджменту місцевих проєктів.  

Виконання деяких функцій відділів розвитку ОТГ протягом перехідного періоду. На період, поки місцевий персонал набуває досвіду та практичних навичок. Перелік функцій узгоджується індивідуально з кожною ОТГ.

 Алгоритм налагодження співпраці:

  1. ОТГ заповнює заявку на участь у програмі.
  2. Представники агенції контактують із заявником для організації ознайомчого візиту у громаду або проведення онлайн зустрічі.
  3. Представники агенції здійснюють ознайомчий візит у громаду або проводять онлайн зустріч для знайомства, визначення потреб та оцінки ситуації.
  4. ОТГ та агенція узгоджують індикатори успішності, часові рамки, робочий план, кошторис та інші умови співпраці.
  5. Підписання угоди про співпрацю. Мінімальний термін дії угоди – 
    1 рік.
  6. Реалізація програми «Двигуни громади» в ОТГ.
  7. Звіт на сесії ради ОТГ за виконану роботу відповідно до встановлених індикаторів успішності.

Детально https://www.prostir.ua/?grants=prohrama-dvyhuny-hromady-dlya-objednanyh-terytorialnyh-hromad

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

Уряд затвердив постанову про передачу земель об’єднаним територіальним громадам

16 листопада 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 1113, яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без виключення об’єднаним територіальним громадам нашої держави. «Це рішення — важливий крок у реалізації земельної реформи Президента України Володимира Зеленського в частині…

Чи довіряють громадяни реформі децентралізації

В Україні вп’яте за час впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень дослідили ставлення громадян до реформи, її підтримку та наскільки є відчутними для людей зміни, що відбулися. В Києві презентували результати п’ятої хвилі всеукраїнського соціологічного…

Азартный клуб Золотой Кубок – общий обзор

Азартный клуб Gold cup точно понравится гэмблерам любых категорий. После завершения регистрации становятся доступными оптимальные условия для азартного отдыха – множество онлайн-аппаратов, щедрые бонусные предложения, еженедельные турниры и розыгрыши призов. Сайт https://superslots-klub.link/ работает согласно закону и обещает стопроцентную анонимность. Режимы…

Програма “Двигуни громади” для об’єднаних територіальних громад

Агенція трансформацій «М.CLASS» оголошує перший набір об’єднаних територіальних громад України для участі у програмі «Двигуни громади», яка передбачає розбудову відділів розвитку для ОТГ. До участі у програмі запрошуються об’єднані територіальні громади із усіх регіонів України, які мають потребу у створенні або суттєвому зміцненні потенціалу…

З новим адміністративно-територіальним устроєм Чернігівської області можна ознайомитися на інтерактивній мапі

Яким став адміністративно-територіальний поділ України відтепер можна побачити на інтерактивній мапі та інтерактивному атласі. Чернігівська область на мапі представлена 5 районами – Чернігівський, Ніжинський, Прилуцький, Корюківський та Новгород-Сіверський, та 57 об’єднаними територіальними громадами. За допомогою інтерактивного інструменту можна ознайомитися з…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: