Новини

Програма “Двигуни громади” для об’єднаних територіальних громад

Агенція трансформацій «М.CLASS» оголошує перший набір об’єднаних територіальних громад України для участі у програмі «Двигуни громади», яка передбачає розбудову відділів розвитку для ОТГ.

До участі у програмі запрошуються об’єднані територіальні громади із усіх регіонів України, які мають потребу у створенні або суттєвому зміцненні потенціалу вже існуючих структурних підрозділів, які відповідають за розвиток громади.  

Програма буде особливо цінною для новообраних голів та депутатів ОТГ.

В рамках першого відбору буде відібрано до 10-ти пілотних громад.

Заявки на участь у програмі приймаються до  30 листопада 2020р. за посиланням 

Запитання щодо участі у програмі необхідно надсилати на електронну пошту agency.m.class@gmail.com .

Відділи розвитку – це один або декілька структурних підрозділів ОТГ, які відповідають  за розробку та реалізацію місцевих політик, проєктів, програм та інших заходів, спрямованих на підвищення соціально-економічних стандартів у громаді, створення умов для підвищення надходжень до місцевих бюджетів та розвиток людського потенціалу.

Програмою пропонується:

Організація роботи відділів розвитку відповідно до місцевих потреб та пріоритетів розвитку. Розробка положень та внутрішньої документації, планування роботи, створення дорожніх карт розвитку пріоритетних напрямків. Визначення індикаторів успішності та процесу моніторингу якості роботи відділів.

Підготовка персоналу для роботи у відділах розвитку ОТГ. Потреба у навчанні підбирається для кожної громади індивідуально, відповідно до рівня підготовки персоналу, місцевих умов та пріоритетів розвитку. 

Консультування персоналу відділів розвитку з поточних питань відповідно до потреби. Допомога в організації процесу стратегічного планування, розробці місцевих програм, написанні проєктних заявок до внутрішніх та міжнародних програм технічної допомоги, запровадження інструментів участі громадськості, розробка інвестиційних проєктів, інша консультаційна підтримка. Супровід менеджменту місцевих проєктів.  

Виконання деяких функцій відділів розвитку ОТГ протягом перехідного періоду. На період, поки місцевий персонал набуває досвіду та практичних навичок. Перелік функцій узгоджується індивідуально з кожною ОТГ.

 Алгоритм налагодження співпраці:

  1. ОТГ заповнює заявку на участь у програмі.
  2. Представники агенції контактують із заявником для організації ознайомчого візиту у громаду або проведення онлайн зустрічі.
  3. Представники агенції здійснюють ознайомчий візит у громаду або проводять онлайн зустріч для знайомства, визначення потреб та оцінки ситуації.
  4. ОТГ та агенція узгоджують індикатори успішності, часові рамки, робочий план, кошторис та інші умови співпраці.
  5. Підписання угоди про співпрацю. Мінімальний термін дії угоди – 
    1 рік.
  6. Реалізація програми «Двигуни громади» в ОТГ.
  7. Звіт на сесії ради ОТГ за виконану роботу відповідно до встановлених індикаторів успішності.

Детально https://www.prostir.ua/?grants=prohrama-dvyhuny-hromady-dlya-objednanyh-terytorialnyh-hromad

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: