Новини

Програма “Двигуни громади” для об’єднаних територіальних громад

Агенція трансформацій «М.CLASS» оголошує перший набір об’єднаних територіальних громад України для участі у програмі «Двигуни громади», яка передбачає розбудову відділів розвитку для ОТГ.

До участі у програмі запрошуються об’єднані територіальні громади із усіх регіонів України, які мають потребу у створенні або суттєвому зміцненні потенціалу вже існуючих структурних підрозділів, які відповідають за розвиток громади.  

Програма буде особливо цінною для новообраних голів та депутатів ОТГ.

В рамках першого відбору буде відібрано до 10-ти пілотних громад.

Заявки на участь у програмі приймаються до  30 листопада 2020р. за посиланням 

Запитання щодо участі у програмі необхідно надсилати на електронну пошту agency.m.class@gmail.com .

Відділи розвитку – це один або декілька структурних підрозділів ОТГ, які відповідають  за розробку та реалізацію місцевих політик, проєктів, програм та інших заходів, спрямованих на підвищення соціально-економічних стандартів у громаді, створення умов для підвищення надходжень до місцевих бюджетів та розвиток людського потенціалу.

Програмою пропонується:

Організація роботи відділів розвитку відповідно до місцевих потреб та пріоритетів розвитку. Розробка положень та внутрішньої документації, планування роботи, створення дорожніх карт розвитку пріоритетних напрямків. Визначення індикаторів успішності та процесу моніторингу якості роботи відділів.

Підготовка персоналу для роботи у відділах розвитку ОТГ. Потреба у навчанні підбирається для кожної громади індивідуально, відповідно до рівня підготовки персоналу, місцевих умов та пріоритетів розвитку. 

Консультування персоналу відділів розвитку з поточних питань відповідно до потреби. Допомога в організації процесу стратегічного планування, розробці місцевих програм, написанні проєктних заявок до внутрішніх та міжнародних програм технічної допомоги, запровадження інструментів участі громадськості, розробка інвестиційних проєктів, інша консультаційна підтримка. Супровід менеджменту місцевих проєктів.  

Виконання деяких функцій відділів розвитку ОТГ протягом перехідного періоду. На період, поки місцевий персонал набуває досвіду та практичних навичок. Перелік функцій узгоджується індивідуально з кожною ОТГ.

 Алгоритм налагодження співпраці:

  1. ОТГ заповнює заявку на участь у програмі.
  2. Представники агенції контактують із заявником для організації ознайомчого візиту у громаду або проведення онлайн зустрічі.
  3. Представники агенції здійснюють ознайомчий візит у громаду або проводять онлайн зустріч для знайомства, визначення потреб та оцінки ситуації.
  4. ОТГ та агенція узгоджують індикатори успішності, часові рамки, робочий план, кошторис та інші умови співпраці.
  5. Підписання угоди про співпрацю. Мінімальний термін дії угоди – 
    1 рік.
  6. Реалізація програми «Двигуни громади» в ОТГ.
  7. Звіт на сесії ради ОТГ за виконану роботу відповідно до встановлених індикаторів успішності.

Детально https://www.prostir.ua/?grants=prohrama-dvyhuny-hromady-dlya-objednanyh-terytorialnyh-hromad

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

Уряд зменшив ціну на газ: скільки коштуватиме і скільки діятиме

Відтепер гранична ціна на газ – 6,99 грн за кубометр. Це означає, що постачальники газу більше не зможуть її підвищити. Відповідне рішення ухвалив сьогодні, 18 січня уряд за дорученням Президента України. «Така ціна діятиме до завершення опалювального сезону, або до…

В Офісі Президента розповіли як знизять тарифи на газ для населення

Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців. Про це йдеться в повідомленні…

Акція для галочки: хто привів пенсіонерів під міську раду у вихідний

Буквально перед Різдвяними святами в соціальних мережах почали ширитися заклики про акції протесту проти підняття тарифів. Цікаво, що людей закликали прийти під стіни мерій в обласних центрах 10 січня. Що не так із цими акціями протесту? Анонси з акціями протесту…

Зниження показників захворюваності: у чому причина і чи варто відміняти «січневий локдаун»?

Із 8 січня стартує «січневий локдаун», що триватиме по 24 січня 2021 року включно. Рішення про локдаун у січні прийнято ще на початку грудня ц.р. Тоді на прохання бізнес спільноти Уряд вирішив не обмежувати українців на новорічні та різдвяні свята….

В Чернігівській обласній раді розповіли, чому частина депутатів не ходить на сесії

Сьогодні, 5 січня, керівництво Чернігівської облради зібрало журналістів місцевих ЗМІ. Голова облради Олена Дмитренко та її заступники Ніна Лемеш та Дмитро Блауш поінформували ЗМІ про те, як працювала обласна рада протягом останнього місяця. І щодо причин, чому двічі не відбулись…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: