Новини

Геннадій ПІДДУБНИЙ: «Важливо йти з командою, у яку ти віриш»

Чи зможе людина без депутатського досвіду одразу очолити цілу об’єднану громаду? Геннадій Піддубний, який балотується на голову МихайлоКоцюбинської селищної ради, впевнений у своєму управлінському потенціалі. Він жодного разу не був депутатом, але добре відомий місцевим жителям завдяки роботі в лісовому господарстві. 

Чого чекають виборці МихайлоКоцюбинської громади від нового голови та що обіцяє зробити Геннадій Піддубний — у невеликому бліцінтерв’ю.

Чому ви йдете на голову МихайлоКоцюбинської громади?

— Мені добре знайома ця громада. Майже 10 років я працював у лісництві в Михайло-Коцюбинському, добре знаю людей, а люди  знають мене.  Життя громади, яка прагне кращого, не байдужа мені. Для позитивних змін потрібна чесна та відповідальна влада.

Маю досвід роботи на виробництві за кордоном та на керівних посадах у лісовому господарстві, тому мені під силу очолити селищну раду.

Водночас усвідомлюю величезну відповідальність за долю великої громади, адже свій вибір робитимуть люди з більш як 40 населених пунктів.

Коли постало питання, чи балотуватися на голову громади від партії «Слуга Народу», я не мав сумнівів. Адже важливо не просто йти у владу заради влади, а йти з потужною командою, яка здатна на всіх рівнях змінювати на краще і всю країну, і окрему територіальну громаду.

Чим саме викликає у вас довіру команда «Слуги Народу»?

 — Бачу на конкретних прикладах роботу команди Зеленського. Можливо, не все одразу виходить, але зміни на краще відбуваються. Особливо в боротьбі з корупцією. Я не можу терпіти «договорняків» і «дерибанів», бо сам звик працювати, підіймати виробництво, а не робити якісь оборудки. 

Які проблеми в громаді ви будете вирішувати?

— Проблем насправді вистачає, і ми вже їх вирішуємо. Коли є можливість щось зробити, не треба чекати виборів. Нещодавно з головою Чернігівської райдержадміністрації Сергієм Журманом вирішили питання забезпечення водою мньовської школи. Через відсутність води не працювала шкільна їдальня. Сьогодні ця проблема вирішена. Діти з Чорнобильської зони повинні постійно мати безкоштовне харчування.

Соціальна сфера в громаді потребує найпершої уваги. Ми мусимо все робити, щоб наші діти  в школах, дитсадках мали умови наближені до європейських.

Необхідно подбати про соціальний захист найбільш вразливих категорій населення. Оточити їх щоденним піклуванням, а не згадувати раз на рік. 

У людей по селах багато земельних питань. Треба навести порядок із землями запасу, межами земельних ділянок.

Необхідно думати про наповнення бюджету громади. Шукати додаткові джерела фінансування. Але все це виключно в законному руслі.

Ці вибори — перші для вас. Що можете сказати про кампанію?

— Можу сказати, що не бачив ніде такого, як в Україні. Я прожив за кордоном 11 років. Перед виборами ніхто не ставить дитячих майданчиків, не ремонтує під’їздів, не роздає пакетів і тим більше грошей. Там усе просто: якщо кандидат чи депутат щось сказав, він це зробить. А якщо не зробив, то місця в політиці йому вже ніколи не знайдеться.

Якби нашим людям показати виборчі процеси в Європі, вони б змінили своє ставлення до виборів і не велися на різні «подарунки» та піар. 

На зустрічах з виборцями так і говорю: ті, хто вам в руки дають гроші чи дарують, наприклад, телевізор, — заберуть з ваших кишень останнє.

Що обіцяєте своїм виборцям?

— Стараюся не давати гучних обіцянок. У громаді треба ремонтувати дороги, освітлення, залучати інвестиції та створювати робочі місця. Я це робитиму. Але буде краще, якщо в депутатському корпусі буде більшість моїх однодумців. Разом більше й зробимо.

Спілкувався Олександр Івашко

Імідж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Михайло-Коцюбинська,

Лариса Ковальчук: Спілкування з виборцями. Враження. Висновки.

– Ларисо Володимирівно, у попередніх інтерв’ю Ви давали максимально чітку і повну інформацію про підсумки Вашого керівництва Пакулем, про передвиборчу програму, побудову економічного, соціального і громадського життя в ОТГ. Також Ви розкрили в подробицях чимало епізодів своєї біографії, що показало…

Геннадій ПІДДУБНИЙ: «Важливо йти з командою, у яку ти віриш»

Чи зможе людина без депутатського досвіду одразу очолити цілу об’єднану громаду? Геннадій Піддубний, який балотується на голову Михайло–Коцюбинської селищної ради, впевнений у своєму управлінському потенціалі. Він жодного разу не був депутатом, але добре відомий місцевим жителям завдяки роботі в лісовому…

Лариса Ковальчук: Епізоди біографії

Відгуки й обговорення Ваших статей показали, що інформаційний зміст у них вичерпний. Але людям хотілося б дізнатися Вашу біографію, життєвий шлях: де вчилися, яке у вас хобі (захоплення), уподобання, інтереси? Що підштовхнуло Вас розпочати власний бізнес? Чому вирішили стати публічною…

Програма. Плани. Обговорення. Лариса Ковальчук – кандидатка на посаду Михайло-Коцюбинського селищного голови.

– Ларисо Володимирівно, перед тим, як обговорювати програму, якою Ви будете керуватися у щоденній роботі на посаді голови Михайло-Коцюбинської ОТГ, хочеться донести до читачів інформацію про Ваші політичні вподобання, бачення, як повинне виглядати економічне, соціальне і громадське життя об’єднаної громади…

На дітлахів у Михайло-Коцюбинській ОТГ після карантину чекає новий садочок

Замінили підлогу, відремонтували вікна і двері, стелі й стіни, встановили нову сантехніку у кімнатах гігієни. Все це результат капітального ремонту у дитячому садочку “Пролісок”, що у Михайло-Коцюбинській громаді. Ремонтні роботи розпочали у лютому, ще до карантину. Гроші в сумі 347…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: