Новини

Геннадій ПІДДУБНИЙ: «Важливо йти з командою, у яку ти віриш»

Чи зможе людина без депутатського досвіду одразу очолити цілу об’єднану громаду? Геннадій Піддубний, який балотується на голову МихайлоКоцюбинської селищної ради, впевнений у своєму управлінському потенціалі. Він жодного разу не був депутатом, але добре відомий місцевим жителям завдяки роботі в лісовому господарстві. 

Чого чекають виборці МихайлоКоцюбинської громади від нового голови та що обіцяє зробити Геннадій Піддубний — у невеликому бліцінтерв’ю.

Чому ви йдете на голову МихайлоКоцюбинської громади?

— Мені добре знайома ця громада. Майже 10 років я працював у лісництві в Михайло-Коцюбинському, добре знаю людей, а люди  знають мене.  Життя громади, яка прагне кращого, не байдужа мені. Для позитивних змін потрібна чесна та відповідальна влада.

Маю досвід роботи на виробництві за кордоном та на керівних посадах у лісовому господарстві, тому мені під силу очолити селищну раду.

Водночас усвідомлюю величезну відповідальність за долю великої громади, адже свій вибір робитимуть люди з більш як 40 населених пунктів.

Коли постало питання, чи балотуватися на голову громади від партії «Слуга Народу», я не мав сумнівів. Адже важливо не просто йти у владу заради влади, а йти з потужною командою, яка здатна на всіх рівнях змінювати на краще і всю країну, і окрему територіальну громаду.

Чим саме викликає у вас довіру команда «Слуги Народу»?

 — Бачу на конкретних прикладах роботу команди Зеленського. Можливо, не все одразу виходить, але зміни на краще відбуваються. Особливо в боротьбі з корупцією. Я не можу терпіти «договорняків» і «дерибанів», бо сам звик працювати, підіймати виробництво, а не робити якісь оборудки. 

Які проблеми в громаді ви будете вирішувати?

— Проблем насправді вистачає, і ми вже їх вирішуємо. Коли є можливість щось зробити, не треба чекати виборів. Нещодавно з головою Чернігівської райдержадміністрації Сергієм Журманом вирішили питання забезпечення водою мньовської школи. Через відсутність води не працювала шкільна їдальня. Сьогодні ця проблема вирішена. Діти з Чорнобильської зони повинні постійно мати безкоштовне харчування.

Соціальна сфера в громаді потребує найпершої уваги. Ми мусимо все робити, щоб наші діти  в школах, дитсадках мали умови наближені до європейських.

Необхідно подбати про соціальний захист найбільш вразливих категорій населення. Оточити їх щоденним піклуванням, а не згадувати раз на рік. 

У людей по селах багато земельних питань. Треба навести порядок із землями запасу, межами земельних ділянок.

Необхідно думати про наповнення бюджету громади. Шукати додаткові джерела фінансування. Але все це виключно в законному руслі.

Ці вибори — перші для вас. Що можете сказати про кампанію?

— Можу сказати, що не бачив ніде такого, як в Україні. Я прожив за кордоном 11 років. Перед виборами ніхто не ставить дитячих майданчиків, не ремонтує під’їздів, не роздає пакетів і тим більше грошей. Там усе просто: якщо кандидат чи депутат щось сказав, він це зробить. А якщо не зробив, то місця в політиці йому вже ніколи не знайдеться.

Якби нашим людям показати виборчі процеси в Європі, вони б змінили своє ставлення до виборів і не велися на різні «подарунки» та піар. 

На зустрічах з виборцями так і говорю: ті, хто вам в руки дають гроші чи дарують, наприклад, телевізор, — заберуть з ваших кишень останнє.

Що обіцяєте своїм виборцям?

— Стараюся не давати гучних обіцянок. У громаді треба ремонтувати дороги, освітлення, залучати інвестиції та створювати робочі місця. Я це робитиму. Але буде краще, якщо в депутатському корпусі буде більшість моїх однодумців. Разом більше й зробимо.

Спілкувався Олександр Івашко

Імідж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Михайло-Коцюбинська,

Дніпровська вода розлилася на дороги та вулиці у двох громадах Чернігівщини

За останні тижні сильно піднялась вода у річці Дніпро. Через це вже ускладнено сполучення із кількома населеними пунктами Михайло-Коцюбинської та Ріпкинської громад. Так, весняна вода перелила проїжджу частину автодороги Пустинки-Рудня. Тут ще можуть проїхати авто підвищеної прохідності. У Пустинках живе…

У Михайло-Коцюбинській ОТГ третій тиждень без газу

Третій тиждень нема газу, а в одній з квартир наступного дня після відключення ще й стався вибух. Близько 120 жителів Михайло-Коцюбинського вийшли на акцію протесту, щоб їм повернули газопостачання. У Чернігівгазі відповідають, що на території громади замінили газорегуляторний пункт. Щоб…

Михайло-Коцюбинське: життя громади після об’єднання

Михайло-Коцюбинська територіальна громада тісно співпрацює з підприємствами, які працюють, орендують землю і сплачують податки. Загалом по громаді до 120 суб’єктів господарювання. Найбільші платники податків — «Чернігівська індустріальна молочна компанія», «Агріком»  і «Добробія». Про це розповіла голова громади Ніна Ворох. За…

У Михайло-Коцюбинській громаді розповіли про діяльність КП «Єдність»

Комунальне підприємство “Єдність” Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області створено відповідно до рішення 14 сесії шостого скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради від 11 жовтня 2012 року. Підприємство засноване на комунальній власності територіальної громади і підпорядковане селищній раді.  До території обслуговування  підприємства…

У Михайло-Коцюбинській ОТГ завершили ремонт водогону

Аварія сталась через вихід з ладу глибинного насосу. Останній тиждень тривали ремонтні роботи по відновленню  водопостачання в селищі Михайло-Коцюбинське свердловини тривають. 21 січня піднято на поверхню глибинний насос із основної свердловини, який повністю не підлягає ремонту. Рівень води у свердловині впав…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: