Новини

Які медичні заклади оновлюють у Козелецькій ОТГ?

Цього року у Козелецькій об’єднаній територіальній громаді приділяють увагу оновленню медичних закладів. Так тут завершили будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Лемеші та проводять модернізацію приймального відділення Козелецької районної лікарні в рамках програми EMERGENSY.

Днями хід робіт на об’єктах перевірив Андрій Прокопенко, голова Чернігівської ОДА.

Загальна вартість проєкту – 5,6 млн грн. Ступінь будівельної готовності об’єкта – 100%. Залишилось завезти і встановити медичне обладнання. Офісні меблі придбає КНП «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Дотепер пацієнтів ФАПу приймали в двох орендованих кабінетах у місцевій школі. Чимало жителів були змушені їздити до Козелецької лікарні. З відкриттям амбулаторії усі послуги первинної медицини надаватимуть на місці, – зазначив Андрій Прокопенко.

Простора світла будівля площею 237 кв м. Буде зручно і комфортно медперсоналу і відвідувачам. Є можливість розширити перелік послуг. За словами жителів, є нагальна потреба в аптечному пункті.

В амбулаторії працюватимуть три фахівці: головний лікар – молодий спеціаліст з Остра, медсестра і санітарка. Наразі Козелецька громада вирішує питання забезпечення лікаря житлом.

Відкриття амбулаторії стане важливою і довгоочікуваною подією для понад двох тисяч жителів п’яти сіл в радіусі 15 км. Окрім власне Лемешів територія дільниці охоплює ще 4 села – Гладке, Шуляки, Патюти, Ставиське, – поінформував голова ОДА.

Він також повідомив, що зараз триває процес передачі власності на баланс Козелецької громади і відкриття амбулаторії відбудеться найближчим часом.

Наступний об’єкт, перевірений очільником області, – Козелецька центральна районна лікарня. Тут в рамках Президентського проєкту “EMERGENCY” проводиться масштабна модернізація приймального відділення.

В екстрених випадках – це перше місце, куди потрапляє пацієнт. Функціоналом передбачено надання повного спектра спеціалізованої допомоги – екстреної медицини, а також прийом громадян, які звернулися самостійно. Для цього на першому поверсі облаштовують два окремих входи, – зазначив Андрій Прокопенко.

Окрім невідкладної допомоги тут проводитимуть лабораторні дослідження, діагностичні процедури. Це відділення буде забезпечено сучасним обладнанням. Протокол подальшого лікування визначатиметься саме тут.

Голова ОДА розповів, що роботи вже йдуть повним ходом.

Загальна площа приміщень, які підлягають реконструкції – 645 кв. м.  Окрім внутрішнього капітального ремонту, будівлю утеплять і пофарбують зовні. Вдалося зекономити близько 1,5 млн грн, які й спрямують на ці роботи, – повідомив посадовець. – Крім того, планується перекрити дах. З боку «екстренки» буде стоянка для автівок та під’їзд для «швидкої допомоги». В ході робіт також будуть замінені застарілі каналізаційні мережі, переобладнана система теплопостачання.

Окрім спеціалізованих кабінетів і палат для тимчасового перебування пацієнтів облаштують оглядову, санітарну кімнату, кімнату для персоналу, ресепшн. Зараз на другому поверсі лікарні розташоване реанімаційне та хірургічне відділення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Козелецька,

Які медичні заклади оновлюють у Козелецькій ОТГ?

Цього року у Козелецькій об’єднаній територіальній громаді приділяють увагу оновленню медичних закладів. Так тут завершили будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Лемеші та проводять модернізацію приймального відділення Козелецької районної лікарні в рамках програми EMERGENSY. Днями хід робіт на…

Козелецька ОТГ: навчальний рік в умовах карантину

1 вересня у закладах освіти Козелецької громади розпочинається новий 2020-2021 навчальний рік. На даний момент у дитячих садочках та школах Козелецької селищної ради триває активна підготовка до початку нового навчального року. Окрема увага приділяється і безпеці навчально-виховного процесу в умовах…

Козелецька ОТГ виділила 171 тисячу гривень для безпеки дітей

Під час карантину козелецький дитсадок став безпечнішим. Його обладнали всіма необхідними засобами протипожежної безпеки. Дитсадок №2, до речі, найстаріший в Козельці, під час закриття на карантин поліпшив протипожежну безпеку. На гроші, виділені з бюджету Козелецької ОТГ, обладнали заклад протипожежною сигналізацією,…

Гімназія з Козелецької ОТГ у Всеукраїнському топ-10

Як розвинути в дітях закладені природою таланти та здібності? Чи можливо це в сучасному закладі освіти? І що відіграє ключову роль у цьому процесі: генетика учня чи фаховість його педагогів? Відповіді на всі ці запитання ми шукали у Козелецькій гімназії…

У Козелецькій громаді діє інформаційний пункт підприємця

Інформаційний пункт підприємця (ІПП) відкритий і працює у ЦНАПі Козелецької громади з минулого року. Це спільна ініціатива селищної ради, регіональних органів влади та Офісу розвитку мікро-, малого та середнього підприємництва як консультативно-дорадчого органу при Мінекономіки. ІПП – це єдине вікно,…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: