Новини

Сновська ОТГ приєдналася до ініціативи “Мери за економічне зростання”

В квітні 2020 року Сновська міська рада долучилась до Європейської Ініціативи «Мери за економічне зростання» шляхом підписання угоди про членство. При цьому міською радою були прийняті зобов’язання зі здійснення ряду заходів для забезпечення сталого економічного розвитку Сновської ОТГ.

Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства та у сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання і у створенні робочих місць.

Для досягнення цілей Ініціативи і написання Плану місцевого економічного розвитку Сновської ОТГ місцева влада об’єднала свої зусилля з приватним сектором, організаціями громадського суспільства, а також з активними та небайдужими жителями громади.

На початковому етапі процесу розробки Плану МЕР було проведено ретельне дослідження та детальний аналіз стану розвитку усіх сфер діяльності громади, а також аналіз поточної ситуації в господарському секторі та особливості місцевої економіки.

Для розробки Плану місцевого економічного розвитку Сновської обєднаної територіальної громади розпорядженням міського голови було створено Комітет стратегічного планування економічного розвитку Сновської міської ради з числа працівників органу місцевого самоврядування, виконуючих обовязки старост, депутатів міської ради, керівників підприємств, приватних підприємців, представників громадських організацій.

Перше підготовче засідання Комітету стратегічного планування відбулось 17 червня 2020 р., на якому його члени ознайомились з методологією процесу розробки Плану, обговорили та затвердили робочий план на весь період роботи, визначили обсяги необхідної інформації та її джерела.

Мета Плану полягає у вирішенні спільних проблем жителів громади та реалізації завдань щодо економічного зростання, підвищення конкурентоспроможності, інвестиційної привабливості, якості життя в громаді через ефективне використання ресурсів та реалізації спільних інтересів влади, громади та бізнесу.

Наявність Плану зокрема надасть можливість зробити все задля належних умов для ведення бізнесу, створення нових робочих місць, наповнення бюджету громади.

На даний час триває активна фаза виготовлення Плану: збір, обробка та аналіз інформації різних сфер життєдіяльності громади.

Після розробки Плану, він буде наданий на експертизу до Секретаріату Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання». Вразі виконання зобов’язань наша громада буде представлена активним донорам та буде мати доступ до грантів на розвиток та підтримку бізнесу.

Тож Сновська міська рада запрошує представників бізнесу, приватних підприємців, громадські організації та активних жителів громади долучитися до розробки Плану місцевого економічного розвитку Сновської ОТГ.

Пропозиції та зауваження прохання надавати до відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради.

Відділ економічного розвитку та інвестицій міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Сновська,

Сновська ОТГ приєдналася до ініціативи “Мери за економічне зростання”

В квітні 2020 року Сновська міська рада долучилась до Європейської Ініціативи «Мери за економічне зростання» шляхом підписання угоди про членство. При цьому міською радою були прийняті зобов’язання зі здійснення ряду заходів для забезпечення сталого економічного розвитку Сновської ОТГ. Суть Ініціативи…

У Сновській громаді ремонтують дороги

Триває  ямковий ремонт доріг у громаді за рахунок коштів бюджету міської ради. На вихідних були проведені підготовчі роботи, а з понеділка укладається асфальт. Для безпечного пересування транспорту та уникнення аварійних ситуацій ямковий ремонт буде зроблено на проблемних ділянках доріг по…

У Сновську буде декоративне освітлення вулиць

У Сновську фахівці підключають елементи декоративного світлодіодного освітлення в центрі міста. Працює спеціальна техніка. На офійному сайті громади повідомляється, що проект освітлення замовлено іще взимку. Також продовжуються роботи із відродження міського гідропарку. Вже відновлена частина огорожі, розчищено береги водойм. Наразі…

Громадський бюджет: ОТГ Чернігівщини змагаються за фінанси

В області триває конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Із 9 проєктів, допущених до голосування, 7 подані від об’єднаних громад: «Капітальний ремонт приміщення навчально-виховного комплексу «Дзвіночок» (Новгород-Сіверський); «Будівництво майданчику для екстремальних…

Як використали кошти на виконання депутатських повноважень у Сновській ОТГ

У міській раді діє Програма сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2019-2021 роки, затверджена рішенням 30-ї сесії Сновської міської ради у 2019 році. Під цю Програму на 2019 рік було заплановано фінансування – 260 тис. грн., фактично було…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: