Новини

Сновська ОТГ приєдналася до ініціативи “Мери за економічне зростання”

В квітні 2020 року Сновська міська рада долучилась до Європейської Ініціативи «Мери за економічне зростання» шляхом підписання угоди про членство. При цьому міською радою були прийняті зобов’язання зі здійснення ряду заходів для забезпечення сталого економічного розвитку Сновської ОТГ.

Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства та у сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання і у створенні робочих місць.

Для досягнення цілей Ініціативи і написання Плану місцевого економічного розвитку Сновської ОТГ місцева влада об’єднала свої зусилля з приватним сектором, організаціями громадського суспільства, а також з активними та небайдужими жителями громади.

На початковому етапі процесу розробки Плану МЕР було проведено ретельне дослідження та детальний аналіз стану розвитку усіх сфер діяльності громади, а також аналіз поточної ситуації в господарському секторі та особливості місцевої економіки.

Для розробки Плану місцевого економічного розвитку Сновської обєднаної територіальної громади розпорядженням міського голови було створено Комітет стратегічного планування економічного розвитку Сновської міської ради з числа працівників органу місцевого самоврядування, виконуючих обовязки старост, депутатів міської ради, керівників підприємств, приватних підприємців, представників громадських організацій.

Перше підготовче засідання Комітету стратегічного планування відбулось 17 червня 2020 р., на якому його члени ознайомились з методологією процесу розробки Плану, обговорили та затвердили робочий план на весь період роботи, визначили обсяги необхідної інформації та її джерела.

Мета Плану полягає у вирішенні спільних проблем жителів громади та реалізації завдань щодо економічного зростання, підвищення конкурентоспроможності, інвестиційної привабливості, якості життя в громаді через ефективне використання ресурсів та реалізації спільних інтересів влади, громади та бізнесу.

Наявність Плану зокрема надасть можливість зробити все задля належних умов для ведення бізнесу, створення нових робочих місць, наповнення бюджету громади.

На даний час триває активна фаза виготовлення Плану: збір, обробка та аналіз інформації різних сфер життєдіяльності громади.

Після розробки Плану, він буде наданий на експертизу до Секретаріату Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання». Вразі виконання зобов’язань наша громада буде представлена активним донорам та буде мати доступ до грантів на розвиток та підтримку бізнесу.

Тож Сновська міська рада запрошує представників бізнесу, приватних підприємців, громадські організації та активних жителів громади долучитися до розробки Плану місцевого економічного розвитку Сновської ОТГ.

Пропозиції та зауваження прохання надавати до відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради.

Відділ економічного розвитку та інвестицій міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Сновська,

У Сновській ОТГ частина ліхтарів живитимуться від сонячних батарей

Продовжується встановлення на території Сновської громади ліхтарів вуличного освітлення, які працюють на сонячних батареях. Так, на прохання старости Сновського старостинського округу Марії Мороз міською радою було придбано 14 ліхтарів на сонячних батареях. Працівниками Сновської  ЖЕД було встановлено по 7 ліхтарів…

У Сновській ОТГ розпочав роботу центр масової вакцинації проти коронавірусу

Центр розташувався у приміщенні комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” за адресою м.Сновськ, вул.Гомельська, 26. Як повідомила генеральний директор КНП «Сновський ЦПМД» Олена Щарпан, на Сновщину було доставлено перші 60 доз американської вакцини Moderna. І вже у…

Про земельний податок у Сновській ОТГ

Жителі  Сновської територіальної громади уже отримали податкові повідомлення-рішення про необхідність сплати земельного податку за 2021 рік Плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки…

Ремонт доріг у громадах Чернігівщини

Масштабно стартував ремонт доріг та мостів у громадах Чернігівщини за програмою Президента України «Велике будівництво» Пріоритетність при відборі об’єктів ремонту доріг надається маршрутам шкільних автобусів, медичного транспорту, пасажирських перевезень та дорогам, якими проходять туристичні маршрути. * * * Понад 5…

На що витрачали гроші у Сновській ОТГ у травні. ЦИФРИ та ФАКТИ

За рахунок власних коштів бюджету Сновською міською радою було здійснено у травні  фінансування галузей бюджету на загальну суму 6,48 млн грн. Про це повідомила секретар міської ради Наталія Самойлова. Це соціальна сфера, медицина, освіта, культура, спорт, житлово-комунальне господарство, утримання автомобільних…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: