Новини

У Сновській ОТГ вперше голосуватимуть за проекти Бюджету участі

Цього року вперше Сновська ОТГ впроваджує Бюджету участі.

Згідно Програми, прийнятій на сесії міської ради в січні поточного року, на 2019 рік в міському бюджеті передбачено 200 тисяч гривень на реалізацію проектів-переможців, авторами яких є жителі нашої громади.

В березні поточного року міською радою було оголошено конкурс серед жителів громади на написання проектних заявок. Проекти подавались в період з 1 квітня по 31 травня цього року.

На початку липня відбулось засідання робочої групи з питань громадського бюджету, де були розглянуті та позитивно оцінені 4 проектні заявки, а саме:

  1. «Безпечне харчування» (придбання меблів та обладнання для їдальні Сновського НВК «ДНЗ-СЗНЗ І ст.»), вартість проекту – 80393 грн.
  2. Стела «Захисникам України», вартість проекту – 39440 грн., (пам’ятний знак загиблим воїнам АТО).
  3. Вікно в Європу (Заміна вікон та дверей в Тихоновицькому фельдшерському пункті), вартість проекту – 34900 грн.
  4. Парк відпочинку «ФОНТАНЧИК» в селі Нові Боровичі, вартість проекту – 199939,18 грн., (облаштування паркової зони шляхом встановленням лавок, енергозберігаючих світильників та фонтану).

Всі перелічені проекти включені до бланку на голосування.

Голосування за проекти серед жителів Сновської ОТГ відбудеться протягом 5 днів в період з 29.07.2019 року по 02.08.2019 року з 09 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. без перерви в наступних пунктах голосування:

  • адміністративне приміщення міської ради за адресою: м.Сновськ, вул. Незалежності, 19;
  • адміністративне приміщення міської ради за адресою: м.Сновськ, вул. Банкова, 5.

Крім того, для жителів громади організована можливість голосувати за проекти в режимі он-лайн за допомогою електронної системи для голосування, розміщеної за посиланням, з інструкціями реєстрації на сайті он-лайн та голосування он-лайн можна ознайомитись за посиланням.

Кожен житель громади може проголосувати один раз за один проект у зручний для себе спосіб.

На офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет» або за посиланням кожен може ознайомитись з поданими проектами.

Тож, звертаємося до всіх небайдужих жителів Сновщини з проханням донести дану інформацію до жителів громади та в період з 29.07.2019 р. по 02.08.2019 р. або завітати до міської ради та віддати свій голос за вподобаний Вами проект, або проголосувати в режимі он-лайн за посиланням.

Джерело: сайт Сновської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Сновська,

У Сновську ремонтуватимуть каналізацію

В Управлінні капітального будівництва облдержадміністрації відбулася робоча нарада, участь у якій взяли Сновський міський голова Олександр Медведьов та його перший заступник Іван Орда. Провів нараду начальник управління Андрій Тишина. Основне питання, яке розглядалося на нараді – «Реконструкція каналізаційних мереж по вул.Незалежності,…

У Сновській ОТГ будують нову амбулаторію. ФОТО

Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Тур’я продовжується. Тут вже зроблено покрівлю будівлі, утеплено стіни, встановлені металопластикові вікна та двері. Наразі проводяться підготовчі роботи з прокладання електропроводки та монтаж підвісної стелі. Амбулаторія будується відповідно до державної програми «Сільська медицина»….

У Сновській ОТГ облаштовують туалети всередині шкіл

У Сновській ОТГ триває підготовка освітніх навчальних закладів громади до нового навчального року. Так, наразі в рамках проекту «Капітальні видатки на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщенні закладів загальної середньої освіти» ведуться роботи з облаштування внутрішніх туалетів у Кучинівській, Тихоновицькій…

У Сновську за кошти субвенції ремонтують дорогу. Задоволені не всі

У Сновську розпочали капітальний ремонт дорожнього покриття. Відновляюють ділянку дороги по вул. Попудренка з проїздом до вул.Свободи. Фінансування проекту здійснюється за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ. Безпосередньо роботи виконує ФОП Костюк В.П. з Чернігова. У…

Дві ОТГ з Чернігівщини отримають 5 мільйонів на спортивні комплекси шкіл

На офіційному порталі Уряду оприлюднено розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів у 2019 році». Всього розподілено 150 млн гривень….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: