Новини

У Сновській ОТГ вперше голосуватимуть за проекти Бюджету участі

Цього року вперше Сновська ОТГ впроваджує Бюджету участі.

Згідно Програми, прийнятій на сесії міської ради в січні поточного року, на 2019 рік в міському бюджеті передбачено 200 тисяч гривень на реалізацію проектів-переможців, авторами яких є жителі нашої громади.

В березні поточного року міською радою було оголошено конкурс серед жителів громади на написання проектних заявок. Проекти подавались в період з 1 квітня по 31 травня цього року.

На початку липня відбулось засідання робочої групи з питань громадського бюджету, де були розглянуті та позитивно оцінені 4 проектні заявки, а саме:

  1. «Безпечне харчування» (придбання меблів та обладнання для їдальні Сновського НВК «ДНЗ-СЗНЗ І ст.»), вартість проекту – 80393 грн.
  2. Стела «Захисникам України», вартість проекту – 39440 грн., (пам’ятний знак загиблим воїнам АТО).
  3. Вікно в Європу (Заміна вікон та дверей в Тихоновицькому фельдшерському пункті), вартість проекту – 34900 грн.
  4. Парк відпочинку «ФОНТАНЧИК» в селі Нові Боровичі, вартість проекту – 199939,18 грн., (облаштування паркової зони шляхом встановленням лавок, енергозберігаючих світильників та фонтану).

Всі перелічені проекти включені до бланку на голосування.

Голосування за проекти серед жителів Сновської ОТГ відбудеться протягом 5 днів в період з 29.07.2019 року по 02.08.2019 року з 09 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. без перерви в наступних пунктах голосування:

  • адміністративне приміщення міської ради за адресою: м.Сновськ, вул. Незалежності, 19;
  • адміністративне приміщення міської ради за адресою: м.Сновськ, вул. Банкова, 5.

Крім того, для жителів громади організована можливість голосувати за проекти в режимі он-лайн за допомогою електронної системи для голосування, розміщеної за посиланням, з інструкціями реєстрації на сайті он-лайн та голосування он-лайн можна ознайомитись за посиланням.

Кожен житель громади може проголосувати один раз за один проект у зручний для себе спосіб.

На офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет» або за посиланням кожен може ознайомитись з поданими проектами.

Тож, звертаємося до всіх небайдужих жителів Сновщини з проханням донести дану інформацію до жителів громади та в період з 29.07.2019 р. по 02.08.2019 р. або завітати до міської ради та віддати свій голос за вподобаний Вами проект, або проголосувати в режимі он-лайн за посиланням.

Джерело: сайт Сновської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Сновська,

У Сновській ОТГ частина ліхтарів живитимуться від сонячних батарей

Продовжується встановлення на території Сновської громади ліхтарів вуличного освітлення, які працюють на сонячних батареях. Так, на прохання старости Сновського старостинського округу Марії Мороз міською радою було придбано 14 ліхтарів на сонячних батареях. Працівниками Сновської  ЖЕД було встановлено по 7 ліхтарів…

У Сновській ОТГ розпочав роботу центр масової вакцинації проти коронавірусу

Центр розташувався у приміщенні комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” за адресою м.Сновськ, вул.Гомельська, 26. Як повідомила генеральний директор КНП «Сновський ЦПМД» Олена Щарпан, на Сновщину було доставлено перші 60 доз американської вакцини Moderna. І вже у…

Про земельний податок у Сновській ОТГ

Жителі  Сновської територіальної громади уже отримали податкові повідомлення-рішення про необхідність сплати земельного податку за 2021 рік Плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки…

Ремонт доріг у громадах Чернігівщини

Масштабно стартував ремонт доріг та мостів у громадах Чернігівщини за програмою Президента України «Велике будівництво» Пріоритетність при відборі об’єктів ремонту доріг надається маршрутам шкільних автобусів, медичного транспорту, пасажирських перевезень та дорогам, якими проходять туристичні маршрути. * * * Понад 5…

На що витрачали гроші у Сновській ОТГ у травні. ЦИФРИ та ФАКТИ

За рахунок власних коштів бюджету Сновською міською радою було здійснено у травні  фінансування галузей бюджету на загальну суму 6,48 млн грн. Про це повідомила секретар міської ради Наталія Самойлова. Це соціальна сфера, медицина, освіта, культура, спорт, житлово-комунальне господарство, утримання автомобільних…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: