Новини

У Сновській ОТГ вперше голосуватимуть за проекти Бюджету участі

Цього року вперше Сновська ОТГ впроваджує Бюджету участі.

Згідно Програми, прийнятій на сесії міської ради в січні поточного року, на 2019 рік в міському бюджеті передбачено 200 тисяч гривень на реалізацію проектів-переможців, авторами яких є жителі нашої громади.

В березні поточного року міською радою було оголошено конкурс серед жителів громади на написання проектних заявок. Проекти подавались в період з 1 квітня по 31 травня цього року.

На початку липня відбулось засідання робочої групи з питань громадського бюджету, де були розглянуті та позитивно оцінені 4 проектні заявки, а саме:

  1. «Безпечне харчування» (придбання меблів та обладнання для їдальні Сновського НВК «ДНЗ-СЗНЗ І ст.»), вартість проекту – 80393 грн.
  2. Стела «Захисникам України», вартість проекту – 39440 грн., (пам’ятний знак загиблим воїнам АТО).
  3. Вікно в Європу (Заміна вікон та дверей в Тихоновицькому фельдшерському пункті), вартість проекту – 34900 грн.
  4. Парк відпочинку «ФОНТАНЧИК» в селі Нові Боровичі, вартість проекту – 199939,18 грн., (облаштування паркової зони шляхом встановленням лавок, енергозберігаючих світильників та фонтану).

Всі перелічені проекти включені до бланку на голосування.

Голосування за проекти серед жителів Сновської ОТГ відбудеться протягом 5 днів в період з 29.07.2019 року по 02.08.2019 року з 09 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. без перерви в наступних пунктах голосування:

  • адміністративне приміщення міської ради за адресою: м.Сновськ, вул. Незалежності, 19;
  • адміністративне приміщення міської ради за адресою: м.Сновськ, вул. Банкова, 5.

Крім того, для жителів громади організована можливість голосувати за проекти в режимі он-лайн за допомогою електронної системи для голосування, розміщеної за посиланням, з інструкціями реєстрації на сайті он-лайн та голосування он-лайн можна ознайомитись за посиланням.

Кожен житель громади може проголосувати один раз за один проект у зручний для себе спосіб.

На офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет» або за посиланням кожен може ознайомитись з поданими проектами.

Тож, звертаємося до всіх небайдужих жителів Сновщини з проханням донести дану інформацію до жителів громади та в період з 29.07.2019 р. по 02.08.2019 р. або завітати до міської ради та віддати свій голос за вподобаний Вами проект, або проголосувати в режимі он-лайн за посиланням.

Джерело: сайт Сновської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Сновська,

Як використали кошти на виконання депутатських повноважень у Сновській ОТГ

У міській раді діє Програма сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2019-2021 роки, затверджена рішенням 30-ї сесії Сновської міської ради у 2019 році. Під цю Програму на 2019 рік було заплановано фінансування – 260 тис. грн., фактично було…

У Сновській ОТГ 61 квартиру підключили до каналізації

У місті Сновськ завершили роботи з реконструкції каналізаційних мереж, які були заплановані на 2019 рік. До діючих міських каналізаційних мереж підключили 61 квартиру по вулицях Незалежності, Некрасова та Сновська. На ремонтні роботи у цьому році витратили 2 млн 360 тис. грн,…

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019

В рамках проєкту «Безпечне харчування» для Сновського навчально-виховного комплексу придбали меблі та обладнання для їдальні на суму більше 80 тис.грн, йдеться на сайті громади. Проєкт реалізували за рахунок коштів Громадського бюджету Сновської ОТГ. Нагадаємо, в цьому році вперше з міського…

Сновська ОТГ освітлює села

У 2019 році за рахунок різних джерел фінансування в Сновській об’єднаній громаді буде реалізовано 14 проектів по будівництву вуличного освітлення. На даний час вже збудовані мережі в селах Петрівка, Гвоздиківка, Старі Боровичі, Кучинівка, Низківка. Решта робіт по іншим проектам будуть…

У Сновську ремонтуватимуть каналізацію

В Управлінні капітального будівництва облдержадміністрації відбулася робоча нарада, участь у якій взяли Сновський міський голова Олександр Медведьов та його перший заступник Іван Орда. Провів нараду начальник управління Андрій Тишина. Основне питання, яке розглядалося на нараді – «Реконструкція каналізаційних мереж по вул.Незалежності,…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: