Новини

Які проекти будуть реалізовуватися в ОТГ Чернігівщини за кошти ДФРР у 2019 році?

5 липня Уряд вніс зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. В Чернігівській області комісія ДФРР підтримала 20 проектів, на які буде виділено 210,2 млн грн. Серед цих проектів дев’ять будуть реалізовуватися в об’єднаних територіальних громадах регіону, повідомляє Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Переважна більшість проектних заявок стосуються будівництва або проведення термомодернізації, реконструкції та капітального ремонту будівель садочків і шкіл в громадах.

Довгоочікуваною подією стала підтримка будівництва школи №5 у Носівській громаді. Держава виділила на цей проект 14,7 млн грн. Школа розрахована на 520 учнів та відповідатиме всім сучасним вимогам.

«Ця новина для нашої громади справді знакова, бо попри те, що цей заклад будується впродовж трьох десятиліть, саме за останні три роки активізувалось будівництво, я впевнений, що ми його успішно завершимо і нова українська школа гостинно відкриє двері своїм вихованцям. Тут діти зможуть отримувати нові, якісні освітні послуги, творчо розвиватися і навчатися. А це головне, заради чого ми працюємо», – зазначив Володимир Ігнатченко, Носівський міський голова.

Капітально відремонтують за державні гроші школу в Куликівській ОТГ. На проектну заявку виділили 5,57 млн грн. Тут передбачено капітальний ремонт головного корпусу із застосуванням енергоощадних технологій з комплексної термомодернізації.

Аналогічний проект буде реалізовуватися у Городнянській ОТГ. Тут на капітальний ремонт школи із впровадженням комплексних заходів з теплореновації буде виділено 7,2 млн грн.

У Сосницькій громаді проведуть реконструкцію із впровадженням комплексних заходів з тепло реновації у дитячому садочку «Сонечко». Всього на проект передбачено 2.94 млн грн.

Можливість отримати якісні адміністративні послуги в одному приміщенні – це один із принципів, який закладає реформа децентралізації. У Іванівській громаді будують сучасний ЦНАП, на який з фонду виділили 7.87 млн грн. До речі, Іванівська громада стала учасницею Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» (третій раунд).

Для Менської центральної районної лікарні придбають апарат комп’ютерної томографії для раннього виявлення злоякісних новоутворень, туберкульозу та діагностики інших складних захворювань у жителів Менського та сусідніх районів. На апарат з державного фонду передбачено 8 млн грн.

Також Уряд підтримав два проекти громад, які стосуються спортивних напрямків. Так у Семенівській ОТГ проведуть реконструкцію зали для фізкультурно-оздоровчих занять в існуючій прибудові до Семенівського міського палацу культури із впровадженням комплексних заходів з теплореновації. З фонду ДФРР на цей проект виділяється 5.4 млн грн. А у Новгород-Сіверській ОТГ вирішили реалізувати проект реконструкції старого кінотеатру у спортивну залу. На трансформацію об’єкту з фонду виділили 3.2 млн грн.

На будівництво шестиквартирного житлового будинку у Менській ОТГ виділено 4.3 млн грн.

Джерело: Центр розвитку місцевого самоврядування

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Городнянська, Іванівська, Куликівська, Менська, Новгород-Сіверська, Носівська, Семенівська, Сосницька, ЧЦРМС,

Які проекти будуть реалізовуватися в ОТГ Чернігівщини за кошти ДФРР у 2019 році?

5 липня Уряд вніс зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. В Чернігівській області комісія ДФРР підтримала 20 проектів, на які буде виділено 210,2 млн…

На фестиваль в ОТГ: що де буде у липні

Липневий фестивальний путівник підготували у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». 6 липня – свято Івана Купала. Його святкуватимуть у громадах 5 та 6 липня з масовими гуляннями, обрядовими дійствами, піснями і танцями. Вас…

Вибори в ОТГ Чернігівщини: виклики, перспективи та прогнози

Про виклики, перспективи та виборчу статистику мова йшла на прес-конференції «Вибори в ОТГ Чернігівщини: виклики, перспективи та прогнози», яка відбулася 19 червня у Чернігові. Організатор заходу – Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та…

Про тренди та тенденції розвитку сільського туризму

Два дні, з 13 по 14 червня представники об’єднаних територіальних громад Чернігівщини спілкувалися, дискутували та вивчали перспективи та прогнози розвитку туристичної галузі на своїй території. Тренінг «Розвиток сільського туризму у громаді: фестивальний, гастрономічний та музейний» організував Чернігівський Центр розвитку місцевого…

У Сосницькій ОТГ «вполювали» більше 300 кг пластику

Понеділок, 10 червня у Сосницькій громаді став днем полювання на пластик. Сім команд по сім учасників збирали пляшки, пакети та інший непотріб з пластику на території ОТГ. Як повідомляє Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: