Новини

На ремонт дороги між громадами витратять 300 мільйонів

На Чернігівщині почалися роботи на дорозі Холми-Авдіївка-Оболоння. На ремонт 15-кілометрової ділянки витратять 300 мілйьйонів гривень. Про це повідомляє Суспільне.Чернігів.

Дорогу розбивають вантажівки, тому вкладають посилену основу, каже речниця служби автомобільних доріг області Аліна Левочко. З її слів,цю ділянку обрали для ремонту через жахливий стан дороги – покриття тут зруйноване повністю.

Ділянку ремонту в Авдіївці ремонтують 3 кілометри в сторону Оболоння. Вкладають вирівнючий шар асфальтобетону. Загалом шарів в товщі дорожнього полотна буде три.

«Товщиною 15 сантиметрів – це бетонна основа нашої дороги, потім влаштовується від 10 до 12 сантиметрів для вирівнювання асфальтобетонна суміш, і буде 5 сантиметрів основного шару», – каже Ігор Тимошенко, виконроб на ділянці.

Дорогу через Авдіївку розбили ваговози, каже місцевий фермер Андрій, сам їздить нею щодня. Машину ремонтував раз на місяць. Зараз не може нею нарадуватися.

Дорогу Оболоння-Авдіївка-Холми ремонтують в двох напрямках – від перехрестя з національною трасою Чернігів-Грем’яч в сторону Холмів відремонтують 12 з половиною кілометрів.

У Хлоп’яниках – підготовчі роботи. Ями для тимчасового проїзду техніки позасипали щебенем. Водій вантажівки Олександр їде з Холмів. По роботі, каже, часто їздить цією дорогою.

«Така, що їхати майже неможливо. Але рух тут, порівняно, великий. Машини їдуть. І легкові, і вантажні. 16 кілометрів тут треба їхати години півтори мабуть. Ділянка жахлива. Ремонтувати треба звичайно»,– каже Олександр, водій.

Дорога Холми-Оболоння перед ремонтом мала такий вигляд.

«Раніше тут дорога була практично відсутня. Суцільна руйнація. Яма на ямі. Було дуже багато звернень громадян з приводу цієї дороги»,– Аліна Левочко, речниця служби автомобільних доріг області.

Загалом, зі слів Аліни Левочко, відремонтують 15 кілометрів дороги, на це витратять 300 мільйонів гривень.

«Треба враховувати, що це не просто нове покриття, а й нова основа дороги, посилена, для того, щоб дорога витримувала навантаження від великовагового транспорту. Тому що тут багато вантажівок їздить. Навіть по розбитій дорозі дуже багато їх було». Дорога сполучає 4 громади: Холминську, Сосницьку, Понорницьку та Коропську

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Коропська, Понорницька, Сосницька, Холминська,

Будинок культури Холминської ОТГ — серед переможців Всеукраїнського конкурсу клубних закладів

На сьогодні в більшості сіл та селищ місцеві клуби – це єдине місце, де діти та дорослі можуть займатися різними видами творчості, брати участь у роботі аматорських народних колективів тощо. Тому ще у 2017 році для активізації діяльності таких культурних…

На ремонт дороги між громадами витратять 300 мільйонів

На Чернігівщині почалися роботи на дорозі Холми-Авдіївка-Оболоння. На ремонт 15-кілометрової ділянки витратять 300 мілйьйонів гривень. Про це повідомляє Суспільне.Чернігів. Дорогу розбивають вантажівки, тому вкладають посилену основу, каже речниця служби автомобільних доріг області Аліна Левочко. З її слів,цю ділянку обрали для…

У Холминській ОТГ відкрили ЦНАП

Центр адміністративних послуг відтепер працює у Холминській селищній громаді. Він обслуговуватиме майже п’ять тисяч мешканців громади . Допомогу в інституційному створенні, устаткуванні робочих місць, меблями та ІТ технікою громаді надала Програма «U-LEAD з Європою». Відтепер мешканці Холминської ТГ зможуть швидко…

Ремонт доріг у Корюківській та Холминській ОТГ

Менські шляховики виграли тендер на ремонт комунальної дороги по міській вулиці Дудка у Корюківці. Саме цими днями там кладуть суцільний асфальт. Тендер на ремонт виграли меняниНа відкритих торгах з приводу ремонту комунальної дороги по вулиці Дудка, які ще у лютому…

Як працює спиртзавод у Холминській ОТГ

З початку року почастішали перевірки на Холминському спиртзаводі. Чому до підприємства прикута така увага і що цікавить перевіряльників різних служб, з’ясовували Сусіди.Сіty. На підприємстві у Холмах журналіст Сусіди.City побувала ще 19 березня. Утім, поспілкуватися з керівництвом не вдалося, бо цього дня…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: