Новини

Дві зустрічі з людьми у селах Сновської ОТГ

17 квітня на відкриті зустрічі з громадянами, які відбулись в селах Нові Млини та Лосева Слобода, завітали міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Олена Батюк та журналіст районної газети «Промінь» Тетяна Литвин.

Перед селянами звітувала в.о.старости Олена Згонник. На території сільської громади, яка складається з двох сіл, проживає 321 чоловік: 182 в Нових Млинах і 139 у Лосевій Слободі.

Мешканці сіл мають Новомлинську сільську бібліотеку, Лосевослобідський сільський клуб, фельдшерські пункти, магазини.

Щодо роботи поштового відділення, то нарікань з боку новомлинців немає, а ось жителі Лосевої Слободи роботою пересувного відділення незадоволені. Скільки селяни не звертались, поштова машина в селі не зупиняється, газети надходять із запізненням, несвоєчасно сплачуються і платежі.

В минулому році було проведено грейдерування доріг, проте по селах їздять лісовози, які і розбивають дороги.

25 діток (17 – із Лосевої Слободи та 8 – з Нових Млинів) навчаються в Рогізківському НВК. Батьки висловили вдячність міській раді і за придбані нові меблі та обладнання для закладу, і новенький шкільний автобус для підвозу їхніх дітей, але болючим питанням залишається жахливий стан автомобільної дороги (від центральної траси до с. Лосева Слобода), по якій їздять діти до школи.

Ще одне хвилююче питання для жителів Новомлинського старостинського округу – відсутність автобусного сполучення. Окрім того, незадоволенні і роботою поліції (не вистачає дільничного), викликає занепокоєння і медична реформа (наразі в ФП працюють два молодих фельдшера і селяни дуже переймаються, аби їх не скоротили), турбують і сухі, аварійні дерева (особливо під електропроводами), а ще звернулися з проханням облаштувати дитячий майданчик.

На всі ці питання надав роз’яснення міський голова Олександр Медведьов.

Насамперед зазначив, що дорога до Н.Млинів – обласного значення і міська рада власним коштом не може її відремонтувати. З цього приводу було написано безліч листів та звернень у відповідні органи. Завдяки цьому у минулому році було зроблено ямковий ремонт на суму понад 1 млн. грн., а в 2019 році на капітальний ремонт цієї дороги заплановані кошти з обласного бюджету в сумі 4 млн. 320 тис.грн.

Секретар міської ради Наталія Самойлова презентувала слайди про громаду, докладно надаючи роз’яснення звідки беруться кошти в міському бюджеті і куди витрачаються.

Наприкінці зібрання міський голова подякував всім, хто прийшов на збори за співпрацю, взаєморозуміння і довіру та вручив новеньку бензопилу для потреб сільської громади.

Джерело: Сновська ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Сновська,

У Сновській ОТГ відкрили першу точку безкоштовного Wi-Fi

У центрі Сновська відкрито першу точку безкоштовного доступу через Wi-Fi до Інтернету. Зона доступу охоплює міський парк та площу біля Будинку культури. У міській раді запевняють, що локацію визначили із врахуванням побажань жителів громад. Джерело: сайт Сновської ОТГ Також до…

Жителям громад нагадують про дотації на молодняк ВРХ

Як відомо, власники молодняку ВРХ можуть отримати дотацію від держави. У 2019 році на цей напрям передбачено 700 млн. грн з державного бюджету. Дотація надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання молодняка ВРХ до 13-місячного віку, який народився у…

П’ять проектів надійшло до Бюджету участі Сновської ОТГ

31 травня 2019 року закінчився термін подання проектів відповідно до Програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Сновській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2022 роки». Жителями Сновської громади подано 5 проектів: «Безпечне харчування» (придбання меблів та обладнання для їдальні Сновського НВК «ДНЗ-СЗНЗ…

У Сновській ОТГ ремонтують заклади культури та освіти

У Сновській об’єднаній громаді реалізуються проекти, включені до Плану соціально-економічного розвитку ОТГ. Зокрема, ремонтують заклади культури та освіти. Ремонт даху центральної бібліотеки на завершальній стадії. Наразі проходять лабораторні роботи з якості вогнегасного оброблення. Розпочато капітальний ремонт покрівлі дитячої музичної школи….

На Чернігівщині будують 18 сільських амбулаторій

В області виконується 18 договорів підряду з будівництва сільських амбулаторій. На об’єктах у селах Бахмач Бахмацького району, Чорнотичі Сосницького, Нехаївка Коропського, Наумівка Корюківського, Хоробичі Городнянського та Грем’яч Новгород-Сіверського району виконуються роботи по зведенню капітальних стін. Натомість у селах Кобижча Бобровицького…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: