Новини

Бобровицька громада працює над стратегією розвитку

Із 39-и об’єднаних територіальних громад Чернігівщини вже більшість мають розроблені/розробляють або вже затвердили стратегічний план розвитку. Чому кожна громада докладає зусиль та витрачає час на стратегування та планування свого майбутнього? Бо маючи “дорожню карту” розвитку з визначеними сильними та слабкими сторонами, потенційними “точками росту” та перспективними напрямками можна прийти до поставленої мети.

Бобровицька громада також розробляє свій стратегічний план. 9 квітня у міській раді провели робочу зустріч, на якій обговорили концепцію стратегії свого розвитку, насамперед – структуру цілей та завдань.

За словами Володимира Бойка, радника з питань регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону України, найбільш емоційно обговорювалися завдання, пов`язані екологічним станом довкілля.

“Йшлося про необхідність спорудження нових очисних споруд – промовці підкреслювали критичну важливість реалізації цього проекту для міста та громади, адже колишні потужності молокозаводу використовувати не можна. Між тим кожного дня значний обсяг стоків попадає до ґрунту, загроза прориву дамби та їх потрапляння до річки Бистриця, потім – до Десни та Дніпра, відповідно – Києва. Вочевидь, це значення проекту очисних споруд в Бобровиці має щонайменше субрегіональний характер та він є пріоритетним”, – зазначив радник.

Також гостро дебатувалося питання – де взяти ресурси для очищення перетоку між бобровицькими ставками. Бо в іншому випадку їм загрожує поступове замулення, а громаді – антисанітарний стан.

З цікавинок Бобровицької громади – робоча група підтримала ідею зробити розділ на офіційному сайті громади та виводити на неї зображення з усіх камер спостереження – аби мешканці бачили, що відбувається. Такий елемент участі.

Інші значних дискусій не викликали, робоча група обмежилася редакційними правками, уточненнями формулювань. Втім було видалено одне завдання – стосовно розробки положення про штрафи за порушення правил благоустрою як таке, що має суто адміністративно-розпорядчий характер.

Концепція проекту стратегії громади розробляється в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної і Західної України», що реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (FRDL, Республіка Польща) за участі низки регіональних партнерів, на Чернігівщині – це Сіверський інститут регіональних досліджень. Моніторинг та консультативну допомогу здійснює Чернігівський ЦРМС.

Джерело: Центр розвитку місцевого самоврядування

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Бобровицька,

У Бобровицькій ОТГ триває реконструкція дитячого садка

У дитячому садку Бобровицької ОТГ «Золотий ключик» триває реконструкція. Роботи ведуться за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Загальна вартість проєкту – 10,7 мільйона гривень. Його реалізація розпочалася у 2018 році. Тоді за 2,8 мільйона…

У Бобровицькій ОТГ відкрили ЦНАП європейського рівня

За підтримки Програми “U-LEAD з Європою” у Бобровицькій об’єднаній територіальній громаді Чернігівщини відкрили Центр надання адміністративних послуг європейського рівня. Програма “U-LEAD з Європою” здійснювала ресурсну підтримку модернізації цього центру: надала оргтехніку, програмне забезпечення, обладнання, умеблювання та навчила персонал. Бобровицький ЦНАП…

Бобровицька ОТГ готується до відкриття ЦНАПу

Вже незабаром у Бобровиці запрацює єдиний центр з надання адміністративних послуг, до створення якого долучилися українські та шведські експерти. Відтепер всі послуги, за якими раніше треба було обійти не одну структуру і просидіти в черзі не одну годину, а часом…

У Бобровицькій ОТГ до кінця року відкриють перинатальний центр

У місті Бобровиця триває будівництво перинатального центру вторинного рівня на 25 ліжок – він буде працювати на базі центральної райлікарні. Для реалізації проекту за останні два роки освоєно майже 15 мільйонів гривень субвенції з держбюджету, при цьому співфінансування з місцевої…

Бобровицька громада працює над стратегією розвитку

Із 39-и об’єднаних територіальних громад Чернігівщини вже більшість мають розроблені/розробляють або вже затвердили стратегічний план розвитку. Чому кожна громада докладає зусиль та витрачає час на стратегування та планування свого майбутнього? Бо маючи “дорожню карту” розвитку з визначеними сильними та слабкими…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: