Новини

Бобровицька громада працює над стратегією розвитку

Із 39-и об’єднаних територіальних громад Чернігівщини вже більшість мають розроблені/розробляють або вже затвердили стратегічний план розвитку. Чому кожна громада докладає зусиль та витрачає час на стратегування та планування свого майбутнього? Бо маючи “дорожню карту” розвитку з визначеними сильними та слабкими сторонами, потенційними “точками росту” та перспективними напрямками можна прийти до поставленої мети.

Бобровицька громада також розробляє свій стратегічний план. 9 квітня у міській раді провели робочу зустріч, на якій обговорили концепцію стратегії свого розвитку, насамперед – структуру цілей та завдань.

За словами Володимира Бойка, радника з питань регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону України, найбільш емоційно обговорювалися завдання, пов`язані екологічним станом довкілля.

“Йшлося про необхідність спорудження нових очисних споруд – промовці підкреслювали критичну важливість реалізації цього проекту для міста та громади, адже колишні потужності молокозаводу використовувати не можна. Між тим кожного дня значний обсяг стоків попадає до ґрунту, загроза прориву дамби та їх потрапляння до річки Бистриця, потім – до Десни та Дніпра, відповідно – Києва. Вочевидь, це значення проекту очисних споруд в Бобровиці має щонайменше субрегіональний характер та він є пріоритетним”, – зазначив радник.

Також гостро дебатувалося питання – де взяти ресурси для очищення перетоку між бобровицькими ставками. Бо в іншому випадку їм загрожує поступове замулення, а громаді – антисанітарний стан.

З цікавинок Бобровицької громади – робоча група підтримала ідею зробити розділ на офіційному сайті громади та виводити на неї зображення з усіх камер спостереження – аби мешканці бачили, що відбувається. Такий елемент участі.

Інші значних дискусій не викликали, робоча група обмежилася редакційними правками, уточненнями формулювань. Втім було видалено одне завдання – стосовно розробки положення про штрафи за порушення правил благоустрою як таке, що має суто адміністративно-розпорядчий характер.

Концепція проекту стратегії громади розробляється в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної і Західної України», що реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (FRDL, Республіка Польща) за участі низки регіональних партнерів, на Чернігівщині – це Сіверський інститут регіональних досліджень. Моніторинг та консультативну допомогу здійснює Чернігівський ЦРМС.

Джерело: Центр розвитку місцевого самоврядування

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Бобровицька,

У Ніжині та Носівському районі дозволили рух транспорту та роботу шкіл

Із 22 вересня відновляться міські пасажирські перевезення та робота закладів освіти в Носівському районі та м.Ніжині. Таке рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідні пропозиції щодо дозволу у “червоній” зоні працювати транспорту та відновити…

У Бобровицькій ОТГ голосують за проєкти Бюджету участі

Із 1 по 30 вересня жителі Бобровицької ОТГ можуть проголосувати у підтримку проєктів, реалізація яких передбачена у 2021 році Програмою «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Бобровицькій міській раді». 2 липня відбулось засідання робочої групи з питань громадського бюджету, де були…

Нові зони карантину для Чернігівської області: ситуація покращилась

У п’ятницю, 18 вересня Державна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглянула рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. За словами заступника голови Чернігівської ОДА Андрія Подорвана, із 21 вересня Бобровицький район виходить із «червоної» зони карантину, тут можуть відновлювати…

Бобровицька ОТГ у “червоній зоні” карантину

4 вересня, відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Станом на 4 вересня у районі зареєстровано 205 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця – 101, с. Ст. Басань – 2, с. Затишшя – 1, с….

У Бобровицькій ОТГ розпочали ремонт доріг

На даний час розпочато поточний ремонт доріг по 13 вулицях у місті Бобровиця. До переліку вулиць, на яких  розпочато ремонт включено вулиці Незалежності, Чернігівська, 30 років Перемоги, Мольченка, Михайлівська, О.Бичка, Лупицька, Франка, Горького, Щаслива, Свободи, Гагаріна та Пролетарська. Без уваги…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: