Новини

У Холминській громаді почали розробку стратегії розвитку

“Майбутнє Холминської громади значною мірою залежить наскільки вдало вдасться спланувати її розвиток на довший термін та потім всією громадою реалізовувати, починаючи з найближчих трьох років”, – зазначив селищний голова Олександр Шевчик під час відкриття першого засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Холминської ОТГ.

Проводив зустріч Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

Учасники робочої групи ознайомилися з методикою та перейшла до практичних питань. І першим виявилося таке – як забезпечити високий рівень участі меншканців громади у розробці документи. Домовилися максимально скористатися сайтом селищної ради її фейсбучною сторінкою, залучити школи, бібліотеки, а також поширювати інформацію приватно – серед сусідів, друзів, знайомих – аби запустити ефект «сарафанного радіо».

І не лише інформувати, а й залучити до активних дій – збору даних, необхідних для соціально-економічного аналізу, та проведення соціологічного дослідження якості життя та послуг, що надаються на теренах громади. Робоча група також позитивно віднеслася до пропозиції провести майбутнє обговорення проектних ідей в неформальний спосіб, аби забезпечити максимальний ефект партисипації. До речі, на відміну від багатьох інших громад Холминська вже зібрала значний обсяг інформації, хоча й не повністю – тож на засіданні розібрали хто що збиратиме і до якого терміну.

Члени робочої групи погодили терміни для майбутньої стратегії: 2019 (починаючи з другої половини року) – 2027 рр. Водночас дискусійним виявилося питання термінів першого плану заходів із реалізації стратегії. Держава рекомендую робити два – на три та чотири роки, аби в суму було сім (загальна тривалість дії стратегії). При цьому існує необхідність синхронізації термінів з майбутньої обласної та державної стратегією розвитку, а саме: на період 2021–2027 рр. Вирішили розв`язання питання відкласти до другого засідання робочої групи, що заплановано на другу поливну квітня.

Джерело: Центр розвитку місцевого самоврядування

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Холминська,

Ремонт доріг у Корюківській та Холминській ОТГ

Менські шляховики виграли тендер на ремонт комунальної дороги по міській вулиці Дудка у Корюківці. Саме цими днями там кладуть суцільний асфальт. Тендер на ремонт виграли меняниНа відкритих торгах з приводу ремонту комунальної дороги по вулиці Дудка, які ще у лютому…

Як працює спиртзавод у Холминській ОТГ

З початку року почастішали перевірки на Холминському спиртзаводі. Чому до підприємства прикута така увага і що цікавить перевіряльників різних служб, з’ясовували Сусіди.Сіty. На підприємстві у Холмах журналіст Сусіди.City побувала ще 19 березня. Утім, поспілкуватися з керівництвом не вдалося, бо цього дня…

Обрані вперше: голови ОТГ про найближчі плани

«Вісник Ч» продовжує знайомити своїх читачів з новообраними головами громад. Лариса Осадчук, 47 років, балотувалася від партії «Слуга Народу», голова Борзнянської райдержадміністрації На голову Борзнянської міської громади балотувались четверо кандидатів. Лариса Осадчук набрала майже 41 відсоток або 2619 голосів виборців….

Представники Чернігівщини взяли участь у Всеукраїнській конференції “Наближаючи послуги”

18 лютого у м Києві, в Українському Домі, відбулась конференція «Наближаючи послуги», яка зібрала понад 400 представників громад, керівників ЦНАП та експертів у сфері надання адміністративних послуг. Участь у заході взяли також й 13 представників з Чернігівської області – Департаменту розвитку…

У Холминській ОТГ просувають гастрономічний бренд

У вересні Холминська громада вперше провела свій «Deruha_fest», а на початку жовтня холминську страву з картоплі – деруху – включили до Регіонального списку елементів нематеріальної культурної спадщини, які притаманні Чернігівській області. Шукати «родзинки» у будь-якій сфері допомагають об’єднаним територіальним громадам…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: