Новини

У Парафіївці шукають бухгалтера, бібліотекаря та працівника у ЦНАП

Конкурс на кілька вакантних посад оголосили у Парафіївській селищній раді. Оголошення розміщено на сайті 11лютого ц.р.

Так, потрібен спеціаліст відділу земельних відносин, комунальної власності, благоустрою, житлово-комунального господарства, містобудування і архітектури Парафіївської селищної ради.

Вимоги до учасника конкурсу: громадянство України; повна вища освіта за спеціальністю архітектор або інженер-будівельник; досконале знання державної мови; володіння навичками роботи з персональним комп’ютером; знання геодезії, картографії, законодавства з земельних питань; стаж роботи за спеціальністю не менше 3-х років.

Також розшукують спеціаліста центру надання адміністративних послуг Парафіївської селищної ради. Вимоги до учасника конкурсу:
громадянство України; повна вища юридична освіта; досконале знання державної мови; володіння навичками роботи з персональним комп’ютером; знання законодавства; стаж роботи за спеціальністю не менше 3-х років.

Відділ бухгалтерського обліку та звітності Парафіївської селищної ради шукає бухгалтера. Вимоги: громадянство України; освіта за спеціальністю відповідного напрямку; досконале знання державної мови; володіння навичками роботи з персональним комп’ютером;
стаж роботи за спеціальністю не менше 3-х років.

Також оголошено конкурс на керівну посаду: директора Парафіївської селищної публічної бібліотеки Парафіївської селищної ради.
Вимоги до учасника конкурсу: громадянство України; повна вища освіта; досконале знання державної мови; володіння навичками роботи з персональним комп’ютером; стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років.

Заяви можна подавати до 12 березня 2019 року. Прийом заяв за адресою: вул. Тараса Шевченка,95, смт Парафіївка. Телефон для довідок: 3-01-43 (з 8.00 до 17.00).

Джерело: сайт Парафіївської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Парафіївська,

У Парафіївці шукають бухгалтера, бібліотекаря та працівника у ЦНАП

Конкурс на кілька вакантних посад оголосили у Парафіївській селищній раді. Оголошення розміщено на сайті 11лютого ц.р. Так, потрібен спеціаліст відділу земельних відносин, комунальної власності, благоустрою, житлово-комунального господарства, містобудування і архітектури Парафіївської селищної ради. Вимоги до учасника конкурсу: громадянство України; повна…

Вісім громад Чернігівщини стали учасниками проекту «Громада для людини»

Учасники проекту – працівники соціальної сфери – стануть агентами змін у сфері надання соціальних послуг вразливим категоріям населення та запроваджуватимуть моделі інтегрованих соціальних послуг у громадах. Також до теми:

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення. Також до теми:

Парафіївська селищна рада: декларації без помилок та депутати з офшорних підприємств Тігіпка

Головні бухгалтери кількох підприємств, без помилок в деклараціях та з авто за 2 тис грн — такий результат моніторингу е-декларацій депутатів Парафіївської ОТГ, проведений ГО “Агенція міських ініціатив”. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: