Новини

Голова Парафіївської ОТГ про плани громади

Територіальні громади Чернігівщини не лише показують чудові результати по реалізації проєктів, а й мають багато планів на майбутнє. Своїми поділилася Голова Парафіївської селищної громади Галина Петруша.

Чи працюєте над впровадженням інвестиційних проєктів?

– У 2019 році в рамках програми «U-LEAD з Європою» було підписано технічне завдання для модернізації ЦНАП. Програма забезпечує технічну та інстутиційну підтримку відділу. По її завершенню будуть надані меблі та комп’ютерна техніка для ЦНАПу. Нині програма на завершальній стадії.

У відділі ЦНАП надаються 153 адміністративні послуги за принципом життєвої необхідності – послуги ДРАЦС, реєстрація місця проживання, реєстрація бізнесу та нерухомості, послуги соціального характеру, подача заяв по земельним питанням, видача різного типу довідок тощо.

Віднедавна у ЦНАП можна отримати послуги пенсійного фонду та замовити нормативно грошову оцінку землі.

– Як розвивається медична галузь Парафіївської тергромади?

– По завершенню децентралізації ми отримали два новозбудованих приміщення сільських лікарських амбулаторій – в смт. Парафіївка та с. Тростянець.

Амбулаторії повністю обладнані і підготовлені  до відкриття. Чекаємо розпорядження Кабінету Міністрів України про передачу цих будівель з у комунальну власність Парафіївської територіальної громади і відразу запускаємо в роботу.

– Як представлена освітня галузь?

– На території Парафіївської об’єднаної тергромади функціонує 11 закладів освіти: 5 заклади загальної середньої освіти та 6 – дошкільної. У них здобуває освіту 779 дітей та працює 122 педагогів.

Намагаємося знаходити всі можливі шляхи для того, щоб було якомога менше втрат, щоб наші діти отримували якісні знання, а працівники закладів освіти не турбувалися про робочі місця.

– Що у Ваших найближчих планах?

– Перш за все, потрібно підтримувати дітей та молодь. Хороша робота – це старт до реалізації мрій, бажань, тому будемо сприяти розвитку підприємництва.

Також плануємо відкрити спортивну школу, реконструювати спортивний зал. Продовжуємо розвиток туристичної галузі.

Джерело: https://www.facebook.com/OTGInformChernihiv

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини за категоріям(и): Парафіївська,

У Парафіївській ОТГ відкрили одразу 2 амбулаторії

У Парафіївській громаді відкрили одразу 2 амбулаторії У Парафіївській селищній громаді завершили будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Амбулаторія у Парафіївці збудована за активної підтримки громади: із витрачених восьми мільйонів гривень 800 тисяч — кошти місцевого бюджету. Заклад розрахований для…

Голова Парафіївської ОТГ про плани громади

Територіальні громади Чернігівщини не лише показують чудові результати по реалізації проєктів, а й мають багато планів на майбутнє. Своїми поділилася Голова Парафіївської селищної громади Галина Петруша. – Чи працюєте над впровадженням інвестиційних проєктів? – У 2019 році в рамках програми…

На Чернігівщині будують 18 сільських амбулаторій

В області виконується 18 договорів підряду з будівництва сільських амбулаторій. На об’єктах у селах Бахмач Бахмацького району, Чорнотичі Сосницького, Нехаївка Коропського, Наумівка Корюківського, Хоробичі Городнянського та Грем’яч Новгород-Сіверського району виконуються роботи по зведенню капітальних стін. Натомість у селах Кобижча Бобровицького…

Про новини у Парафіївській ОТГ – на новому сайті громади

У Парафіївській об’єднаній територіальній громаді запустили новий офіційний веб-сайт ОТГ. Перейти на сайт Парафіївської ОТГ можна за посиланням https://parafiivska-sr.gov.ua. На сайті є всі необхідні рубрики: проекти рішень, прийняті документи, новини та інші корисні сервіси. До речі, Парафіївська громада, яка створена…

В громадах Чернігівщини будують 17 сільських медамбулаторій

Цьогоріч в області побудують 21 амбулаторію для медичного обслуговування жителів сіл. На будівництво цих медзакладів виділено понад 74,1 мільйона гривень субвенції з державного бюджету. Співфінансування з місцевих бюджетів – майже 9,24 мільйона. Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА є замовником робіт…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: