Новини

Парафіївська селищна рада: декларації без помилок та депутати з офшорних підприємств Тігіпка

Головні бухгалтери кількох підприємств, без помилок в деклараціях та з авто за 2 тис грн — такий результат моніторингу е-декларацій депутатів Парафіївської ОТГ, проведений ГО “Агенція міських ініціатив”.

Депутати за офшорних підприємств

Основу депутатського корпусу Парафіївської селищної ради складають співробітники кількох підприємств: ПСП “Агро Вам”, ПАТ Нива-плюс, ПРАТ Кремінь та ПАТ “Блок Агросвіт”. Особливо в цій раді підприємства представляють їх бухгалтери та фінансові керівники.

Згідно даних youcontrol засновником ПСП “Агро Вам” є KINTAS LIMITED, що знаходиться в Кіпрі. А кінцевий власник компанії є Сергій Тігпко. Керівником та підписантом в компанії значиться Олександр Трипуз, що є підписантом ще кількох подібних компаній.

ПАТ “Нива-плюс” має чотирьох засновників, серед яких значиться Владислав Атрошенко, Валерій Куліч, Ігор Назаренко та Олександр Коробко.

Також система youcontrol говорить про наявність проведених операцій з офшорами й у ПАТ “Блок Агросвіт”. Власником частини акцій цього підприємства є ТОВ Агрорегіон БіВі (Нідерланди).

Фінансова сторона декларацій

Що стосується фінансових статків депутатів, то найбільше заробила за минулий рік головний бухгалтер ПАТ “Блок Агросвіт” Ніна Козін — 490 тис грн. Окрім цього, депутатка у власності має будівлю магазину та 13,9 га землі. До речі, депутатка бухгалтером працює у чотирьох фірмах. До речі її чоловік заробив за минулий рік 2,1 млн грн.

На другому місці у фінансовому рейтингу посідає теж головний бухгалтер тільки іншого підприємства — ПАТ “Нива-плюс” — Світлана Ковтун. Вона задекларувала 253 тис грн доходу за 2017 рік. Окрім цього, має у власності будинок загальною площею в 230 кв м та земельну ділянку.

Завідуючий відділом обслуговування НУКЗ “Качанівка” Олександр Нестеренко заробив в минулому році 215 тис грн. Також у власності депутата є квартира та CHEVROLET AVEO TC58U 2008 року випуску, а також два вантажних авто.

Найменший дохід серед депутатського корпусу задекларувала Оксана Шкіптан — 26 тис грн. Натомість члени її родини за минулий рік заробили 910 тис грн. Також депутатка у власності має квартиру та Kia Cerato 2011 року випуску, DAEWOO Lanos 2003 року випуску.

Завідувач господарства підсобного сільського ПРАТ “НИВА-ПЛЮС” Володимир Вороний задекларував 31,9 тис грн доходу за 2017 рік. У власності депутат також має 3,6 га землі.

Вікторія Польова, медична сестра задекларувала свій дохід у розмірі 54,6 тис грн. У власності має будинок, 1 га землі, а члени її родини у власності мають 7,6 га землі.

Автолюбителі

На найдорожчому авто їздить головний бухгалтер ПАТ “Блок Агросвіт” Ніна Козін — Тойота Land Cruiser 150 2013 року випуску, яка була придбана в 2013 році за 454,5 тис грн.

Цікаво, що Світлана Ковтун, головний бухгалтер ПАТ “Нива-плюс”, придбала SKODA OCTAVIA TOUR 2007 року випуску в 2015 році за 2 тис грн, також має у власності ще дві одиниці сільськогосподарської техніки.

Натомість серед депутатського корпусу всі депутати подали декларації на сайт НАЗК і подали без помилок. На сайті Парафіївської селищної ради відсутня контактна інформація по депутатам. Проте необхідну нам інформацію ми отримати у відповідь на офіційний запит.


Джерело: ГО “Агенція міських ініціатив”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): НДО/NGO, Парафіївська,

У Парафіївці шукають бухгалтера, бібліотекаря та працівника у ЦНАП

Конкурс на кілька вакантних посад оголосили у Парафіївській селищній раді. Оголошення розміщено на сайті 11лютого ц.р. Так, потрібен спеціаліст відділу земельних відносин, комунальної власності, благоустрою, житлово-комунального господарства, містобудування і архітектури Парафіївської селищної ради. Вимоги до учасника конкурсу: громадянство України; повна…

Вісім громад Чернігівщини стали учасниками проекту «Громада для людини»

Учасники проекту – працівники соціальної сфери – стануть агентами змін у сфері надання соціальних послуг вразливим категоріям населення та запроваджуватимуть моделі інтегрованих соціальних послуг у громадах. Також до теми:

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення. Також до теми:

Парафіївська селищна рада: декларації без помилок та депутати з офшорних підприємств Тігіпка

Головні бухгалтери кількох підприємств, без помилок в деклараціях та з авто за 2 тис грн — такий результат моніторингу е-декларацій депутатів Парафіївської ОТГ, проведений ГО “Агенція міських ініціатив”. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: