Новини

Парафіївська селищна рада: декларації без помилок та депутати з офшорних підприємств Тігіпка

Головні бухгалтери кількох підприємств, без помилок в деклараціях та з авто за 2 тис грн — такий результат моніторингу е-декларацій депутатів Парафіївської ОТГ, проведений ГО “Агенція міських ініціатив”.

Депутати за офшорних підприємств

Основу депутатського корпусу Парафіївської селищної ради складають співробітники кількох підприємств: ПСП “Агро Вам”, ПАТ Нива-плюс, ПРАТ Кремінь та ПАТ “Блок Агросвіт”. Особливо в цій раді підприємства представляють їх бухгалтери та фінансові керівники.

Згідно даних youcontrol засновником ПСП “Агро Вам” є KINTAS LIMITED, що знаходиться в Кіпрі. А кінцевий власник компанії є Сергій Тігпко. Керівником та підписантом в компанії значиться Олександр Трипуз, що є підписантом ще кількох подібних компаній.

ПАТ “Нива-плюс” має чотирьох засновників, серед яких значиться Владислав Атрошенко, Валерій Куліч, Ігор Назаренко та Олександр Коробко.

Також система youcontrol говорить про наявність проведених операцій з офшорами й у ПАТ “Блок Агросвіт”. Власником частини акцій цього підприємства є ТОВ Агрорегіон БіВі (Нідерланди).

Фінансова сторона декларацій

Що стосується фінансових статків депутатів, то найбільше заробила за минулий рік головний бухгалтер ПАТ “Блок Агросвіт” Ніна Козін — 490 тис грн. Окрім цього, депутатка у власності має будівлю магазину та 13,9 га землі. До речі, депутатка бухгалтером працює у чотирьох фірмах. До речі її чоловік заробив за минулий рік 2,1 млн грн.

На другому місці у фінансовому рейтингу посідає теж головний бухгалтер тільки іншого підприємства — ПАТ “Нива-плюс” — Світлана Ковтун. Вона задекларувала 253 тис грн доходу за 2017 рік. Окрім цього, має у власності будинок загальною площею в 230 кв м та земельну ділянку.

Завідуючий відділом обслуговування НУКЗ “Качанівка” Олександр Нестеренко заробив в минулому році 215 тис грн. Також у власності депутата є квартира та CHEVROLET AVEO TC58U 2008 року випуску, а також два вантажних авто.

Найменший дохід серед депутатського корпусу задекларувала Оксана Шкіптан — 26 тис грн. Натомість члени її родини за минулий рік заробили 910 тис грн. Також депутатка у власності має квартиру та Kia Cerato 2011 року випуску, DAEWOO Lanos 2003 року випуску.

Завідувач господарства підсобного сільського ПРАТ “НИВА-ПЛЮС” Володимир Вороний задекларував 31,9 тис грн доходу за 2017 рік. У власності депутат також має 3,6 га землі.

Вікторія Польова, медична сестра задекларувала свій дохід у розмірі 54,6 тис грн. У власності має будинок, 1 га землі, а члени її родини у власності мають 7,6 га землі.

Автолюбителі

На найдорожчому авто їздить головний бухгалтер ПАТ “Блок Агросвіт” Ніна Козін — Тойота Land Cruiser 150 2013 року випуску, яка була придбана в 2013 році за 454,5 тис грн.

Цікаво, що Світлана Ковтун, головний бухгалтер ПАТ “Нива-плюс”, придбала SKODA OCTAVIA TOUR 2007 року випуску в 2015 році за 2 тис грн, також має у власності ще дві одиниці сільськогосподарської техніки.

Натомість серед депутатського корпусу всі депутати подали декларації на сайт НАЗК і подали без помилок. На сайті Парафіївської селищної ради відсутня контактна інформація по депутатам. Проте необхідну нам інформацію ми отримати у відповідь на офіційний запит.


Джерело: ГО “Агенція міських ініціатив”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): НДО/NGO, Парафіївська,

Парафіївська селищна рада: декларації без помилок та депутати з офшорних підприємств Тігіпка

Головні бухгалтери кількох підприємств, без помилок в деклараціях та з авто за 2 тис грн — такий результат моніторингу е-декларацій депутатів Парафіївської ОТГ, проведений ГО “Агенція міських ініціатив”. Також до теми:

Обласна акція з вручення паспортів громадянам України відбулась у Парафііївській ОТГ

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну. Також до теми:

Мінрегіон погодив проекти для 11 ОТГ Чернігівщини

31 травня Комісія при Мінрегіоні погодила 180 інфраструктурних проектів об’єднаних громад на загальну суму 154 мільйони гривень. Загалом уже погоджено 492 проекти 154 ОТГ на загальну суму 468 мільйонів гривень. Також до теми:

Як у Парафіївській ОТГ вдосконалюють медичну сферу. ВІДЕО

Шість об’єднаних територіальних громад на Чернігівщині взяли на себе відповідальність керувати первинною ланкою медичної допомоги. Серед них – Парафіївська ОТГ. У 2016 році тут був створений комунальний заклад «Парафіївський центр надання первинної медико-санітарної допомоги». Центр, як і вся первинка, фінансується…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: