Новини

Депутати обласної ради вирішували як передати ліс громадам. ВІДЕО

Чи не найбільше дискусій під час сьогоднішнього засідання сесії обласної ради викликало питання агролісового господарства.

Так, депутат обласної ради Володимир Лобосок висловився за включення до порядку денного питання про передачу Семенівського районного дочірнього агролісгосподарського спеціалізованого підприємства «Семенівкарайагролісгосп» до комунальної власності району або ОТГ.

Володимир Лобосок

Присутній на сесії голова Семенівської районної ради Василь Малкович також аргументував позицію громади з цього питання. На сесію з ним прибули кількадесят представників громади.

Василь Малкович та представники громади

Втім за дану позицію депутати не проголосували. Аргументи проти – питання внесено буквально за день до сесїі, юридично не підготовлене. До того ж, питання вимагає комплексного рішення, тобто визначення права всіх ОТГ розпоряджатися лісами комунальної власності.

У підсумку альтернативний підхід до вирішення порушеного питання запропонував голова Чернігівської ОДА, депутат обласної ради Валерій Куліч. Депутати врешті підтримали його пропозицію  і створили робочу групу, яка спільно з Департаментом агропромислового розвитку, управлінням комунального майна та профільною комісією обласної ради, представниками депутатських фракцій, об’єднаних територіальних громад здійснить інвентаризацію лісових масивів, а також усіх незареєстрованих ділянок, та напрацює механізм розподілу лісових ресурсів не лише у Семенівському районі, а й в усіх громадах Чернігівщини відповідно до Перспективного плану формування територій громад Чернігівської області та норм чинного законодавства.

“Вже за місяць спеціальна комісія має представити все необхідне для прозорої передачі лісогосподарських підприємств області у власність її територіальних громад”, – переконує голова ОДА.

 

Загалом, з врахуванням зауважень і пропозицій депутатів, обласна рада прийняла рішення із більше ніж 30 питань порядку денного сесії.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Семенівська,

Про нову українську школу та новий освітній простір говорили представники громад Чернігівщини

16 жовтня у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону, пройшов тренінг на тему “Шляхи удосконалення надання освітніх послуг в ОТГ”. Також до теми:

Ще 13 громад Чернігівщини стали господарями землі

На початку цього року Уряд України оприлюднив механізм, який у межах чинного законодавства дозволяє передати землі сільськогосподарського призначення у власність об’єднаних територіальних громад: 31 січня прийнято розпорядження Кабінету Міністрів щодо передачі таких земельних ділянок з державної власності у комунальну власність…

Працівників Семенівської ОТГ вчили проектному менеджменту

8 червня посадові особи Семенівської міської ради вивчали основні засади проектного менеджменту за програмою тематичного короткотермінового семінару-тренінгу «Управління проектним циклом – від ідеї до звітності». Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: