Новини

Батуринська ОТГ запрошує на фестиваль “Шабля”. АНОНС

Триденний БАТУРИНФЕСТ “Шабля” відбудеться 28, 29, 30 червня до Дня Конституції України у Батурині, столиці України-Гетьманщини.

На теренах унікальних пам’яток в історії українського державотворення по-особливому прозвучить головна ідея фесту «Же през ШАБЛЮ маєм ПРАВО» проголошена гетьманом Іваном Мазепою в Батурині 300 років тому, але актуальна і сьогодні.

БАТУРИНФЕСТ «Шабля» стане продовжувачем кращих традицій Козацького свята, але буде концептуально новим. Триденний фестиваль з організацією окремих локацій просвітницького, вишкольного, навчального та розважального характеру.

Гості та учасники фестивалю матимуть можливість відвідати:

28.06.2018 (четвер) День перший – «Конституція» (центральна локація дня – Палац К.Розумовського)

Відкриття БАТУРИНФЕСТу «Шабля»; літературно-поетичні галявини; виступи та презентації відомих українських поетів та художників; кобзарсько-лірницькі сцени; молодіжні дебати «Конституція, право та державотворення»; концерт гурту Хорея Козацька на території Палацу К.Розумовського, вуличні вистави театрів, інше.

29.06.2018 (п’ятниця) День другий – «Визвольні змагання» (центральна локація дня – Цитадель Батуринської фортеці)

Вишколи для молоді з різних регіонів України; турнір зі спортивного орієнтування; військово-історична реконструкція; кобзарські та бардівські сцени; квест «Стежками Конституції»; концерт на рок-сцені: Тінь Сонця, Коралі; презентація фільму «МІФ» .

30.06.2018 (субота) День третій – «ЖЕ ПРЕЗ ШАБЛЮ МАЄМ ПРАВО» (центральна локація дня- Співоче Поле, парк «Кочубеївський»)

Панахида біля Пам’ятника жертвам Батуринської трагедії 1708 року; відкриття виставки “В’язні сумління”; Академічний ансамбль «Сіверські клейноди»; показові козацькі змаги із залученням гостей та учасників фестивалю; концерт на великій рок-сцені: Kozak System, Варйон, Телері; українська дискотека DJ-UA; вулична вистава театру; нічний кінозал з фестивалем «Відкрита ніч» – Дубль 21 – 2018 .

Упродовж трьох днів (додаткова частина програми на різних локаціях)

Виставки:

  • майстрів українського, традиційного, декоративно-прикладного мистецтва;
  • національно-патріотичної літератури;
  • сучасної, військової техніки та стрілецького озброєння;
  • світлин воїнів учасників бойових дій.

Зони харчування, фуд-корт, кращі традиції української традиційної кухні.

Екскурсії унікальними локаціями НІКЗ «Гетьманська Столиця».

Польоти на повітряній кулі, атракціони для дітей, майстер-класи для дітей та дорослих, ярмарок сувенірів та видавництв, зони смачних українських страв та багато іншого.

Організатори фестивалю: Батуринська міська рада ОТГ, Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця».

Партнери: Міністерство молоді та спорту України, Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, Мистецьке об’єднання “Глечик”, м. Київ, Благодійний фонд «Велика родина», м. Київ, ГО «Вогонь Відродження», м. Бахмач,

Благодійна підтримка: Благодійний фонд «Велика родина».

У програмі фестивалю можливі зміни та доповнення.

Слідкуйте за новинами на офіційному сайті та сторінках фестивалю у соцмережах :

Акредитація ЗМІ проводиться з 20 по 30 червня 2018 року. Контактні особи для ЗМІ: Людмила Пендюх (063)8894376, (067)2707259, e-mail – ludapendux@gmail.com, Ольга Семянова (067)4292079, e-mail – baturin.capital@ukr.net


Джерело: сайт Батуринської ОТГ

Останні новини за категоріям(и): Анонси,

Грант на стійкість для громад Чернігівщини

Оголошено другу хвилю конкурсу з підвищення стійкості місцевих громад до небезпечних викликів. Конкурс спрямовано на підвищення стійкості місцевих громад до стихійних лих та інших небезпечних викликів (в т.ч. COVID-19) із збільшенням можливостей адаптації до їх наслідків. Дедлайн другої хвилі конкурсу –…

На фестиваль в ОТГ: що де буде у липні

Липневий фестивальний путівник підготували у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». 6 липня – свято Івана Купала. Його святкуватимуть у громадах 5 та 6 липня з масовими гуляннями, обрядовими дійствами, піснями і танцями. Вас…

У Козелецькому ЦНАПі консультуватимуть із юридичних питань

22 квітня у приміщенні Козелецького ЦНАПу (Козелець, вул.Соборності, 27) буде здійснюватись прийом громадян спеціалістами Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує надання правової допомоги такій категорії осіб: особи, які перебувають на обліку…

У Городнянській ОТГ вчитимуть управляти власним житлом

У Городнянській ОТГ майже усі мешканці багатоквартирних будинків громади не визначилися з формою управління. Більшість з них займає досить пасивну позицію щодо змін в управлінні будинками та, зокрема, не розуміє доцільність створення ОСББ. Згідно із законодавством власники квартир мають самостійно…

Замість субсидій – «живі гроші» для оплати комуналки

Уже з січня 2019 року в Україні запроваджуватиметься надання пільг і субсидій у грошовій формі. Міністерство соціальної політики України фіналізувало проект відповідної постанови та найближчим часом має намір винести його на розгляд засідання Кабінету Міністрів України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: