Новини

Батуринська ОТГ запрошує на фестиваль “Шабля”. АНОНС

Триденний БАТУРИНФЕСТ “Шабля” відбудеться 28, 29, 30 червня до Дня Конституції України у Батурині, столиці України-Гетьманщини.

На теренах унікальних пам’яток в історії українського державотворення по-особливому прозвучить головна ідея фесту «Же през ШАБЛЮ маєм ПРАВО» проголошена гетьманом Іваном Мазепою в Батурині 300 років тому, але актуальна і сьогодні.

БАТУРИНФЕСТ «Шабля» стане продовжувачем кращих традицій Козацького свята, але буде концептуально новим. Триденний фестиваль з організацією окремих локацій просвітницького, вишкольного, навчального та розважального характеру.

Гості та учасники фестивалю матимуть можливість відвідати:

28.06.2018 (четвер) День перший – «Конституція» (центральна локація дня – Палац К.Розумовського)

Відкриття БАТУРИНФЕСТу «Шабля»; літературно-поетичні галявини; виступи та презентації відомих українських поетів та художників; кобзарсько-лірницькі сцени; молодіжні дебати «Конституція, право та державотворення»; концерт гурту Хорея Козацька на території Палацу К.Розумовського, вуличні вистави театрів, інше.

29.06.2018 (п’ятниця) День другий – «Визвольні змагання» (центральна локація дня – Цитадель Батуринської фортеці)

Вишколи для молоді з різних регіонів України; турнір зі спортивного орієнтування; військово-історична реконструкція; кобзарські та бардівські сцени; квест «Стежками Конституції»; концерт на рок-сцені: Тінь Сонця, Коралі; презентація фільму «МІФ» .

30.06.2018 (субота) День третій – «ЖЕ ПРЕЗ ШАБЛЮ МАЄМ ПРАВО» (центральна локація дня- Співоче Поле, парк «Кочубеївський»)

Панахида біля Пам’ятника жертвам Батуринської трагедії 1708 року; відкриття виставки “В’язні сумління”; Академічний ансамбль «Сіверські клейноди»; показові козацькі змаги із залученням гостей та учасників фестивалю; концерт на великій рок-сцені: Kozak System, Варйон, Телері; українська дискотека DJ-UA; вулична вистава театру; нічний кінозал з фестивалем «Відкрита ніч» – Дубль 21 – 2018 .

Упродовж трьох днів (додаткова частина програми на різних локаціях)

Виставки:

  • майстрів українського, традиційного, декоративно-прикладного мистецтва;
  • національно-патріотичної літератури;
  • сучасної, військової техніки та стрілецького озброєння;
  • світлин воїнів учасників бойових дій.

Зони харчування, фуд-корт, кращі традиції української традиційної кухні.

Екскурсії унікальними локаціями НІКЗ «Гетьманська Столиця».

Польоти на повітряній кулі, атракціони для дітей, майстер-класи для дітей та дорослих, ярмарок сувенірів та видавництв, зони смачних українських страв та багато іншого.

Організатори фестивалю: Батуринська міська рада ОТГ, Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця».

Партнери: Міністерство молоді та спорту України, Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, Мистецьке об’єднання “Глечик”, м. Київ, Благодійний фонд «Велика родина», м. Київ, ГО «Вогонь Відродження», м. Бахмач,

Благодійна підтримка: Благодійний фонд «Велика родина».

У програмі фестивалю можливі зміни та доповнення.

Слідкуйте за новинами на офіційному сайті та сторінках фестивалю у соцмережах :

Акредитація ЗМІ проводиться з 20 по 30 червня 2018 року. Контактні особи для ЗМІ: Людмила Пендюх (063)8894376, (067)2707259, e-mail – ludapendux@gmail.com, Ольга Семянова (067)4292079, e-mail – baturin.capital@ukr.net


Джерело: сайт Батуринської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Анонси,

Новобілоуській сільській об’єднаній громаді бути

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч підписав висновок про відповідність Конституції та законам України проектів рішень про створення Новобілоуської територіальної об’єднаної громади. Читайте також

Конкурс публікацій з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою». АНОНС

Оголошено конкурс публікацій, що ґрунтуються на матеріалах, підготовлених за участі провідних фахівців Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою». Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: