Новини

Новий напрям чернігівських туристів – відвідувати об’єднані громади

До Лосинівської об’єднаної громади вперше приїхали туристи – група з 50 осіб із Чернігова.

Як відомо, вже більше 20 років поспіль традиційно на другий день Великодня, чернігівські туристи відвідують населені пункти області і не тільки.

Люди, які цікавляться історією Чернігівщини , згуртовуються й визначають свій маршрут. Туристичні маршрути по Україні розробляє завідуюча науково-освітнім відділом Чернігівського історичного музею ім. В.В.Тарновського – Наталія Самохіна.

Метою поїздки до Лосинвки – вивчити культурну спадщину, традиції, ознайомитись із життєвим побутом наших пращурів в різних регіонах не тільки Чернігівської області.

Гості спершу завітали до Центру дитячої та юнацької творчості, де радо їх зустріли директор даного закладу – Микола Борщ, керуюча справами Лосинівської ОТГ – Олена Боровик та директор Лосинівського будинку культури – Валентина Гавриляко.

Спершу туристам коротко розповіли про створення об’єднаної територіальної громади, напрями розвитку туристичної стежини, яку розробляють спеціалісти відділу культури та туризму Лосинівської громади. Микола Борщ разом з Іриною Борщ організували та провели захоплюючу екскурсію по музею народознавства, що знаходиться в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості. Були виставлені роботи працівників будинку творчості . Свою велику виставку вишивок – рушників, подушок та картин представила Ірина Борщ. Роботи витинанок були представлені від Наталії Євенко. Роботи з квілінгу та тістопластики були представлені від Світлани Олійник. Туристи із задоволенням розглядали різні роботи майстринь та фотографували на згадку .

Гості також відвідали й Лосинівський будинок культури, де їх приймали тепло й радісно концертною програмою, яку підготували та провели спеціалісти: ведучий – Віктор Клюзко,солісти: Тетяна Мельникова – начальник відділу культури та туризму, методист – Наталія Опанасенко, Валентина Гавриляко –директор Лосинівського БК та Світлана Ващенко- художній керівник Лосинівського БК, хореографічний колектив «Мрія» Ніжинської районної дитячої школи мистецтв під керівництвом Наталії та Юлії Ващенко, народний аматорський жіночий ансамбль «Горлиця» під керівництвом Валентини Гавриляко, вокальний квінтет Лосинівського будинку культури «Душі криниця» під керівництвом Василя Боровика .

Із словами вдячності від всієї туристичної групи виступила Наталія Самохіна. Наголосила про те, що не можуть бути передані через комп’ютерну техніку, засоби масової інформації та книги, ті відчуття, які можна відчути та побачити на власні очі. Пообіцяла співпрацювати та ще неодноразово з різними групами відвідувати нашу Лосинівську громаду.


Джерело: сайт Лосинівської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Лосинівська,

Ще 13 громад Чернігівщини стали господарями землі

На початку цього року Уряд України оприлюднив механізм, який у межах чинного законодавства дозволяє передати землі сільськогосподарського призначення у власність об’єднаних територіальних громад: 31 січня прийнято розпорядження Кабінету Міністрів щодо передачі таких земельних ділянок з державної власності у комунальну власність…

День Прапора у Лосинівській ОТГ

23 серпня у Лосинівській об’єднаній територіальній громаді провели урочистості до 27-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора. Також до теми:

Перевізник відмовився від маршруту: погані дороги

З 20 липня 2018 року ТОВ «ВЕТТОР» припинив здійснювати пасажироперевезення на маршруті Ніжин – Терешківка. Серед причин – збитковість маршруту та неналежний стан асфальтового покриття дороги з Лосинівки до Терешківки. Також до теми:

Спонсори відремонтували авто для медиків

Жителів населених пунктів Лосинівської ОТГ обслуговує місцевий пункт Ніжинського відділення Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – всього 24 села та саме селище Лосинівку. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: