Новини

Новий напрям чернігівських туристів – відвідувати об’єднані громади

До Лосинівської об’єднаної громади вперше приїхали туристи – група з 50 осіб із Чернігова.

Як відомо, вже більше 20 років поспіль традиційно на другий день Великодня, чернігівські туристи відвідують населені пункти області і не тільки.

Люди, які цікавляться історією Чернігівщини , згуртовуються й визначають свій маршрут. Туристичні маршрути по Україні розробляє завідуюча науково-освітнім відділом Чернігівського історичного музею ім. В.В.Тарновського – Наталія Самохіна.

Метою поїздки до Лосинвки – вивчити культурну спадщину, традиції, ознайомитись із життєвим побутом наших пращурів в різних регіонах не тільки Чернігівської області.

Гості спершу завітали до Центру дитячої та юнацької творчості, де радо їх зустріли директор даного закладу – Микола Борщ, керуюча справами Лосинівської ОТГ – Олена Боровик та директор Лосинівського будинку культури – Валентина Гавриляко.

Спершу туристам коротко розповіли про створення об’єднаної територіальної громади, напрями розвитку туристичної стежини, яку розробляють спеціалісти відділу культури та туризму Лосинівської громади. Микола Борщ разом з Іриною Борщ організували та провели захоплюючу екскурсію по музею народознавства, що знаходиться в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості. Були виставлені роботи працівників будинку творчості . Свою велику виставку вишивок – рушників, подушок та картин представила Ірина Борщ. Роботи витинанок були представлені від Наталії Євенко. Роботи з квілінгу та тістопластики були представлені від Світлани Олійник. Туристи із задоволенням розглядали різні роботи майстринь та фотографували на згадку .

Гості також відвідали й Лосинівський будинок культури, де їх приймали тепло й радісно концертною програмою, яку підготували та провели спеціалісти: ведучий – Віктор Клюзко,солісти: Тетяна Мельникова – начальник відділу культури та туризму, методист – Наталія Опанасенко, Валентина Гавриляко –директор Лосинівського БК та Світлана Ващенко- художній керівник Лосинівського БК, хореографічний колектив «Мрія» Ніжинської районної дитячої школи мистецтв під керівництвом Наталії та Юлії Ващенко, народний аматорський жіночий ансамбль «Горлиця» під керівництвом Валентини Гавриляко, вокальний квінтет Лосинівського будинку культури «Душі криниця» під керівництвом Василя Боровика .

Із словами вдячності від всієї туристичної групи виступила Наталія Самохіна. Наголосила про те, що не можуть бути передані через комп’ютерну техніку, засоби масової інформації та книги, ті відчуття, які можна відчути та побачити на власні очі. Пообіцяла співпрацювати та ще неодноразово з різними групами відвідувати нашу Лосинівську громаду.


Джерело: сайт Лосинівської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Лосинівська,

У Лосинівській ОТГ триває ямковий ремонт доріг

Ремонт проводиться повітряно-струменевим методом за допомогою спецтехніки. Цей метод набагато ефективніший – на одній машині задіяно двоє людей: водій та оператор. Оператор усуває тріщини та ями на дорожньому покритті: задуває повітрям, заливає бітумною емульсією, а потім подає щебінь. Така технологія…

Схід села у населених пунктах Лосинівської ОТГ

У середу, 6 березня, у приміщенні сільського клубу старостинського округу села Вікторівка відбувся схід села. До округу входять, окрім Вікторівки, села Леонідівка та Степ. На загальних зборах громадян також були голова Лосинівської об’єднаної територіальної громади Володимир Андрієць секретар Лосинівської селищної…

Громади Чернігівщини активно працюють над розробкою планів перспективного розвитку

Плани перспективного розвитку територій мають стати дорожньою картою реалізації конкретних проектів, направлених на відбудову та розвиток міст, селищ та сіл. Мова йде про втілення у життя інфраструктурних проектів, модернізацію об’єктів соціальної та житлово-комунальної сфери, наближення до жителів громад необхідних послуг….

У Лосинівській ОТГ оприлюднили графіки сходів жителів сіл

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради повідомляє про графік проведення сходів громадян в населених пунктах Лосинівської об’єднаної територіальної громади. Загалом, збори пройдуть у 6 населених пунктах: села Сальне та Садове – 1 березня 2019 року, початок о 10:00 год.(сільський клуб с.Сальне);…

Що у бюджеті Лосинівської ОТГ на 2019 рік

Лосинівська об’єднана громада оприлюднила бюджет ОТГ на 2019 рік. Головний фінансовий документ прийняли на сесії селищної ради 26 грудня 2018 року. Доходи бюджету передбачаються на рівні 33,7 млн грн, з них 16,9 це міжбюджетні трансферти. Податки на доходи фізичних осіб…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: