Новини

Схід села у Козелецькій ОТГ

16 березня в селі Булахів Козелецької селищної ради відбувся схід села. У загальних зборах прийняла участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Інна Ярошенко.

Присутніми також були начальник відділу організаційно-кадрової роботи Людмила Черняк, начальник відділу зв’язків із громадськістю, ЗМІ та громадськими організаціями Ірина Санченко, представники КП «Муніципальна варта» та депутат Козелецької селищної ради Сергій Іванець.

Збори розпочала в.о. старости Ганна Сльозко. У своєму звіті вона зазначила статистичні дані та перелік послуг, які надає старостат. У Булахові проживає 338 жителів. На території села працюють такі установи: загальноосвітня школа, лікарська амбулаторія, будинок культури, магазин, кафетерій, пошта та бібліотека.

За звітний період було зроблено:

 • Нову зупинку на першій автобусній зупинці.
 • Викопали ставок в центрі села 20х40 метрів.
 • Ремонт доріг (висипка ґрунтових доріг).
 • Благоустрій кладовища №4 та №5.
 • Встановлено нові бетонні забори (фасади) біля школи, пошти, медичної амбулаторії, будинку культури, пам’ятника.
  Ремонт моста(покладено новий асфальт).
 • Ремонт підніжжя пам’ятника загиблим воїнам.
 • Новий паркан по вул. Київській (на мостику).
 • Проведене вуличне освітлення в центрі села протяжністю 1,5 км.
 • Були проведені культурно-масові заходи: день села, приймали участь в Соборному ярмарку та Новий рік.
 • В зимовий період оперативно чистяться дороги.
 • Встановлений новий знак при в’їзді в село та таблички з назвами вулиць та номерні знаки будинків.

 

Ганна Сльозко зазначила, що все що було зроблено в селі – завдячуючи активній підтримці голови Козелецької селищної ради Олени Дмитренко, ТОВ «Агро-регіон Козелець», ТОВ «Сираївське», депутату селищної ради Сергію Іванцю та сімейному подружжю Круглових.

Окремо відзначили активних жителів села, які завжди приймають активну участь у житті села і підтримують всі ініціативи, які слугують на розвиток села, а саме: Олійник В., Іллєнко П., Сікун В., Смалько П., Булка Л., Летченко О., Глоба Г., Кучер Л., Бобник А., Харківський В., Стрига М., Сорока І., Сльозко М., Садовий А., Чорний Є., Кулик І.,Стрига М.В, Стрига В., Подвисоцький Є., Дещенко В., Бобник А., Іллєнко А., Іллєнко П., Воробей Г.М.

В 2017 році було використано по загальному фонду:

 • Виплачено учасникам АТО до Дня Перемоги 5000 грн (по 1000 грн кожному).
 • Перераховано субвенцію автопарку за пільгове перевезення – 17052 грн.
 • Придбані арки з підписами на пам’ятник – 6000 грн.
  Придбані знак та таблички – 12320 грн.
 • Придбаний бетонний паркан – 81150 грн.

По спеціальному фонду:

 • Використано 2550 грн, в т.ч. на придбання вінків на суму 550 грн.
 • На проведення новорічних свят – 2000 грн.
 • На ремонт старостату та будівництво автобусної зупинки – 3700 грн.
 • На проведення вуличного освітлення по вулицях Ватутіна та Шевченка – 220636,32 грн.

На території Булахівського старостинського округу немає жодного підприємства. Але працюють орендарі земельних паїв – це ТОВ «Сираївське» та ТОВ «Агро-регіон Козелець». Землі державної власності орендує фермерське господарство «Хлібний лан».

Жителі села активно прийняли участь у зборі овочів для Козелецької ЦРЛ.

До програми соціально-економічного розвитку об’єднаної громади включені:

 • Ремонт дороги Бобруйки- Булахів;
 • Ямковий ремонт вулиці Шевченка;
 • Продовження вуличного освітлення.

У обговоренні найболючішими питаннями, які підіймали мешканці села це про припинення автобусного сполучення з Булахова до райцентру. Але дана проблема виникла з вини перевізника, і керівництво Козелецької селищної ради працює над шляхами вирішення виниклої ситуації.

Загалом звіт в.о. старости Ганни Сльозко пройшов злагоджено та організовано і був одноголосно затверджений присутніми. Також одноголосно було затверджено на загальних зборах громадян перелік та розміри місцевих податків і зборів на 2018 рік.


Джерело: сайт Козелецької ОТГ

Останні новини за категоріям(и): Козелецька,

Школа ефективності. Нове життя недобуду у Козельці

Історія недобудованої школи у Козельці – яскрава ілюстрація того, як Фонд держмайна, завдяки приватизації створює умови для оптимального та ефективного використання ресурсів. «Об’єкт знаходиться на початковій стадії будівництва та має ознаки руйнування. Виконані земельні роботи, збудовано підвальне приміщення. Частково розпочато…

Українське радіо почало мовити у Козельці

Учора, 14 квітня, UA: Українське радіо: Чернігівська хвиля почало мовити у селищі Козелець. Відтепер у цьому регіоні програми найбільшої радіомережі України можна слухати на частоті 88 FM. «Щиро радіємо з нагоди запуску нової частоти мовлення на території області. Частота у…

В Козелецькій лікарні встановлено комп’ютерний томограф

За повідомленням КНП КРР «Козелецька ЦРЛ» в рамках президентського проєкту «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» в лікарні проведена реконструкція відділення невідкладної допомоги «Emergency» та встановлено сучасний комп’ютерний томограф від американського виробника «General Еlectric» Optima CT-540. Проведення комп’ютерної томографії (КТ) – швидкий, безпечний та…

Сходи громадян у селах, які останніми доєднались до Козелецької ОТГ

Три дні поспіль, 22, 23 та 24 березня, проходили сходи громадян сіл Олексіївщина, Єрків, Гарбузин, Закревське, Жеребецьке та Тополі. Ці села входили до Олексіївщинської сільської ради, яка на останніх виборах доєдналася до Козелецької громади.  Олександр Стельмах, староста, прозвітував за пророблену роботу…

У Козелецькій ОТГ думають про сонячну станцію

Про неї йдеться в програмі енергозбереження та енергоефективності Козелецької ОТГ (Чернігівська область) на 2021-2022 роки, що ухвалена виконкомом селищної ради. Начальник комунального підприємства “Козелецьводоканал” Руслан Сочивець поінформував, що планується встановити сонячну підстанцію на очисні споруди у Козельці, щоб здешевити вартість…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: