Новини

У Варві незадоволені офіційним сайтом громади. І прагнуть спілкуватись через Фейсбук

У авторському матеріалі, оприлюдненому на сайті  Варва. Новини, події, огляд, йдеться про роботу офіційного сайту Варвинської селищної ради.

На думку дописувача, сайт не дає змоги громадянам контролювати діяльність влади. Адже ресурс не інформує про прийняті рішення, не має функціоналу зворотнього зв’язку. Натомість пропонується використовувати для інформування громадян та живого спілкування соціальну мережу Фейсбук.

* * *

Наводимо допис повністю.

“Практично кожна об’єднана громада в Україні має власний веб-сайт. А що маємо ми? А у нас є сайт Варвинської селищної ради, робота якого залишає бажати кращого. Тут дозволю собі висловити декілька зауважень. По-перше, дата наступної сесії не оновлюється. А отже, коли відбудеться чергове засідання сесії селищної ради варвинчани можуть дізнатись лише з районної газети. Маю на увазі пересічних жителів Варви, а не «наближених» до керівництва. По-друге, документи, які продукує селищна рада, не завжди вчасно висвітлюються на сайті.

Наприклад, станом на день написання цієї публікації (20-те січня, субота) у документі порядку денного 2 сесії 7 скликання відсутній проект рішення бюджету на 2018 рік. Ну як відсутній… заголовок рішення є. І є лише заголовок. Таблиця доходів та видатків відсутня. А вже у понеділок буде сесія. Очевидно, що на вихідних проект бюджету на сайті не з’явиться. В кращому випадку – в понеділок зранку. В гіршому – вже після сесії, коли все вже «порішають».
По-третє, і найголовніше. На сайті селищної ради не працює кнопка зворотнього зв’язку. Вона є, але коли на неї натискаєш, не відбувається нічого. А зворотній зв’язок, на мою думку, є найголовнішою умовою ефективної взаємодії влади та громади. Якщо зворотній зв’язок функціонує, немає потреби людині їхати з села у Варву, щоб отримати консультацію.

До чого я веду? Хочу почути (почитати) думки людей з приводу наступного. Було б досить непогано, якби хтось із апарату селищної ради створив сторінку Варвинської об’єднаної громади у Facebook. Сторінкою у цій соціальній мережі управляти легше, аніж сайтом, тож тут проблем, думаю, не було б. Головна аудиторія цієї найпопулярнішої в світі соціальної мережі охоплює людей середнім віком від 20 до 55 років. У Facebook сидять всі (або майже всі). А значить всі зможуть зв’язатись із селищною радою в режимі онлайн, не виходячи з дому. Живем у XXI столітті, розраховуємось в інтернет-магазинах електронною валютою, а із сайтом розібратись не можемо. Чи не хочемо?..

Жителі Варви, Калиновиці та Леляків, звертаюсь до Вас! Будь ласка, напишіть у коментарях (анонімні коменти не враховуються!), чи хотіли б Ви бачити новиниВарвинської громади на Facebook, а головне, мати можливість через Facebook написати представникам Варвинської селищної ради.

Коментарі прошу залишати на моїй особистій сторінці у Facebook, так як цей блог вже давно заполонили провладні анонімні боти-коментатори.

Дарія Малишова


Джерело: сайт Варва. Новини, події, огляд

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Варвинська,

Для потреб ОТГ придбали навантажувач

У грудні 2019 року Варвинською селищною радою для потреб громади придбано навантажувач універсальний АМКОДОР 342С4 в комплекті з відвалом для чищення снігу. Вартість придбання навантажувача 1 840 800,00 грн., в тому числі за рахунок коштів місцевого бюджету (61%) та субвенції…

Варвинська ОТГ придбала новий сміттєвоз для місцевого комунального господарства

Немало нарікань варвинців на якість і операктивність комунального обслуговування у селищі й селах громади лунає через застарілу й недостатню матеріально-технічну базу місцевого комунального підприємста. Тож впродовж останніх років радою громади – засновником КП “Господар”, здійснено низку потрібних придбань, як із…

До голови Варвинської ОТГ можна звернутись через сайт

Пропозиції до керівництва Варвинської ОТГ відтепер можна подати через веб-сайт селищної ради. Для цього на сайті додали опцію – особистий кабінет «Запитання голові». У селищній раді пояснюють, що така опція покликана встановити оперативніший контакт між мешканцями ОТГ та органом місцевого…

У Варвинській ОТГ відкрили футбольний майданчик

У Варвинській ОТГ відбулася знакова подія – відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям, на який так чекали наші спортсмени. Привітали присутніх голова Варвинської райдержадміністрації Любов Доля, селищний голова Валентина Саверська-Лихошва. Одразу ж провели і футбольний турнір за фінансової підтримки одного…

В області вже 30 ЦНАПів

6 громад з Чернігівщини – Іванівська, Ічнянська, Ніжинська, Остерська, Талалаївська та Холминська – стали кандидатами на участь у третьому раунді впровадження напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою». Тепер приміщення, визначені під центри надання адміністративних послуг, мають…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: