Новини

У Варві незадоволені офіційним сайтом громади. І прагнуть спілкуватись через Фейсбук

У авторському матеріалі, оприлюдненому на сайті  Варва. Новини, події, огляд, йдеться про роботу офіційного сайту Варвинської селищної ради.

На думку дописувача, сайт не дає змоги громадянам контролювати діяльність влади. Адже ресурс не інформує про прийняті рішення, не має функціоналу зворотнього зв’язку. Натомість пропонується використовувати для інформування громадян та живого спілкування соціальну мережу Фейсбук.

* * *

Наводимо допис повністю.

“Практично кожна об’єднана громада в Україні має власний веб-сайт. А що маємо ми? А у нас є сайт Варвинської селищної ради, робота якого залишає бажати кращого. Тут дозволю собі висловити декілька зауважень. По-перше, дата наступної сесії не оновлюється. А отже, коли відбудеться чергове засідання сесії селищної ради варвинчани можуть дізнатись лише з районної газети. Маю на увазі пересічних жителів Варви, а не «наближених» до керівництва. По-друге, документи, які продукує селищна рада, не завжди вчасно висвітлюються на сайті.

Наприклад, станом на день написання цієї публікації (20-те січня, субота) у документі порядку денного 2 сесії 7 скликання відсутній проект рішення бюджету на 2018 рік. Ну як відсутній… заголовок рішення є. І є лише заголовок. Таблиця доходів та видатків відсутня. А вже у понеділок буде сесія. Очевидно, що на вихідних проект бюджету на сайті не з’явиться. В кращому випадку – в понеділок зранку. В гіршому – вже після сесії, коли все вже «порішають».
По-третє, і найголовніше. На сайті селищної ради не працює кнопка зворотнього зв’язку. Вона є, але коли на неї натискаєш, не відбувається нічого. А зворотній зв’язок, на мою думку, є найголовнішою умовою ефективної взаємодії влади та громади. Якщо зворотній зв’язок функціонує, немає потреби людині їхати з села у Варву, щоб отримати консультацію.

До чого я веду? Хочу почути (почитати) думки людей з приводу наступного. Було б досить непогано, якби хтось із апарату селищної ради створив сторінку Варвинської об’єднаної громади у Facebook. Сторінкою у цій соціальній мережі управляти легше, аніж сайтом, тож тут проблем, думаю, не було б. Головна аудиторія цієї найпопулярнішої в світі соціальної мережі охоплює людей середнім віком від 20 до 55 років. У Facebook сидять всі (або майже всі). А значить всі зможуть зв’язатись із селищною радою в режимі онлайн, не виходячи з дому. Живем у XXI столітті, розраховуємось в інтернет-магазинах електронною валютою, а із сайтом розібратись не можемо. Чи не хочемо?..

Жителі Варви, Калиновиці та Леляків, звертаюсь до Вас! Будь ласка, напишіть у коментарях (анонімні коменти не враховуються!), чи хотіли б Ви бачити новиниВарвинської громади на Facebook, а головне, мати можливість через Facebook написати представникам Варвинської селищної ради.

Коментарі прошу залишати на моїй особистій сторінці у Facebook, так як цей блог вже давно заполонили провладні анонімні боти-коментатори.

Дарія Малишова


Джерело: сайт Варва. Новини, події, огляд

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Варвинська,

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення. Також до теми:

Про поступ Варвинської ОТГ. КОМЕНТАР

Голова Варвинської ОТГ Валентина Саверська-Лихошва розповіла, що за рахунок перевиконання бюджету у громаді ремонтують дороги, школи і садочки. Також до теми:

Кабмін визнав спроможними ще 4 ОТГ Чернігівщини

На засіданні Уряду сьогодні, 11 липня, визнано спроможними ще 72 громади. Ті, в яких перші вибори відбулися 24 грудня 2017 року та 29 квітня 2018-го. А також громади, утворені навколо населених пунктів, що визначені перспективними планами формування територій громад областей…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: