Новини

Голова Гончарівської ОТГ звітував за рік роботи

Загальні збори представників громадян Гончарівської територіальної громади пройшли 18 січня 2018 року. Такий вид комунікації передбачений Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

У зборах взяли активну участь керівники підприємств та установ селища, виконавчий комітет та депутати селищної ради.

До порядку денного внесені основні питання забезпечення життєдіяльності територіальної громади:

 1. Звіт селищного голови про роботу у 2017 році та перспективний план розвитку громади на 2018 рік.
 2. Звіт дільничного інспектора про роботу у 2017 році.
 3. Про попередження виникнення надзвичайних ситуацій.
 4. Про затвердження добровільного самооподаткування та встановлення видів та розмірів зборів на засадах самооподаткування в 2018 році.

Станом на 1 січня 2018 року у Гончарівській ОТГ проживає 3340 жителів, з них дітей до 18 років – 650,пенсіонерів – 680, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – 67, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС І категорії – 59, учасників бойових дій – 450. За останній рік спостерігається значний демографічний спад населення: протягом 2017 року народилося -15 дітей, а померло – 47 осіб.

Протягом року до виконкому селищної ради надійшло 273 письмових звернень, з них 250 – заяви щодо надання матеріальної допомоги). У переважній більшості громадяни порушують питання пов’язані зі станом комунікацій, станом житлово-комунального господарства, роботою КП «Гончарівське».

Основні досягнення 2017 року:

 • за кошти власних надходжень придбано шкільний автобус;
 • продовжено роботи по ремонту приміщень гуртожитку «Десна»;
 • проведено ремонт покрівель будинку 86 корпус 1 та будинку 84 корпус 1;
 • встановлено 10 під’їзних дверей;
 • спільно з КЕВ м. Чернігів забезпечено роботу вуличного освітлення;
 • покращено матеріально-технічну базу селищної ради: тракторний причіп, фронтальний навантажувач, дві бензопили, дві мотокоси.

Успішно проводилася робота по виконанню цільових програм: з благоустрою Гончарівської територіальної громади на 2017 рік,
з надання адресної одноразової грошової допомоги на 2014-2017 роках, щодо ремонту дорожнього покриття.

Постійною була робота селищної ради у питанні наповнюваності бюджету. Так, за підсумками року загальний фонд – при плані 28,9 мільйонів гривень дохідної частини виконано на 31,2 мільйони (105,97 %).

За підсумками роботи у соціально-культурній сфері відмічено основні заходи:

 • у місцевій гімназії проведений поточний ремонт 2 приміщень до початку навчального року;
 • здійснено поточний ремонт приміщення їдальні ( перша черга), замінено стовідсотково вентиляційну систему;
 • закуплено технологічне обладнання (мийки, стелажі, столи, холодильник);
 • встановлено вхідні металеві двері;
 • в чотирьох класах зроблена підвісна стеля;
 • проведено замінену сантехніки в класах;
 • встановлені двері в навчальні класи;
 • проведено ремонт санвузла;
 • закуплено чотири комплекти меблів (парти, стільці, дошки, стінки), три мультимедійні дошки, проектори, плазми (5), ноутбуки(5), спортивний інвентар, зброю для військової підготовки, дитячі костюми, газонокосарку, спецодяг для тех. працівників, здійснено виписку профільних періодичних видань.

Селищна рада відзначала кращих учнів гімназії: на навчальний рік визначено три стипендії – по 100 гривень.

Покращено матеріально-технічну базу дошкільного навчального закладу «Лісова казка». Придбано посуд, спортивний інвентар, дві морозильні камери, електроплиту, пральну машину, дві праски, пилосос, постільну білизну, спецодяг для працівників. Відремонтовано 2 майданчики для перебування дітей під час прогулянок на свіжому повітрі.

В амбулаторії ЗПСМ встановлено 10 енергозберігаючих вікон, 2 вхідних дверей, завершуеться ремонт підлоги, придбано електрокардіограф, УВЧ апарат, комп’ютерну техніку.

Відбулося підключення установ селища до мережі інтернет.

Створено територіальний центр, де працює 5 штатних  одиниць, які обслуговують 45 громадян.

Протягом 2017 року надавалась допомога військовій частині: перераховано 165 тисяч гривень на будівельні матеріали, надано 100 тисяч гривень на матеріальне заохочення військовослужбовців; придбано мультимедійний проектор, куплено 5 бензопил, 30 листів шиферу, 2 бензогенератори, утеплювач, пиломатеріали.

На зборах піднімалися проблемні питання:

 • перевезення пільгових категорій громадян (на даний час відпрацьовується механізм по перевезенню пільгових категорій , на що передбачено бюджетом 100 тисяч гривень);
 • стан магістральних та внутрішньобудинкових комунікацій (тепло-постачання, водопостачання, водовідведення);
 • стан покрівель;
 • якість надання житлово-комунальних послуг;
 • несанкціонована, хаотична забудова по лісовому масиву;
 • стихійні сміттєзвалища біля господарських будівель.

Також рішенням зборів затверджено суму добровільного самооподаткування в розмірі 50 гривень.

За підсумками роботи 2017 року вручені грамоти Гончарівської селищної ради найбільшим платникам податків, відмічено роботу керівників установ і організацій смт.Гончарівське за плідну і успішну співпрацю.

В цілому робота Гончарівського селищного голови Віталія Рудника оцінена на оцінку «добре».


Джерело: сайт Гончарівської ОТГ

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Гончарівська,

Гончарівська ОТГ поповниться громадами трьох сіл

До Гончарівської об’єднаної територіальної громади приєднуються ще три населені пункти – села Максим, Лебедівка та Соколівка Максимівської сільської ради Козелецького району. Відповідне розпорядження підписала виконувачка обов’язків голови Чернігівської ОДА Наталія Романова. Таким чином затверджено висновок про відповідність Конституції та законам…

Вибори в ОТГ Чернігівщини: виклики, перспективи та прогнози

Про виклики, перспективи та виборчу статистику мова йшла на прес-конференції «Вибори в ОТГ Чернігівщини: виклики, перспективи та прогнози», яка відбулася 19 червня у Чернігові. Організатор заходу – Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та…

Голова Гончарівської ОТГ прозвітував на загальних зборах

24 січня відбулися загальні збори представників громадян Гончарівської територіальної громади. Також до зібрання долучились заступник голови районної ради Володимир Поліщук, заступник голови Чернігівської райдержадміністрації Андрій Курданов, начальник відділу забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Віктор Нікітенко, дільничний інспектор поліції…

У Гончарівському завершують будівництво першого гуртожитку поліпшеного типу для військовослужбовців

У селищі Гончарівське, що на Чернігівщині, будівництво гуртожитків поліпшеного типу для військовослужбовців-контрактників розпочалося в квітні 2018 року. Будівництво одного з трьох гуртожитків уже вийшло на фінішну пряму: будівельники накрили дах та почали утеплювати стіни. Проведено електромережі, водопостачання та каналізацію. —…

Депутати Гончарівської ОТГ просять у Гройсмана захисту проти рейдерства торфозаводу

Депутати Гончарівської селищної ради написали лист Гройсману. Просять почути думку громади та трудового колективу «Смолинського торфозаводу» філії ДП «Чернігівторф» і покласти край свавіллю керівника «Укрторфу» Андрія Озерчука. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: