Новини

Голова Гончарівської ОТГ звітував за рік роботи

Загальні збори представників громадян Гончарівської територіальної громади пройшли 18 січня 2018 року. Такий вид комунікації передбачений Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

У зборах взяли активну участь керівники підприємств та установ селища, виконавчий комітет та депутати селищної ради.

До порядку денного внесені основні питання забезпечення життєдіяльності територіальної громади:

 1. Звіт селищного голови про роботу у 2017 році та перспективний план розвитку громади на 2018 рік.
 2. Звіт дільничного інспектора про роботу у 2017 році.
 3. Про попередження виникнення надзвичайних ситуацій.
 4. Про затвердження добровільного самооподаткування та встановлення видів та розмірів зборів на засадах самооподаткування в 2018 році.

Станом на 1 січня 2018 року у Гончарівській ОТГ проживає 3340 жителів, з них дітей до 18 років – 650,пенсіонерів – 680, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – 67, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС І категорії – 59, учасників бойових дій – 450. За останній рік спостерігається значний демографічний спад населення: протягом 2017 року народилося -15 дітей, а померло – 47 осіб.

Протягом року до виконкому селищної ради надійшло 273 письмових звернень, з них 250 – заяви щодо надання матеріальної допомоги). У переважній більшості громадяни порушують питання пов’язані зі станом комунікацій, станом житлово-комунального господарства, роботою КП «Гончарівське».

Основні досягнення 2017 року:

 • за кошти власних надходжень придбано шкільний автобус;
 • продовжено роботи по ремонту приміщень гуртожитку «Десна»;
 • проведено ремонт покрівель будинку 86 корпус 1 та будинку 84 корпус 1;
 • встановлено 10 під’їзних дверей;
 • спільно з КЕВ м. Чернігів забезпечено роботу вуличного освітлення;
 • покращено матеріально-технічну базу селищної ради: тракторний причіп, фронтальний навантажувач, дві бензопили, дві мотокоси.

Успішно проводилася робота по виконанню цільових програм: з благоустрою Гончарівської територіальної громади на 2017 рік,
з надання адресної одноразової грошової допомоги на 2014-2017 роках, щодо ремонту дорожнього покриття.

Постійною була робота селищної ради у питанні наповнюваності бюджету. Так, за підсумками року загальний фонд – при плані 28,9 мільйонів гривень дохідної частини виконано на 31,2 мільйони (105,97 %).

За підсумками роботи у соціально-культурній сфері відмічено основні заходи:

 • у місцевій гімназії проведений поточний ремонт 2 приміщень до початку навчального року;
 • здійснено поточний ремонт приміщення їдальні ( перша черга), замінено стовідсотково вентиляційну систему;
 • закуплено технологічне обладнання (мийки, стелажі, столи, холодильник);
 • встановлено вхідні металеві двері;
 • в чотирьох класах зроблена підвісна стеля;
 • проведено замінену сантехніки в класах;
 • встановлені двері в навчальні класи;
 • проведено ремонт санвузла;
 • закуплено чотири комплекти меблів (парти, стільці, дошки, стінки), три мультимедійні дошки, проектори, плазми (5), ноутбуки(5), спортивний інвентар, зброю для військової підготовки, дитячі костюми, газонокосарку, спецодяг для тех. працівників, здійснено виписку профільних періодичних видань.

Селищна рада відзначала кращих учнів гімназії: на навчальний рік визначено три стипендії – по 100 гривень.

Покращено матеріально-технічну базу дошкільного навчального закладу «Лісова казка». Придбано посуд, спортивний інвентар, дві морозильні камери, електроплиту, пральну машину, дві праски, пилосос, постільну білизну, спецодяг для працівників. Відремонтовано 2 майданчики для перебування дітей під час прогулянок на свіжому повітрі.

В амбулаторії ЗПСМ встановлено 10 енергозберігаючих вікон, 2 вхідних дверей, завершуеться ремонт підлоги, придбано електрокардіограф, УВЧ апарат, комп’ютерну техніку.

Відбулося підключення установ селища до мережі інтернет.

Створено територіальний центр, де працює 5 штатних  одиниць, які обслуговують 45 громадян.

Протягом 2017 року надавалась допомога військовій частині: перераховано 165 тисяч гривень на будівельні матеріали, надано 100 тисяч гривень на матеріальне заохочення військовослужбовців; придбано мультимедійний проектор, куплено 5 бензопил, 30 листів шиферу, 2 бензогенератори, утеплювач, пиломатеріали.

На зборах піднімалися проблемні питання:

 • перевезення пільгових категорій громадян (на даний час відпрацьовується механізм по перевезенню пільгових категорій , на що передбачено бюджетом 100 тисяч гривень);
 • стан магістральних та внутрішньобудинкових комунікацій (тепло-постачання, водопостачання, водовідведення);
 • стан покрівель;
 • якість надання житлово-комунальних послуг;
 • несанкціонована, хаотична забудова по лісовому масиву;
 • стихійні сміттєзвалища біля господарських будівель.

Також рішенням зборів затверджено суму добровільного самооподаткування в розмірі 50 гривень.

За підсумками роботи 2017 року вручені грамоти Гончарівської селищної ради найбільшим платникам податків, відмічено роботу керівників установ і організацій смт.Гончарівське за плідну і успішну співпрацю.

В цілому робота Гончарівського селищного голови Віталія Рудника оцінена на оцінку «добре».


Джерело: сайт Гончарівської ОТГ

 

Останні новини за категоріям(и): Гончарівська,

У Гончарівську громаду подарували пожежний Mercedes

Пожежний «мерседес» віднині стане незамінним помічником для вогнеборців Гончарівської громади. Дорогий сучасний автомобіль на аукціоні придбала мюнхенська фірма Avantgarde. Цьому передувала клопітка робота німецько-української команди волонтерів, у складі якої вихідці з Ріпок. Передала цінний подарунок заступниця голови ОВА Жанна Шерстюк….

У Гончарівській ОТГ відзначили Свято першого снопа

Минулого тижня у Гончарівській територіальній громаді  традиційно відзначили початок жнив. Свято першого снопа пройшло на полі ПП «Слабинське», директором якого є Андрій Ткаченко. З вітальними словами до господаря пшеничної ниви та всіх присутніх звернулися: Гончарівський селищний голова Віталій Рудник, голова…

Концертна програма від артистів Гончарівської громади для учасників зборів тероборони

Концертна програма від артистів Гончарівської громади для учасників зборів тер оборони Як відомо, з 12 травня в Чернігівській області розпочалися планові двотижневі навчальні збори з територіальної оборони, в яких беруть участь близько двох тисяч військовозобов’язаних оперативного резерву. Базові табори розгорнулися…

Про житло, матеріальну допомогу та інші преференції військових Гончарівського

У селищі Гончарівському, що на Чернігівщині, як і в багатьох невеликих військових містечках, проживають переважно військовослужбовці. Вони потребують уваги та турботи місцевої влади. Таку допомогу на постійній основі їм надає Гончарівська громада, до складу якої входять 17 сіл і 22…

Пам’ятник Шевченку в Гончарівській громаді

23 серпня, з нагоди Дня Державного Прапора України, у Гончарівській громаді відкрили погруддя великому Кобзареві – Тарасу Григоровичу Шевченку. Одночасно на Будинку культури відкрито пам’ятну табличку про осередок товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка. який тут діяв у 1917-1921 роках. Своїми виступами…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: