Побудуватися в Острі стало легше. Для жителів громади спростили зміну цільового призначення земельних ділянок. — Якщо у власності город (земельна ділянка з цільовим призначенням «для особистого селянського господарства») у межах населеного пункту, а хочеться будуватися (проєктом комплексного плану передбачена функціональна…
Дві ОТГ на Чернігівщині спільно розвиватимуть Остерську міську лікарню

Сайт ОТГ.cn.ua свого часу повідомляв про проблемну ситуацію з Остерською міською лікарнею. Після утворення Остерської ОТГ лікувальний заклад передали на баланс громади. До середини літа 2017 року тут утворились борги із зарплати.
Тоді фахівці переконували – проблема у нестачі субвенції, яка розраховувалась для Козелецького району, виходячи із чисельності населення. І якщо раніше нестачу коштів дофінансовував район, то з 2017 року це проблеми вже Остерської ОТГ.
Один із можливих шляхів – Остерська лікарня може обслуговувати жителів не тільки місцевої, а й сусідньої громади – Деснянської ОТГ.
Саме це мотивувало Остерського міського головк Віктора Самодєлка та Деснянського селищного голову Юрія Осташевського підписати договір про співробітництво територіальних громад у формі утворення спільного комунального закладу «Остерська міська лікарня».

Метою домовленостей є реалізація інфраструктурного проекту і виконання функцій, що становлять спільний інтерес в галузі охорони здоров’я.
Джерело: сайт Остерської ОТГ