Новини

Свято Нового року у Лосинівській ОТГ не оминуло жодного села

Святкування Нового року у Лосинівській ОТГ 28-31 грудня організували не тільки у “столиці” громади, а у селах: Шатурі, Шняківці, Сальному, Терешківці та Леонідівці.

28 грудня в селі Шатура ялинка засяяла яскравими вогнями та запросила всіх жителів села на новорічний святковий концерт, який розпочався з привітання старости села Шатура – Людмили Петренко. Новорічний концерт для жителів села підготували працівники відділу культури та туризму Лосинівської ОТГ та працівники Лосинівського будинку культури. Для мешканців села був проведений розіграш новорічної лотереї, де розігрувалися призи.

Для жителів села Терешківка новорічний святковий концерт відбувся 29 грудня. Святкове дійство розпочалося з привітань старости села Терешківка – Лідії Смоленської, яка побажала всім здоров’я, щастя та життєвих гараздів. Лунали пісні для глядачів від гурту «Червона калина» , під керівництвом Віталія Осипенка. Всі глядачі були задоволені та отримали масу позитивних емоцій.

Для мешканців селища Лосинівка , сіл Шняківка та Сальне концерти проводилися 30 грудня.

У Лосинівському будинку культури глядацька зала була переповнена. Відбувся новорічний концерт на найвищому рівні. Підготували та провели справжні професіонали – працівники відділу культури і туризму Лосинівської ОТГ: Тетяна Мельникова, Яна Река, Наталія Опанасенко та працівники Лосинівського будинку культури, а саме: вокальний квінтет “Душі криниця” під керівництвом Василя Боровика, народний аматорський жіночий колектив «Горлиця» під керівництвом Валентини Гавриляко. Свій танок продемонстрували випускники Ніжинської районної дитячої школи мистецтв, які зібралися спеціально привітати мешканців селища. Жодне свято не відбувається без хореографічного колективу “Мрія” під керівництвом Наталії та Юлії Ващенко, та учнів Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом Валерія Дерев’янка. Все розпочалося традиційно, всіх присутніх в залі з наступаючим Новим роком привітав селищний голова – Володимир Андрієць.

В селі Шняківка, в малому приміщенні сільського клубу також зібралася багато гостей. Програму для мешканців села підготували спільними зусиллями, староста с.Шняківка – Тетяна Улько, завідувач сільською бібліотекою – Людмила Резвін та художній керівник народного аматорського родинного ансамблю «Берегиня» – Анатолій Лисенко. Всіх присутніх гостей з Новим Роком привітала староста – Тетяна Улько, яка побажала міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та всього найкращого в новому році.

Сальнянці, також зустріли Новий рік всі разом, у сільському клубі. Новорічне свято для мешканців села організував керівник підприємства ТОВ «УкрАгроРозвитак» – Василь Снісаренко. Розпочалося все з привітання старости сіл Сальне та Садове – Ніни Броварчук. До привітань приєдналися також гості свята, заступник голови Ніжинської районної ради Наталія Берізка та керівник компанії ТОВ «УкрАгроРозвиток» – Василь Снісаренко. Наймолодші гості свята продемонстрували свою творчість та отримали подарунки. Найголовнішим “десертом” на святі був шоколадний фонтан. У ході всього свята кожен бажаючий міг взяти участь у новорічному розіграші.

31 грудня в центрі села Леонідівка, з надією на кращі часи, з вірою у щасливе майбутнє, біля ялинки відбувся новорічний концерт за ініціативи депутата Лосинівської селищної ради – Івана Прокопенка. З вітальним словом до односельчан звернулася староста сіл Вікторівка, Леонідівка, Степ – Наталія Гайдей. У підготовці до концертної програми долучився завідувач Вікторівським сільським клубом – Віталій Хіміч. Лунали того вечора для мешканців села новорічні пісні від колективу «Галичаночка» Гальцького сільського клубу.


Джерело: сайт Лосинівської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Лосинівська,

Ще 13 громад Чернігівщини стали господарями землі

На початку цього року Уряд України оприлюднив механізм, який у межах чинного законодавства дозволяє передати землі сільськогосподарського призначення у власність об’єднаних територіальних громад: 31 січня прийнято розпорядження Кабінету Міністрів щодо передачі таких земельних ділянок з державної власності у комунальну власність…

День Прапора у Лосинівській ОТГ

23 серпня у Лосинівській об’єднаній територіальній громаді провели урочистості до 27-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора. Також до теми:

Перевізник відмовився від маршруту: погані дороги

З 20 липня 2018 року ТОВ «ВЕТТОР» припинив здійснювати пасажироперевезення на маршруті Ніжин – Терешківка. Серед причин – збитковість маршруту та неналежний стан асфальтового покриття дороги з Лосинівки до Терешківки. Також до теми:

Спонсори відремонтували авто для медиків

Жителів населених пунктів Лосинівської ОТГ обслуговує місцевий пункт Ніжинського відділення Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – всього 24 села та саме селище Лосинівку. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: