Новини

Хто кращий вчитель Михайло-Коцюбинської ОТГ?

 

З 30 листопада по 6 грудня 2017 року в Михайло-Коцюбинській ОТГ було тривав І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018».

Взяти участь у конкурсі виявили бажання 8 педагогів закладів загальної середньої освіти Михайло-Коцюбинської селищної ради: Юлія Левченко- вчитель української мови та літератури Жукотківської ЗОШ І-ІІ ст.; Наталія Левченко- вчитель української мови та літератури Михайло-Коцюбинської гімназії; Оксана Макаренко – вчитель української мови та літератури Шибиринівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Тетяна Скрипка – вчитель української мови та літератури Ведильцівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Євген Кобзар Вікторович – вчитель фізкультури Кархівсьої ЗОШ І-ІІ ст.; Микола Кирієнко – вчитель фізкультури Михайло-Коцюбинської гімназії; Олексій Галько, вчитель фізкультури Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст.; Олександр Черниш – вчитель фізики Ведильцівсьої ЗОШ І-ІІІ ст.

Цього навчального року конкурс проводився за такими номінаціями: «Українська мова та література», «Фізична культура», «Фізика».

Сучасний вчитель повинен постійно самоудосконалюватися. Традиційний Всеукраїнський конкурс «Учитель року» – це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху. Адже участь у подібних заходах є можливістю заявити про себе як про креативну, фахово компетентну, творчу особистість. Він дає можливість розкрити професійні здібності і напрацювання, поділитись власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого свого зростання.

Учасники конкурсних випробувань перевірили свої знання з педагогіки та психології за тестовими завданнями. Жеребкування, проведене з конкурсантами, дало можливість визначити класи Михайло-Коцюбинської гімназії, з якими їм довелося працювати під час практичного етапу конкурсу.

За підсумками всіх випробувань переможцями членами журі одноголосно визнано Тетяну Скрипку – вчителя української мови та літератури Ведильцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Олексія Галька – вчителя фізкультури Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможці та лауреати конкурсу отримали цінні подарунки від голови Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Миколи Завального.

У відділі освіти Михайло-Коцюбинської ОТГ сподіваються, що конкурсні змагання стануть підтвердженням того, що у громаді працюють компетентні, творчі вчителі, які є гідним прикладом для учнів.


Джерело: сайт Михайло-Коцюбинської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Михайло-Коцюбинська,

Дніпровська вода розлилася на дороги та вулиці у двох громадах Чернігівщини

За останні тижні сильно піднялась вода у річці Дніпро. Через це вже ускладнено сполучення із кількома населеними пунктами Михайло-Коцюбинської та Ріпкинської громад. Так, весняна вода перелила проїжджу частину автодороги Пустинки-Рудня. Тут ще можуть проїхати авто підвищеної прохідності. У Пустинках живе…

У Михайло-Коцюбинській ОТГ третій тиждень без газу

Третій тиждень нема газу, а в одній з квартир наступного дня після відключення ще й стався вибух. Близько 120 жителів Михайло-Коцюбинського вийшли на акцію протесту, щоб їм повернули газопостачання. У Чернігівгазі відповідають, що на території громади замінили газорегуляторний пункт. Щоб…

Михайло-Коцюбинське: життя громади після об’єднання

Михайло-Коцюбинська територіальна громада тісно співпрацює з підприємствами, які працюють, орендують землю і сплачують податки. Загалом по громаді до 120 суб’єктів господарювання. Найбільші платники податків — «Чернігівська індустріальна молочна компанія», «Агріком»  і «Добробія». Про це розповіла голова громади Ніна Ворох. За…

У Михайло-Коцюбинській громаді розповіли про діяльність КП «Єдність»

Комунальне підприємство “Єдність” Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області створено відповідно до рішення 14 сесії шостого скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради від 11 жовтня 2012 року. Підприємство засноване на комунальній власності територіальної громади і підпорядковане селищній раді.  До території обслуговування  підприємства…

У Михайло-Коцюбинській ОТГ завершили ремонт водогону

Аварія сталась через вихід з ладу глибинного насосу. Останній тиждень тривали ремонтні роботи по відновленню  водопостачання в селищі Михайло-Коцюбинське свердловини тривають. 21 січня піднято на поверхню глибинний насос із основної свердловини, який повністю не підлягає ремонту. Рівень води у свердловині впав…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: