Новини

Здали в оренду аеродром, оформили власність на господарські двори

Однією із восьми територіальних громад, що увійшли до складу М.-Коцюбинської ОТГ, стала Пльохівська. Нещодавно випало побувати у цьому селі та поспілкуватися з старостою Петром Тарасенком. Насамперед заговорили про наповнення бюджету.

– Передусім скажу, що цьогоріч ми уклали вигідний договір оренди: 534 га старого аеродрому – під 8%, днями мають надійти в бюджет до 800 тис. грн,– розповідає Петро Петрович. – Також нещодавно вирішили важливе питання щодо господарських дворів. 30 га землі тепер є власністю М.-Коцюбинської ОТГ. Щодо змін у самому селі, то методом холодного асфальту було прокладено 500 м дороги, роботи триватимуть, облаштовано дитячий майданчик, а для молоді в Будинку культури встановили тенісний стіл і тренажери.

Займалися благоустроєм села. По-перше, викопали ставок, щоправда, наразі чекаємо спеціальну техніку, за допомогою якої завершимо роботу остаточно. На чотирьох кладовищах вирізали поросль, спиляли чимало аварійних дерев. Також цього року було обладнано колодязь.

За словами старости, у Пльохові спостерігається цікава тенденція: своє місце проживання тут зареєстрували вже майже двадцять осіб. Не виключає, що то пов’язано із субсидіями, але сподівається, що в село таки повертатимуться люди.


Джерело: «Наш Край» №94-95 від 23.11.2017, автор: Наталія БУШАЙ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Михайло-Коцюбинська, Староста,

Новий дитячий майданчик у селі Коропської ОТГ

Нещодавно в Риботині завершили облаштування дитячого майданчика. Про це повідомив староста Риботинського старостинського округу Володимир Капиця. Розпочали справу ще торік за допомогою інвесторів та талановитих сільчан, а нещодавно встановили ігровий комплекс із восьми предметів від народного депутата Анатолія Євлахова. Ще…

Село у Козелецькій ОТГ переживає через пожежі на торфовищах

У п`ятницю, 29 березня на власний схід села зібралися мешканці Данівського старостинського округу. Звітувала перед односельцями виконуюча обов’язки старости Ольга Пальчик. Серед присутніх були і представники Козелецької селищної ради – начальник фінансового управління Олена Матющенко, заступник начальника організаційно-кадрового відділу Світлана…

Старости Сосницької громади вчилися працювати у новому статусі та нових умовах

У п’ятницю, 27 липня у Сосницькій селищній раді відбувся семінар на тему «Роль старости в об’єднаній територіальній громаді». Навчання було організоване Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

Про старостинські округи в ОТГ: запитання та відповіді

У лютому 2017 року в Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі – Закон №280/97-ВР) з’явився новий термін – «старостинський округ». Законодавець визначив його як частину території об’єднаної територіальної громади, утвореної відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: