Продовжується встановлення на території Сновської громади ліхтарів вуличного освітлення, які працюють на сонячних батареях. Так, на прохання старости Сновського старостинського округу Марії Мороз міською радою було придбано 14 ліхтарів на сонячних батареях. Працівниками Сновської ЖЕД було встановлено по 7 ліхтарів…
Чи доведуть до ладу автостанцію у Сновську?

«Закрита автостанція – наш біль і сором…» – під такою назвою у газеті «Промінь» вийшла публікація щодо автостанції у Сновську.
Наводимо текст листа-звернення повністю:
«Звернутися до влади через газету авторів цього листа змусила безвихідь, пов’язана із закриттям автостанції.
Думаємо, нас підтримають усі прості люди, хто не їздить на дорогих чи будь-яких автівках, хто вимушений вирішувати нагальні питання у Сновську за допомогою «попуток», маршруток, автобусів. Адже до райцентру, як не крути, а треба діставатися – у райлікарню, в аптеку, пенсійне управління чи до соцзахисту. Ми, наприклад, возимо своїх дітей на гурткові заняття, які стали улюбленими, потрібними для їхнього розвитку і подальшого навчання.
Що ж маємо? А те, що не піддається ніякому здоровому глузду, ніяким відмовкам, ніякому виправданню. Бо нема пояснень суцільній темряві, холоду і вітру, повній нерозберисі. Хто, коли, звідки на нашу автостанцію приїде, заїде – невідомо. Ніхто не контролює ні графіка, ні умов перебування беззахисних людей на відкритому повітрі. Не було ще морозів і завірюх, а що ж тоді буде з дітками?
Ось нещодавно одна дівчинка запізнилася із заняття на автобус, який відправлявся із площі, то стояла на вокзалі (у дощ!) аж до двадцятої з хвостиком. І плакало дитя, і молилося, і від п’яних з «Десяточки» ховалося…
Де ж обіцяні теплі приміщення, де регульовані зупинки і зрозумілий графік руху автотранспорту, де, зрештою, наша безпека і турбота про нас? Знаємо, що ні в Городні, ні в Корюківці подібного нема».
Підписи: С.Булденко, С.Чулінда, Ю.Герасименко, В.Карась, Л.Акуленко, С.Мелащенко та інші.
Джерело: газета «Промінь»