Новини

Клієнтів Вертіївської ОТГ приймає лише один спеціаліст Ощадбанку

Останні два місяці життя пенсіонерів Вертіївської ОТГ перетворилися на суцільну катастрофу – бабусі та дідусі з острахом ідуть до місцевого відділення пошти, аби отримати пенсію чи сплатити за комуналку. Виною всьому – величезні черги до каси.

«Зараз по середах присилають дівчинку з Ощадбанка, зайдіть туди і подивіться, яка там черга, зайдіть і подивіться, як можуть люди похилого віку вистояти таку чергу і як вона може одна обслужити людей», – Олександра Теслик – жителька Вертіївки.

«Ми старцями тут живемо, що це за життя», – бідкається Ніна Воронцова – жителька Вертіївки.

Черга в приміщенні пошти ще більша, ніж знадвору. Гурт біля каси надто емоційний. Оця пані дізналася, що сьогодні пенсію не отримає, бо гроші на її рахунок прийдуть лише завтра, а наступного разу сільська каса працюватиме аж через тиждень. Жінка у відчаї.

«От сьогодні 8 число, мені повинна бути пенсія, я прийшла, а пенсія не прийшла, тепер мені треба йти через тиждень, аж 15-го числа, щоб я отримала пенсію, а в мене, наприклад, немає грошей», – Надія Клюзько – жителька Вертіївки.

Клієнтів Вертіївської ОТГ приймає лише один спеціаліст Ощадбанку. З Чернігова касир приїздить щосереди і працює лише до 15.00, без перерви. Працівниця банку зізнається, що їй справді важко відпустити всю чергу. Село Вертіївка – чималеньке: тут проживають близько трьох із половиною тисяч осіб. Ще кілька місяців тому в касі сільського відділення Ощадбанку, як розповідають селяни, працювали спершу два касири, потім один, ставку якого щоразу урізали, поки працівник не звільнився зовсім. У Вертіївці на цю роботу йти ніхто не хоче, а тому Ощадбанк посилає свого працівника.

«Вона не встигає видати пенсію, багато людей, у нас село велике, ми хочемо, щоб у нас працював касир, два касири, якщо можна, і платили їм зарплату – не 0,7 чи 0,5, а повну ставку», – Алла Загуменна – жителька Вертіївки.

Голова Вертіївської громади телефоном нам пояснює, що проблему знає, утім, її вирішення – не в його компетенції.

«Вплинути на Ощадбанк, ви ж розумієте, що це не функція сільської ради. Вся проблема в тому, що ніхто не хоче працювати у цьому відділенні, я не знаю, чому. У мене нема фінансової освіти, якби я міг, то я сам би сів і видавав пенсії», – Ігор Мороз – голова Вертіївської ОТГ.

Тим часом кореспонденти звертатимуться до Регіонального відділення Ощадбанку, аби дізнатися про їхню позицію з приводу ситуації у Вертіївці. Далі буде.


Джерело: © Чeline

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вертіївська,

Вирішується доля Ніжинської районної лікарні

У середу, 21 липня, у Ніжині радилися щодо перспектив існування Ніжинської центральної районної лікарні. У нараді взяли участь керівники Ніжинської, Вертіївської, Лосинівської, Крутівської, Талалаївської територіальних громад. Кожен з присутніх мав можливість висловити свою пропозицію – це і об’єднання районної та…

На Чернігівщині відкрили ще одну амбулаторію

12 липня урочисто відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини у Вертіївці Ніжинського району. Вертіївська амбулаторія розрахована для роботи 3-4 лікарів. Вони працюватимуть в комфортних умовах, застосовуючи сучасне діагностичне обладнання, що невдовзі тут установлять. Вартість цього проєкту з «нуля» — 7,7…

У Вертіївській ОТГ триває публічне обговорення Стратегії розвитку

З 16 червня по 20 липня 2020 року відповідно до розпорядження сільського голови від 16 червня 2020 р. № 74 «Про проведення громадських обговорень та слухань з обговорення проекту «Стратегії розвитку Вертіївської об’єднаної територіальної громади на 2021–2027 роки» проводяться громадські…

Громадський бюджет: ОТГ Чернігівщини змагаються за фінанси

В області триває конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Із 9 проєктів, допущених до голосування, 7 подані від об’єднаних громад: «Капітальний ремонт приміщення навчально-виховного комплексу «Дзвіночок» (Новгород-Сіверський); «Будівництво майданчику для екстремальних…

Новий спортивний комплекс у Вертіївській ОТГ

Займатися вільною боротьбою у Вертіївській ОТГ відтепер можна у новому спортивному комплексі «Громада» Відкрили комплекс 21 грудня.  Початок роботи «Громади» відзначили по-спортивному – влаштували відкритий обласний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. У спортивному змаганні взяли участь 110 дітей. Директором КСК “Громада” став…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: