Новини

Для реформи децентралізації створили бренд-платформу

За ініціативи Офісу підтримки Національної ради команда митців під керівництвом Андрія Єрмоленка – художника, ілюстратора та дизайнера, автора відомого «укропу», розробила бренд-платформу децентралізації з метою наблизити реформу до людей. Команда складалась з креатора Олексндра Кіріченка (Львів), дизайнера шрифтів Дмитра Растворцева (Суми), ілюстратора і дизайнера Нікіти Тітова (Харків).

«В основу ідеї покладено плетиво великих і малих кіл (точок), які творять мереживо з контурами карти України. Як і в сузір’ї, тут кожна велика чи мала «зірка» (родина, громада, регіон) однаково важлива, бо є визначальною для його ідентифікації. Як і в мереживі, кожен елемент тут однаково важливий для міцності усієї «конструкції». Саме міцність і значущість складових, які творять могутню і незалежну державу і готові до співпраці зі спільною метою – основне завдання децентралізації. Логотип наочно інфографічно показує суть децентралізації, кожне велике коло – це обласний центр України, по розмірам вони однакові, рівні між рівними», – відмітив Андрій Єрмоленко, художник, ілюстратор, дизайнер, творець логотипу Сузір’я.

Бренд-платформа у форматі конструктора дозволить кожному з проектів організацій в межах децентралізації чітко ідентифікувати свою приналежність до великої справи, не втрачаючи власної айдентики та позиціювання.

«Дане графічне вираження децентралізації легко трансформується в різні форми як декоративно-абстрактні, так і цілком конкретні і реальні образи. Дана стилістика дозволяє нам створювати різні образи і символи, пов’язані з Україною, нашою культурою, які допоможуть в просуванні основного графічного символу. Ця стилістика легко адаптується на різні носії: від друкованих матеріалів до сувенірної продукції», – відмітив Андрій Єрмоленко.

Для Національного проекту Децентрализація розроблено унікальний шрифт – Decentralisation-Black. Він застосовується для набору заголовків, слоганів, коротких і ємних фраз, які повинні всіляко загострювати увагу, а не лише доносити інформаці. Другий фірмовий шрифт – Decentralisation-Light, що використовується для набору основного масиву тексту.

«Брендинг реформ – новий для України процес. Проте для таких масштабних тем, як децентралізація, наявність бренд-платформи, що базується на простих і зрозумілих цінностях – запорука прогресу! Адже саме добровільне об’єднання громадян є підставою для утворення нових громад. Процес має бути модним та зрозумілим» – говорить Петро Іванов, Директор з комунікацій офісу підтримки Національної ради реформ.


До теми: «Щоб громада стала брендом: експерти допомогли Баранівській ОТГ створити стратегію розвитку».

«Баранівська міська об’єднана територіальна громада Житомирської області – чи не перша об’єднана громада, яка має відтепер не лише стратегію розвитку, але й схему планування всієї своєї території, а також власну айдентику: новий герб та бренд» … (перехід на сайт «Децентралізація влади»).


Джерело: MMR

Останні новини за категоріям(и): Анонси,

Грант на стійкість для громад Чернігівщини

Оголошено другу хвилю конкурсу з підвищення стійкості місцевих громад до небезпечних викликів. Конкурс спрямовано на підвищення стійкості місцевих громад до стихійних лих та інших небезпечних викликів (в т.ч. COVID-19) із збільшенням можливостей адаптації до їх наслідків. Дедлайн другої хвилі конкурсу –…

На фестиваль в ОТГ: що де буде у липні

Липневий фестивальний путівник підготували у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». 6 липня – свято Івана Купала. Його святкуватимуть у громадах 5 та 6 липня з масовими гуляннями, обрядовими дійствами, піснями і танцями. Вас…

У Козелецькому ЦНАПі консультуватимуть із юридичних питань

22 квітня у приміщенні Козелецького ЦНАПу (Козелець, вул.Соборності, 27) буде здійснюватись прийом громадян спеціалістами Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує надання правової допомоги такій категорії осіб: особи, які перебувають на обліку…

У Городнянській ОТГ вчитимуть управляти власним житлом

У Городнянській ОТГ майже усі мешканці багатоквартирних будинків громади не визначилися з формою управління. Більшість з них займає досить пасивну позицію щодо змін в управлінні будинками та, зокрема, не розуміє доцільність створення ОСББ. Згідно із законодавством власники квартир мають самостійно…

Замість субсидій – «живі гроші» для оплати комуналки

Уже з січня 2019 року в Україні запроваджуватиметься надання пільг і субсидій у грошовій формі. Міністерство соціальної політики України фіналізувало проект відповідної постанови та найближчим часом має намір винести його на розгляд засідання Кабінету Міністрів України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: