Новини

Холминська ОГТ: усі кандидати. Список

Перші вибори голови і депутатів ради Холминської селищної (об’єднаної) територіальної громади відбудуться вже невдовзі – 29 жовтня – одночасно з іще 13-ма громадами на Чернігівщині.

Термін оприлюднення відомостей про реєстрацію, визначений календарним планом, сплив 7-го жовтня. Тож, наразі, ми збираємо, систематизуємо і публікуємо ці дані, щоб спорядити вас якомога більш повною і певною інформацією.

Отже, станом на 10 жовтня Холминською ТВК зареєстровано 5 (п’ять) кандидатів на посаду голови та 96-х кандидатів у депутати Холминської селищної ради.

Кандидати на посаду голови Холминської ОТГ:

  • Шевчик Олександр Іванович, самовисування, директор Холминської ЗОШ I-III ступенів
  • Кучма Олексій Васильович, самовисування, робітник цеху переробки ДП «Холминське лісове господарство»
  • Васильченко Сергій Петрович, «Наш край», тимчасово не працює
  • Запорожець Віталій Олександрович, «УКРОП», Холминський селищний голова
  • Чоботар Василь Ілліч, самовисування, ПП «Світанок»

 

Кандидати у депутати Холминської селищної ради (за округами):

Округ №1

  • Васильєв Олександр Миколайович, політична партія “Українське об’єднання патріотів-Укроп”
  • Пузир Наталія Михайлівна, політична партія «Наш Край»
  • Самойленко Галина Олексіївна, ВО «Батьківщина»
  • Шевчик Валентина Степанівна, Радикальна партія Олега Ляшка

Округ №2

  • Геращенко Ніна Олексіївна, політична партія «Наш Край»
  • Давиденко Олена Михайлівна, АПУ
  • Лагодна Марина Василівна, ВО «Батьківщина»
  • Мединський Дмитро Іванович, самовисуванець
  • Шеремет Тамара Іванівна, «Солідарність»

Округ №3

  • Дорошко Микола Олексійович, АПУ
  • Іллюша Ольга Миколаївна, ВО «Батьківщина»
  • Костюк Тетяна Миколаївна, Радикальна партія Олега Ляшка
  • Лантух Марина Миколаївна, політична партія «Наш Край»
  • Луговець Алла Миколаївна, політична партія «Українське об’єднання патріотів-Укроп»

Округ №4

  • Авдієвський Андрій Олександрович, самовисуванець
  • исоцька Катерина Сергіївна, політична партія «Українське об’єднання –Укроп»
  • Єременко Ольга Дмитрівна ВО «Батьківщина»
  • Кожушко Володимир Михайлович, політична партія «Наш Край»
  • Кулик Андрій Іванович, «Солідарність»
  • Таран Валентина Олексіївна, АПУ
  • Шеремет Олександр Михайлович, Радикальна партія Олега Ляшка

Округ №5

  • Авдієвський Олександр Миколайович, політична партія «Українське об’єднання патріотів-Укроп»
  • Гулицький Валерій Дмитрович, самовисуванець
  • Кулик Юрій Іванович, АПУ
  • Максимова Лілія Миколаївна, «Солідарність»
  • Пузир Сергій Миколайович, політична партія “Наш край”
  • Шимко Людмила Дмитрівна, ВО «Батьківщина»

Округ №6

  • Дуреко Сергій Васильович, політична партія «Українське об’єднання патріотів–Укроп»
  • Кулик Любов Кирилівна, АПУ
  • Мірошниченко Павло Леонідович, Радикальна партія Олега Ляшка
  • Терещенко Володимир Михайлович, політична партія «Наш Край»
  • Хіля Алла Олександрівна, ВО «Батьківщина»

Округ №7

  • Авдієвська Леся Олегівна, Радикальна партія Олега Ляшка
  • Васильченко Наталія Вікторівна, політична партія «Наш Край»
  • Лось Марина Іванівна, ВО «Батьківщина»
  • Проява Олександр Володимирович, «Солідарність»

Округ №8

  • Ананенко Олександр Леонідович, політична партія «Українське об’єднання патріотів-Укроп»
  • Бондар Олександр Сергійович, політична партія «Наш Край»
  • Дорошко Олег Володимирович, ВО «Батьківщина»
  • Чеботарь Валентина Олександрівна, АПУ

Округ №9

  • Защита Ольга Валеріївна, «Солідарність»
  • Кулик Сергій Миколайович, політична партія «Наш Край»
  • Литвин Андрій Миколайович, ВО «Батьківщина»
  • Солохненко Валерій Володимирович, політична партія «Українське об’єднання патріотів-Укроп»
  • Щербак Надія Іванівна, АПУ

Округ №10

  • Кашич Олена Юріївна, політична партія «Наш Край»
  • Коморна Ніна Василівна, «Солідарність»
  • Кубрак Олег Миколайович, АПУ
  • Лукашевич Світлана Петрівна, ВО«Батьківщина»
  • Проява Ольга Іванівна, самовисуванець

Округ №11

  • Вовк Олексій Миколайович, політична партія «Українське об’єднання патріотів-Укроп»
  • Деньгуб Ірина Олександрівна, «Солідарність»
  • Деньгуб Олена Олексіївна, ВО«Батьківщина»
  • Кожушко Валентина Василівна, АПУ
  • Шевченко Микола Миколайович, політична партія «Наш Край»

Округ №12

  • Гузь Іван Павлович, самовисуванець
  • Кириченко Алла Іванівна, політична партія «Наш Край»
  • Кубрак Олена Василівна, «Солідарність»
  • Тарабенко Тетяна Вікторівна, ВО«Батьківщина»

Округ №13

  • Головій Євген Павлович, «Радикальна партія Олега Ляшка»
  • Кожушко Наталія Іванівна, ВО «Батьківщина»
  • Лисенко Анатолій Григорович, «Солідарність»
  • Литвин Ігор Васильович, політична партія «Наш Край»
  • Семикоз Віктор Васильович, самовисуванець
  • Яцина Сергій Григорович, політична партія «Українське об’єднання патріотів–Укроп»

Округ №14

  • Мойсейчик Олександр Дем’янович, політична партія «Наш Край»
  • Солохненко Олександр Миколайович, АПУ
  • Суха Валентина Михайлівна, ВО«Батьківщина»

Округ №15

  • Лантух Іван Михайлович, «Солідарність»
  • Свириденко Оксана Олександрівна, ВО«Батьківщина»
  • Солодка Жанна Григорівна, політична партія «Наш Край»

Округ №16

  • Гоптар Ганна Миколаївна, «Солідарність»
  • Пазенок Леонід Васильович, політична партія «Наш Край»
  • Рубец Петро Михайлович, ВО«Батьківщина»

Округ №17

  • Ісаєнко Лідія Антонівна, АПУ
  • Солохненко Микола Васильович, політична партія «Наш Край»
  • Чернуха Світлана Миколаївна, ВО«Батьківщина»
  • Шишкун Юрій Іванович, «Солідарність»

Округ №18

  • Анопченко Лідія Дмитрівна, ВО«Батьківщина»
  • Бардакова Юлія Анатоліївна, Радикальна партія Олега Ляшка
  • Остапенко Дем’ян Григорович, політична партія «Наш Край»
  • Помаз Леонід Миколайович, АПУ

Округ №19

  • Єрмоленко Микола Васильович, самовисуванець
  • Колько Наталія Миколаївна, самовисуванець
  • Стихиляс Валентина Леонідівна, політична партія «Наш Край»
  • Помаз Ганна Віталіївна, самовисуванець

Округ №20

  • Голуб Анатолій Володимирович, самовисуванець
  • Жовтий Анатолій Федорович, самовисуванець
  • Мироненко Валентина Василівна, політична партія «Наш Край»

Округ №21

  • Андрос Олександр Миколайович, «Солідарність»
  • Горовий Анатолій Васильович, Радикальна партія Олега Ляшка
  • Давиденко Микола Филимонович, ВО «Батьківщина»
  • Моложон Тетяна Іванівна, політична партія «Наш Край»
  • Устименко Тамара Іванівна, АПУ

Округ №22

  • Івахненко Володимир Володимирович, ВО «Батьківщина»
  • Чепурний Юрій Володимирович, АПУ

Список кандидатів у депутати Холминської селищної ради (за округами) – завантажити одним файлом (.pdf)


Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Холминська,

Холминська ОГТ: усі кандидати. Список

Перші вибори голови і депутатів ради Холминської селищної (об’єднаної) територіальної громади відбудуться вже невдовзі – 29 жовтня – одночасно з іще 13-ма громадами на Чернігівщині.

Через дві громади змінять межі районів

З-поміж 14 об’єднаних територіальних громад Чернігівщини, у яких 9 вересня розпочнеться виборчий процес, дві не такі, як усі – Холминська Корюківського району й Олишівська Чернігівського. Відмінність у тому, що до складу обох, крім місцевих, увійшли громади з інших районів. До…

У 14 громадах Чернігівщини депутатів обиратимуть більше 100 тисяч виборців

Як відомо, Центральна виборча комісія своїм рішенням від 18 серпня 2017 року № 164 призначила на неділю, 29 жовтня 2017 року, вибори у 202 об’єднаних територіальних громадах в усіх без виключення областях України.

Холми, Седнів, Олишівка зможуть тепер створити громади

13 квітня до Верховної Ради України з підписом Президента повернуто Закон щодо особливостей добровільного об’єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів (законопроект №5520), який дозволить провести перші вибори у низці вже об’єднаних громад.