Новини

У Михайло-Коцюбинській ОТГ хочуть почути думку жителів

На сайті Михайло-Коцюбинської ОТГ з’явився заклик голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Миколи Завального не мовчати.

— НЕ МОВЧИ! прийми участь у анкетуванні, та твоя пропозиція стане реальним кроком до кращого майбутнього!!! —  автор рядків закликає заповнити анкети про життя в громаді.

Анкети мають допомогти органам місцевого самоврядування ознайомитись із поглядами й думками жителів ОТГ.

— Ми віримо, що отримані таким чином знання дозволять раді та іншим установам громади вдосконалювати громадські послуги й нададуть можливість планувати розвиток нашої спільноти. Результати будуть використані до створення стратегії розвитку громади — документу, який становитиме план діяльності органів місцевого самоврядування на найближчі роки, — йдеться в анкеті.

Участь в опитуванні добровільна та анонімна. Можна не відповідати на окремі питання, але відповідь має відбивати думку всієї родини.

Заповнені анкети-дослідження умов життя та якості громадських послуг у об’єднаній громаді пропонується надіслати на електронну адресу mksrchrukr@ukr.net. Звантажити анкету можна за посиланням.


Джерело: сайт Михайло-Коцюбинської ОТГ

Останні новини за категоріям(и): Михайло-Коцюбинська,

У Михайло-Коцюбинській ОТГ третій тиждень без газу

Третій тиждень нема газу, а в одній з квартир наступного дня після відключення ще й стався вибух. Близько 120 жителів Михайло-Коцюбинського вийшли на акцію протесту, щоб їм повернули газопостачання. У Чернігівгазі відповідають, що на території громади замінили газорегуляторний пункт. Щоб…

Михайло-Коцюбинське: життя громади після об’єднання

Михайло-Коцюбинська територіальна громада тісно співпрацює з підприємствами, які працюють, орендують землю і сплачують податки. Загалом по громаді до 120 суб’єктів господарювання. Найбільші платники податків — «Чернігівська індустріальна молочна компанія», «Агріком»  і «Добробія». Про це розповіла голова громади Ніна Ворох. За…

У Михайло-Коцюбинській громаді розповіли про діяльність КП «Єдність»

Комунальне підприємство “Єдність” Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області створено відповідно до рішення 14 сесії шостого скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради від 11 жовтня 2012 року. Підприємство засноване на комунальній власності територіальної громади і підпорядковане селищній раді.  До території обслуговування  підприємства…

У Михайло-Коцюбинській ОТГ завершили ремонт водогону

Аварія сталась через вихід з ладу глибинного насосу. Останній тиждень тривали ремонтні роботи по відновленню  водопостачання в селищі Михайло-Коцюбинське свердловини тривають. 21 січня піднято на поверхню глибинний насос із основної свердловини, який повністю не підлягає ремонту. Рівень води у свердловині впав…

Громада повністю забезпечила соцпрацівників велотранспортом

Михайло-Коцюбинська ОТГ завершила Програму по забезпеченню  соціальних працівників  велотранспортом. Так, у жовтны було надано десять велосипедів працівникам  КУ”Центр  надання соціальних послуг” доєднаних громад та доукомплектовано деякі старостинські округи. Велсипеди отримали соціальні працівники Ковпитського , Дніпровського, Мньовського,  Кархівського   та Пльохівського  старостинських  округів….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: