Новини

Вакансія: Чернігівський «Центр розвитку місцевого самоврядування» шукає юрисконсульта

Відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» шукає юрисконсульта (повна зайнятість) в м. Чернігів.

«Шукаєте надцікаву роботу? Прагнете бути учасником змін в країні? Маєте юридичну освіту? Розумієтесь на всіх аспектах діяльності органів місцевого самоврядування? Вмотивовані до звершень та надійні в команді? Тоді ми чекаємо на Вас!», – написала сьогодні на своїй сторінці у facebook Iryna Kudryk, директорка Центру розвитку місцевого самоврядування в Чернігівській області.

Детальне оголошення про вакансію розміщене сервісі rabota.ua. У ньому зазначено:

За останні кілька років в Україні сформовано законодавче підґрунтя для проведення амбітної реформи децентралізації, яка передбачає максимальну передачу повноважень з центрального на регіональний та місцевий рівні для збільшення можливостей самостійного вирішення питань місцевого значення.

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища юридична освіта (магістр, спеціаліст); Не менше 2 (двох) років досвіду роботи на аналогічній посаді.

Кандидат на посаду повинен знати: акти законодавcтва, що регламентують господарську і фінансову діяльність неприбуткових та бюджетних установ (у тому числі органів місцевого самоврядування), інші нормативні документи, що стосуються правової діяльності юридичних осіб; цивільне, трудове, фінансове, адміністративне право; основні засади податкового та бюджетного законодавства; законодавство у сфері місцевого самоврядування та державного управління, порядок систематизації, обліку і ведення правової документації з використанням сучасних інформаційних технологій; порядок укладення та оформлення господарських договорів; основи організації праці й управління; мати відмінні навички роботи з комп’ютером та іншої офісної техніки, комунікацій і зв’язку.

Завдання юрисконсульта відокремленого підрозділу: розробляє або бере участь у розробленні документів правового характеру; здійснює методичне керівництво правовою роботою у відокремленому підрозділі, здійснює облік та зберігання матеріалів претензій та судових справ по відокремленому підрозділу; готує проекти договорів, актів виконаних робіт (послуг), надає правову оцінку проектам господарських, правових та первинних фінансових документів контрагентів, листів з контрагентами та партнерами, візує ці документи; готує претензії, позовні заяви, інші документи правового характеру, за необхідності бере участь у судових засіданнях, бере участь у підготовці обґрунтованих відповідей контрагентам відокремленого підрозділу; в установленому законом порядку оформляє матеріали щодо притягнення працівників відокремленого підрозділу до дисциплінарної чи матеріальної відповідальності; надає правову підтримку діяльності об’єднаних територіальних громад, а також громадам, які планують об’єднатися; вивчає, аналізує і узагальнення результати діяльності відповідних органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, вивчає практику їх діяльності, готує відповідні пропозиції для усунення виявлених недоліків і поліпшення діяльності; виконує інші обов’язки для забезпечення функціонування відокремленого підрозділу відповідно до законодавства.

Вважаються додатковою перевагою: Досвід роботи в міжнародних організаціях; Професійний або академічний досвід за кордоном; Знання іноземних мов; Досвід волонтерської роботи; Надійність, конфіденційність, гнучкість і стресостійкость; Високий ступінь лояльності, самоорганізації і мотивації; Готовність до відряджень до Києва та інших регіонів України; Готовність приймати участь у семінарах та навчаннях (у тому числі у якості тренера).

Наявність рекомендаційних листів, інформації, яка позитивно характеризує професійні навички та досвід претендента на посаду, вітаються.

Знання іноземних мов вітається. Тому також просимо вказати у резюме рівень знань усіх іноземних мов, якими володіє претендент.

Початок роботи: Починаючи якомога швидше, переважно з 10 жовтня 2017 року. Термін дії контракту до кінця грудня 2019 року.

Наша організація є роботодавцем рівних можливостей і пропонує привабливі умови роботи з можливостями для підвищення кваліфікації.

Ми з нетерпінням чекаємо ваше резюме та супровідний лист, що пояснює вашу мотивацію, для роботи на даній посаді. Останній день подачі резюме 29.09.2017


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Анонси,

На фестиваль в ОТГ: що де буде у липні

Липневий фестивальний путівник підготували у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». 6 липня – свято Івана Купала. Його святкуватимуть у громадах 5 та 6 липня з масовими гуляннями, обрядовими дійствами, піснями і танцями. Вас…

У Козелецькому ЦНАПі консультуватимуть із юридичних питань

22 квітня у приміщенні Козелецького ЦНАПу (Козелець, вул.Соборності, 27) буде здійснюватись прийом громадян спеціалістами Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує надання правової допомоги такій категорії осіб: особи, які перебувають на обліку…

У Городнянській ОТГ вчитимуть управляти власним житлом

У Городнянській ОТГ майже усі мешканці багатоквартирних будинків громади не визначилися з формою управління. Більшість з них займає досить пасивну позицію щодо змін в управлінні будинками та, зокрема, не розуміє доцільність створення ОСББ. Згідно із законодавством власники квартир мають самостійно…

Замість субсидій – «живі гроші» для оплати комуналки

Уже з січня 2019 року в Україні запроваджуватиметься надання пільг і субсидій у грошовій формі. Міністерство соціальної політики України фіналізувало проект відповідної постанови та найближчим часом має намір винести його на розгляд засідання Кабінету Міністрів України. Також до теми:

Кабмін таки погодив кандидата на голову ОДА. Далі – рішення Президента

Телеканал UA:Чернігів отримав відповідь на інформаційний запит до Кабінету Міністрів про розгляду кандидатури Олександра Мисника на посаду голови Чернігівської облдержадміністрації. Про це журналісти «Суспільного» повідомили сьогодні, 16 листопада. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: