Новини

Вакансія: Чернігівський «Центр розвитку місцевого самоврядування» шукає юрисконсульта

Відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» шукає юрисконсульта (повна зайнятість) в м. Чернігів.

«Шукаєте надцікаву роботу? Прагнете бути учасником змін в країні? Маєте юридичну освіту? Розумієтесь на всіх аспектах діяльності органів місцевого самоврядування? Вмотивовані до звершень та надійні в команді? Тоді ми чекаємо на Вас!», – написала сьогодні на своїй сторінці у facebook Iryna Kudryk, директорка Центру розвитку місцевого самоврядування в Чернігівській області.

Детальне оголошення про вакансію розміщене сервісі rabota.ua. У ньому зазначено:

За останні кілька років в Україні сформовано законодавче підґрунтя для проведення амбітної реформи децентралізації, яка передбачає максимальну передачу повноважень з центрального на регіональний та місцевий рівні для збільшення можливостей самостійного вирішення питань місцевого значення.

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища юридична освіта (магістр, спеціаліст); Не менше 2 (двох) років досвіду роботи на аналогічній посаді.

Кандидат на посаду повинен знати: акти законодавcтва, що регламентують господарську і фінансову діяльність неприбуткових та бюджетних установ (у тому числі органів місцевого самоврядування), інші нормативні документи, що стосуються правової діяльності юридичних осіб; цивільне, трудове, фінансове, адміністративне право; основні засади податкового та бюджетного законодавства; законодавство у сфері місцевого самоврядування та державного управління, порядок систематизації, обліку і ведення правової документації з використанням сучасних інформаційних технологій; порядок укладення та оформлення господарських договорів; основи організації праці й управління; мати відмінні навички роботи з комп’ютером та іншої офісної техніки, комунікацій і зв’язку.

Завдання юрисконсульта відокремленого підрозділу: розробляє або бере участь у розробленні документів правового характеру; здійснює методичне керівництво правовою роботою у відокремленому підрозділі, здійснює облік та зберігання матеріалів претензій та судових справ по відокремленому підрозділу; готує проекти договорів, актів виконаних робіт (послуг), надає правову оцінку проектам господарських, правових та первинних фінансових документів контрагентів, листів з контрагентами та партнерами, візує ці документи; готує претензії, позовні заяви, інші документи правового характеру, за необхідності бере участь у судових засіданнях, бере участь у підготовці обґрунтованих відповідей контрагентам відокремленого підрозділу; в установленому законом порядку оформляє матеріали щодо притягнення працівників відокремленого підрозділу до дисциплінарної чи матеріальної відповідальності; надає правову підтримку діяльності об’єднаних територіальних громад, а також громадам, які планують об’єднатися; вивчає, аналізує і узагальнення результати діяльності відповідних органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, вивчає практику їх діяльності, готує відповідні пропозиції для усунення виявлених недоліків і поліпшення діяльності; виконує інші обов’язки для забезпечення функціонування відокремленого підрозділу відповідно до законодавства.

Вважаються додатковою перевагою: Досвід роботи в міжнародних організаціях; Професійний або академічний досвід за кордоном; Знання іноземних мов; Досвід волонтерської роботи; Надійність, конфіденційність, гнучкість і стресостійкость; Високий ступінь лояльності, самоорганізації і мотивації; Готовність до відряджень до Києва та інших регіонів України; Готовність приймати участь у семінарах та навчаннях (у тому числі у якості тренера).

Наявність рекомендаційних листів, інформації, яка позитивно характеризує професійні навички та досвід претендента на посаду, вітаються.

Знання іноземних мов вітається. Тому також просимо вказати у резюме рівень знань усіх іноземних мов, якими володіє претендент.

Початок роботи: Починаючи якомога швидше, переважно з 10 жовтня 2017 року. Термін дії контракту до кінця грудня 2019 року.

Наша організація є роботодавцем рівних можливостей і пропонує привабливі умови роботи з можливостями для підвищення кваліфікації.

Ми з нетерпінням чекаємо ваше резюме та супровідний лист, що пояснює вашу мотивацію, для роботи на даній посаді. Останній день подачі резюме 29.09.2017


Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Анонси,

Грант на стійкість для громад Чернігівщини

Оголошено другу хвилю конкурсу з підвищення стійкості місцевих громад до небезпечних викликів. Конкурс спрямовано на підвищення стійкості місцевих громад до стихійних лих та інших небезпечних викликів (в т.ч. COVID-19) із збільшенням можливостей адаптації до їх наслідків. Дедлайн другої хвилі конкурсу –…

На фестиваль в ОТГ: що де буде у липні

Липневий фестивальний путівник підготували у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». 6 липня – свято Івана Купала. Його святкуватимуть у громадах 5 та 6 липня з масовими гуляннями, обрядовими дійствами, піснями і танцями. Вас…

У Козелецькому ЦНАПі консультуватимуть із юридичних питань

22 квітня у приміщенні Козелецького ЦНАПу (Козелець, вул.Соборності, 27) буде здійснюватись прийом громадян спеціалістами Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує надання правової допомоги такій категорії осіб: особи, які перебувають на обліку…

У Городнянській ОТГ вчитимуть управляти власним житлом

У Городнянській ОТГ майже усі мешканці багатоквартирних будинків громади не визначилися з формою управління. Більшість з них займає досить пасивну позицію щодо змін в управлінні будинками та, зокрема, не розуміє доцільність створення ОСББ. Згідно із законодавством власники квартир мають самостійно…

Замість субсидій – «живі гроші» для оплати комуналки

Уже з січня 2019 року в Україні запроваджуватиметься надання пільг і субсидій у грошовій формі. Міністерство соціальної політики України фіналізувало проект відповідної постанови та найближчим часом має намір винести його на розгляд засідання Кабінету Міністрів України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: