Новини

Де бере та куди діває гроші Михайло-Коцюбинська громада?

У першому кварталі 2017 року Михайло-Коцюбинська громада мала 11,5 млн грн доходів та 10,4 млн грн витрат. При цьому надходження до бюджету склали перевиконання плану на 167% до планового показника.

Де бере та куди діває гроші Михайло-Коцюбинська громада?
Звідки ж Михайло-Коцюбинська громада взяла гроші?

1. Податок на доходи фізичних осіб склав 3,7 млн грн. (185%). При цьому найбільше бюджет наповнюють три товариства з обмеженою відповідальністю: «ЧІМК», «Еко Енерджі», «Агрофірма Іванівка».

2. Плата за землю сягнула 1,1 млн грн (119%).

3. Єдиний податок — 725,3 тис грн (137%).

4. Податок на нерухоме майно — 16,2 тис грн (143%).

5. Рентна плата за використання природних ресурсів — 252,4 тис грн (перевиконання склало майже 247 тис грн).

6. Неподаткові надходження становлять 9 723 грн. Це адміністративні штрафи, плата за надання адміністративних послуг, надходження від орендної плати за користуванням цілісним майновим комплексом, державне мито.

7. Трансфертів із державного бюджету надійшло 5,5 млн грн, з них дотацій 1,3 млн грн, освітньої субвенції — 2,5 млн грн, медичної — 1,6 млн грн.

До спеціального фонду селищної ради за звітний період надійшло коштів у сумі 93,8 тис грн (від відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва, екологічний податок, власні надходження, цільового фонду, інші джерела власних надходжень).

Куди поділися ці гроші?

Обсяг фінансування видатків загального фонду за перший квартал 2017 року склав 10,4 млн грн, що складає 91,2% до призначеного показника. Фінансування спеціального фонду становить 86,3 грн, що складає виконання плану на 51,5%.

Кошти використані за такими статями видатків:

1. Оплата праці з нарахуваннями — 1,5 млн грн;

2. Оплата комунальних послуг — 209 тис грн;

3. Придбання предметів і матеріалів — 138 тис грн;

4. Оплата послуг — 110 тис грн;

5. Придбання харчів — 54,5 тис грн;

6. Перерахування податків і зборів — 2,8 тис грн;

7. Капітальні видатки — 8,6 тис грн.

Перераховано субвенцій та дотацій — 8,5 млн грн, у тому числі із бюджету селищної ради державному бюджету — 6 млн грн.

Вищезгадані цифри вказані в проекті рішення «Про звіт про виконання селищного бюджету за І квартал 2017 року».

Нагадаємо, що Михайло-Коцюбинська громада утворилася порівняно нещодавно — перші вибори відбулися наприкінці 2016 року.


Джерело: Час Чернігівський

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Михайло-Коцюбинська,

У Михайло-Коцюбинській ОТГ завершили ремонт водогону

Аварія сталась через вихід з ладу глибинного насосу. Останній тиждень тривали ремонтні роботи по відновленню  водопостачання в селищі Михайло-Коцюбинське свердловини тривають. 21 січня піднято на поверхню глибинний насос із основної свердловини, який повністю не підлягає ремонту. Рівень води у свердловині впав…

Громада повністю забезпечила соцпрацівників велотранспортом

Михайло-Коцюбинська ОТГ завершила Програму по забезпеченню  соціальних працівників  велотранспортом. Так, у жовтны було надано десять велосипедів працівникам  КУ”Центр  надання соціальних послуг” доєднаних громад та доукомплектовано деякі старостинські округи. Велсипеди отримали соціальні працівники Ковпитського , Дніпровського, Мньовського,  Кархівського   та Пльохівського  старостинських  округів….

Лариса Ковальчук: Спілкування з виборцями. Враження. Висновки.

– Ларисо Володимирівно, у попередніх інтерв’ю Ви давали максимально чітку і повну інформацію про підсумки Вашого керівництва Пакулем, про передвиборчу програму, побудову економічного, соціального і громадського життя в ОТГ. Також Ви розкрили в подробицях чимало епізодів своєї біографії, що показало…

Геннадій ПІДДУБНИЙ: «Важливо йти з командою, у яку ти віриш»

Чи зможе людина без депутатського досвіду одразу очолити цілу об’єднану громаду? Геннадій Піддубний, який балотується на голову Михайло–Коцюбинської селищної ради, впевнений у своєму управлінському потенціалі. Він жодного разу не був депутатом, але добре відомий місцевим жителям завдяки роботі в лісовому…

Лариса Ковальчук: Епізоди біографії

Відгуки й обговорення Ваших статей показали, що інформаційний зміст у них вичерпний. Але людям хотілося б дізнатися Вашу біографію, життєвий шлях: де вчилися, яке у вас хобі (захоплення), уподобання, інтереси? Що підштовхнуло Вас розпочати власний бізнес? Чому вирішили стати публічною…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: