Новини

Де бере та куди діває гроші Михайло-Коцюбинська громада?

У першому кварталі 2017 року Михайло-Коцюбинська громада мала 11,5 млн грн доходів та 10,4 млн грн витрат. При цьому надходження до бюджету склали перевиконання плану на 167% до планового показника.

Де бере та куди діває гроші Михайло-Коцюбинська громада?
Звідки ж Михайло-Коцюбинська громада взяла гроші?

1. Податок на доходи фізичних осіб склав 3,7 млн грн. (185%). При цьому найбільше бюджет наповнюють три товариства з обмеженою відповідальністю: «ЧІМК», «Еко Енерджі», «Агрофірма Іванівка».

2. Плата за землю сягнула 1,1 млн грн (119%).

3. Єдиний податок — 725,3 тис грн (137%).

4. Податок на нерухоме майно — 16,2 тис грн (143%).

5. Рентна плата за використання природних ресурсів — 252,4 тис грн (перевиконання склало майже 247 тис грн).

6. Неподаткові надходження становлять 9 723 грн. Це адміністративні штрафи, плата за надання адміністративних послуг, надходження від орендної плати за користуванням цілісним майновим комплексом, державне мито.

7. Трансфертів із державного бюджету надійшло 5,5 млн грн, з них дотацій 1,3 млн грн, освітньої субвенції — 2,5 млн грн, медичної — 1,6 млн грн.

До спеціального фонду селищної ради за звітний період надійшло коштів у сумі 93,8 тис грн (від відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва, екологічний податок, власні надходження, цільового фонду, інші джерела власних надходжень).

Куди поділися ці гроші?

Обсяг фінансування видатків загального фонду за перший квартал 2017 року склав 10,4 млн грн, що складає 91,2% до призначеного показника. Фінансування спеціального фонду становить 86,3 грн, що складає виконання плану на 51,5%.

Кошти використані за такими статями видатків:

1. Оплата праці з нарахуваннями — 1,5 млн грн;

2. Оплата комунальних послуг — 209 тис грн;

3. Придбання предметів і матеріалів — 138 тис грн;

4. Оплата послуг — 110 тис грн;

5. Придбання харчів — 54,5 тис грн;

6. Перерахування податків і зборів — 2,8 тис грн;

7. Капітальні видатки — 8,6 тис грн.

Перераховано субвенцій та дотацій — 8,5 млн грн, у тому числі із бюджету селищної ради державному бюджету — 6 млн грн.

Вищезгадані цифри вказані в проекті рішення «Про звіт про виконання селищного бюджету за І квартал 2017 року».

Нагадаємо, що Михайло-Коцюбинська громада утворилася порівняно нещодавно — перші вибори відбулися наприкінці 2016 року.


Джерело: Час Чернігівський

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Михайло-Коцюбинська,

Учні Михайло-Коцюбинської ОТГ вчились розвивати бізнес у громаді

Днями учні Ведильцівської ЗОШ, що у Михайло-Коцюбинській ОТГ, брали участь в заходах в рамках Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич-драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону” та отримали грошову винагороду за перемогу в бізнес-змаганнях (ІІ, ІІІ місце). Організаторами…

Плюс один дитсадок у громаді на Чернігівщині

Напередодні нового року в Михайло-Коцюбинській об’єднаній громаді стало більше закладів дошкільної освіти: в селі Шибиринівка відкрили садочок «Перлинка». Його відвідуватимуть 25 малюків із п’яти населених пунктів Шибиринівського, Жукотківського та Пльохівського старостинських округів. У відремонтованому приміщенні облаштували ігрову кімнату із сучасними…

Об’єднані громади Чернігівщини не поспішають писати про бюджети на 2019-й

В останні тижні проходять сесії в об’єднаних громадах Чернігівщини. Втім, громади неохоче повідомляють про бюджетний процес. Більшість взагалі обходить цю тему. На цю тему є кілька публікацій, однак інформації небагато. Так, на сайті Михайло-Коцюбинської ОТГ вказано, що бюджетна сесія відбулась…

У Михайло-Коцюбинській ОТГ запроваджують інноваційну систему обліку активів громади

Михайло-Коцюбинська громада впевнено крокує до змін та успішно працює над втіленням головного задуму децентралізації – наближення влади та послуг до людей. А для того, щоб зрушення відбувалися в усіх сферах життєдіяльності ОТГ, працівникам селищної ради доводиться постійно вчитися та вивчати…

Вісім громад Чернігівщини стали учасниками проекту «Громада для людини»

Учасники проекту – працівники соціальної сфери – стануть агентами змін у сфері надання соціальних послуг вразливим категоріям населення та запроваджуватимуть моделі інтегрованих соціальних послуг у громадах. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: