Новини

Бобровицька ОТГ готується до виборів

На початку місяця – 5 травня – голова облдержадміністрації підписав розпорядження про створення Бобровицької територіальної громади. Тепер громада готується до виборів.

«Документи ми отримали. Я їх підписав і передав ЦВК на призначення дати виборів. Я думаю, що Бобровицька громада буде одна з потужніших громад в області», – каже голова ОДА Валерій Куліч.

Безумовно, Бобровицька громада одна з найспроможніших громад в області. Довкола Бобровиці об’єдналися 18 із 24 сільських рад району. Ще шість – Новий та Старий Биків, Чистопілля, Нова Басань, Веприк, Білоцерківці вирішили створити свою об’єднану громаду – Новобасанську. Хоча за першим перспективним планом: один район – одна громада.

Василь Кучерина, голова Бобровицької райдержадміністрації: «Ми надіємось, що буде одна у нас Бобровицька громада, із Новою Басанью, із Биковим. Більшим буде район, більше… Лікарню нам треба свою сохранить, школи».

Зрозуміло, що керівництво району хотіло б уникнути ситуації, коли ділять школи та лікарні. Як би там не було, але на сьогодні дві громади – Бобровицька та Новобасанська – чекають виборів. Рішення поки за ЦВК, а далі за людьми.


Джерело: телеканал «Сівер»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Бобровицька, Вибори, Громади, Новобасанська,

Як у Новобасанській, Холминській та Ніжинській ОТГ працюють над стратегією розвитку

Новобасанська та Холминська громади сформулювали проекти стратегічного бачення, а Ніжинська – вже збирає проектні ідеї. Таким був стратегічний тиждень для трьох громад Чернігівщини, які разом із Володимиром Бойком, радником з питань регіонального розвитку Чернігівського ЦРМС, працюють над розробкою стратегічного плану…

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення. Також до теми:

Громади Чернігівщини разом із експертами Чернігівського ЦРМС працюють над написанням проектів місцевого розвитку

Наприкінці квітня Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, спільно з Департаментом економічного розвитку Чернігівської ОДА, провели семінар «Актуальні питання підготовки проектів до ДФРР та використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних…

Вибори в ОТГ на Чернігівщині виграв сільський голова, затриманий за хабар, – Обозреватель

На виборах до Новобасанської об’єднаної територіальної громади на Чернігівщині переміг сільський голова Володимир Левченко, затриманий на хабарі за кілька днів до голосування. Про це повідомила в ході прес-конференції в Чернігові координатор громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець, передає УНІАН. Як стало…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: