Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….
Реформа децентралізації на Чернігівщині у цифрах

Влітку 2015 року Чернігівська обласна рада затвердила Перспективний план формування територій громад Чернігівської області. Він передбачав створення 81-ї об’єднаної територіальної громади.
Втім КМУ визнав спроможними не всі ОТГ, затвердивши вказаний Перспективний план у складі 51-ї громади.
У 2015 році 19 місцевих рад об’єднались у 5 ОТГ: Макіївську (Носівський район), Вертіїівську (Ніжинський район), Парафіївську (Ічнянський район), Кіптівську та Деснянську (Козелецький район).
Наступного, 2016-го, процес об’єднання в Чернігівській області пройшло 89 місцевих рад, що утворили 11 ОТГ: Остерську (Козелецький район), Батуринську (Бахмацький район), Гончарівську, Іванівську та Михайло-Коцюбинську (Чернігівський район), Носівську та Мринську (Носівський район), Лосинівську (Ніжинський район), Коропську (Коропський район), Корюківську (Корюківський район), Сновську (Сновський район).
Наразі виборчий процес триває у 3 ОТГ: Комарівській (Борзнянський район), Козелецькій та Менській. 30 квітня ц.р. тут відбудуться вибори голів та депутатів рад.
Ще 5 ОТГ очікують рішення ЦВК про призначення виборів: Куликівська, Плисківська (Борзнянський район), Новобасанська (Бобровицький район), Любецька (Ріпкинський район) та Ічнянська (Ічнянський район).
У 2016 році для формування інфраструктури ОТГ Кабмін виділив спеціальну субвенцію для Чернігівщини – 31,6 мільйона гривень. 97% цих коштів витрачено, за їх рахунок реалізовано 43 проекти.
Джерело: OTG.cn.ua