Насиченою святковою програмою на міському пляжі порадували жителей Менської ОТГ і гостей організатори свята. Було де порозважатися дітлахам, порадувала любителів прекрасного виставка оригінальних виробів місцевих майстрів, спортсменів – різноманітні змагання, меломанів – виступи рок-гуртів. Для усіх гостей свята, безперечно, сюрпризами…
Вибори в ОТГ 30 квітня: що і коли?

На 30 квітня ц.р. призначено вибори у трьох громадах Чернігівщини. Як зорієнтуватись у політичному процесі і що потрібно знати тим, хто слідкує за новинами про кандидатів та партії?
1. Вибори відбуватимуться у Менській міській, Козелецькій селищній та Комарівській сільській (Борзнянський район) об’єднаних територіальних громадах.
2. Виборчий процес стартує за 50 днів до дня голосування, тобто політичні змагання офіційно стартували 11 березня.
3. До 18 березня утворюється територіальна виборча комісія (не пізніше 42 днів до дня голосування). А дільничні комісії мають бути створені не пізніше 15 днів до дня голосування. У нашому випадку до 14 квітня включно.
4. Кандидати на посаду голів ОТГ та у депутати ради висуваються або партіями, або є самовисуванцями. Стартує це висування за 34 дні до дня голосування – з 27 березня. Завершується – 5 квітня (це 24 дні до дня голосування). Прийняття рішення про реєстрацію або відмову у реєстрації здійснюється територіальною виборчою комісією до 6 квітня включно або не пізніше як за 23 дні до дня голосування.
5. Коли кандидату можна починати агітацію? Згідно законодавства кандидат починає агітацію за свою кандидатуру з дня, наступного за днем прийняття територіальною виборчою комісією рішення про його реєстрацію як кандидата.
6. Спостерігачі можуть зареєструватися до 24 квітня.
7. І сам процес волевиявлення відбудеться 30 квітня 2017 року і тривати з 8 ранку до 8 вечора.
8. Проголосувати можна виключно за наявності паспорту громадянина України. Або ж маючи тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).
9. До речі, виборці мають право ознайомитися з попереднім списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії та перевірити правильність внесених до нього відомостей. А ще – звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців.
Джерело: OTG.cn.ua