Минулого тижня у Гончарівській територіальній громаді традиційно відзначили початок жнив. Свято першого снопа пройшло на полі ПП «Слабинське», директором якого є Андрій Ткаченко. З вітальними словами до господаря пшеничної ниви…
Зажинки - Свято першого снопа відбулося 17 липня на кордоні Чернігівського та Козелецького районів у Гончарівській ОТГ. На землях громади працюють господарства "Слабинське", "Зерно-Злата", "Морівське", якими керує Андрій Ткаченко.Офіційна частина…