Як небайдужі прилучани свого мера контролюють… Опубліковано: 03.12.2017 Очільницю міста Прилуки Ольгу Попенко викликають «на килим» у Київ. Громадська організація «Небайдужі Прилучани» постаралася… Активісти стомилися чекати від міської влади адекватної реакції та правдивих відповідей на численні запити і…