У Новгород-Сіверській ОТГ запрацювало пологове відділення Опубліковано: 31.05.2021 У середині травня у Новгород-Сіверській центральній міській лікарні імені Іллі Буяльського запрацювало пологове відділення. І в перший же день його роботи лікарі вже приймали перші пологи. Про це повідомили голова…