У Любецькій ОТГ відкрили меморіал пам’яті землякам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС Опубліковано: 26.04.2021 26 квітня відбувся мітинг-реквієм та урочисте відкриття меморіалу пам’яті ліквідаторам Чорнобильської катастрофи в селищі Любеч. Участь в урочистостях та покладання квітів до пам’ятника взяли селищний голова Валерій Костильов, депутат Чернігівської…